Už tuto sobotu od 15.30 hodin se oba okresní rivalové popasují v atraktivním derby. Hrát se bude na trutnovském umělém trávníku.

Dvůr Králové - Vysoké Mýto 1:0

Jedinkrát za zápas ohrozili fotbalisté Mýta branku gólmana Jakuba Vaníčka, jinak se pod Hankovým domem neustále bránili.

Skvěle chytající brankář Černík lapil mimo jiné pokusy Karala (na snímku v modrém), Vitebského, Mertlíka či Tauchmana, až v 92. minutě neměl nárok na další zakončení Karala, jemuž na gól přihrál střídající mladíček Knespl.

Fakta
– branka: 90. (+2) Karal. Rozhodčí: Makovička. ŽK: 2:2. Diváci: 200.
TJ Dvůr Králové nad Labem: J. Vaníček – Picha, Macháček, Karal, Tomeš – Křížek, O. Vaníček, Fejk (71. Tauchman), Hruška (64. Mertlík) – O. Ujec (87. Kruliš), Vitebský (82. Knespl).
SK Vysoké Mýto: V. Černík – Fišer, Kouřil, J. Dvořák, D. Novák – Mokrejš, Wimmer, Trnka (77. Tomášek), Tlapák (82. Valášek) – Kopřiva, Benda (66. T. Rezek).

Čáslav - Trutnov 1:1, penalty 6:5

Penaltová porážka. I tak by se dal shrnout nedělní duel Trutnova v Čáslavi. Domácí šli v první půli do vedení proměněným pokutovým kopem, za hosty srovnal minutu před pauzou Brejcha.
V penaltovém rozstřelu vedoucí tým tabulky nejprve dvakrát neuspěl, pak ale dohnal ztrátu a mohl slavit bonusový bod navíc.

Fakta
– branky: 32. Petrů z pen. – 44. Brejcha. Rozhodčí: Tupý. ŽK: 1:5. Diváci: 250. Poločas: 1:1.
MFK Trutnov: Šťastný – Vyhnánek, Zieris, Kovář, Turner – Zezula, V. Dvořák, P. Holubec, O. Tobiáš – J. Matějka, Brejcha (83. Balcar).

Další výsledky 10. kola:
Kratonohy - Slatiňany 2:3, Benátky - Pardubice B 0:2, Turnov - Náchod 1:0, Horky nad Jizerou - Mšeno 1:0, V. Hamry - Český Brod 0:0, pen. 2:4, Kolín - Přepeře 1:3.