Suverénně nejlepší skóre drží Baník Rtyně, který se tak minimálně týden bude vyhřívat na vedoucí příčce.

Kocbeře – Rudník 5:2 (3:1)

Ve šlágru kola se potkaly dva celky, které v úvodním dějství vyhrály. Už v prvním poločase měli navrch domácí fotbalisté, kteří i díky dvěma trefám Hulíka vedli 3:1.

Ve druhé půli byl hlavní postavou na hřišti exdivizní Kilevník, jenž pět minut před koncem dovršil hattrick.

Branky: 15. a 34. Hulík, 45. z pen., 52. a 85. Kilevník – 33. M. Zeman z pen., 79. Kučeravý. Rozhodčí: Fikejz. ŽK: 4:3. Diváci: 77.

Strážné – Vítězná 1:3 (0:0)

Ačkoliv museli hrát hosté od 12. minuty o deseti bez vyloučeného Krákory, dokázal v Dolní Branné zvítězit. Hrdinou Vítězné se stal dvougólový Josef Špůr.

Branky: 76. Plecháč – 52. a 66. Špůr, 85. Andrle. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (12. Krákora). Diváci: 80.

Poříčí u Trutnova – Libeč 3:2 (2:2)

Trutnovské derby nabídlo atraktivní partii, kterou v 72. minutě rozhodl nestárnoucí kanonýr Horák.

Branky: 9. a 72. S. Horák, 28. Killar – 25. Janoušek, 37. Mahrla. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 2:1. Diváci: 100.

Mostek – Mladé Buky 2:3 (1:3)

Lebedovi svěřenci předvedli skvělý vstup do zápasu a už ve 13. minutě se dostali do vedení trefou Bogáně, jenž se v mosteckém dresu objevil po dlouhé pauze zaviněné zraněním. Hosty inkasovaná branka nijak neotřásla. Ještě do přestávky stav dokonale otočili a po pauze si už těsnou výhru pohlídali.

Branky: 13. Bogáň, 58. V. Robek – 26. Sucháň z pen., 29. Michael Štěpánek, 42. Švorc. Rozhodčí: L. Nývlt. ŽK: 3:0. Diváci: 60.

Janské Lázně – Hostinné 1:6 (0:0)

Tatran byl před utkáním jasným favoritem, zvlášť, když se domácímu trenérovi v sobotu nakupily omluvenky a tým šel do zápasu pouze o deseti. Přesto odehrál bezbrankový poločas a ve druhém ještě gólem Maňucha stihl odpovědět na vedoucí branku soupeře. Pak už ale hosté začali mít navrch a nakonec Janským Lázním nasázeli půltucet.

Branky: 50. Maňuch – 48. Blažek, 57. Purkert, 70. Maličký, 72. Brož, 84. a 88. Slavík. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 2:0. Diváci: 77.

Volanov – Podhůří 3:2 (0:1)

Obrat kola! Když si deset minut po pauze vstřelil vlastní gól Zeman a Podhůří vedlo ve Volanově 2:0, zdálo se, že s domácími je amen. Jenže v 66. minutě vrátil svůj tým do hry střelec Havlík, jenž po penaltovém vyrovnání z kopačky Voňky napodobil bohemáckého Barteka a v úplném závěru otočil skóre na 3:2.

Branky: 66. a 89. P. Havlík, 80. Voňka z pen. – 4. Lněnička, 55. vlastní (J. Zeman). Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 1:2. Diváci: 40.

Hajnice – Rtyně 0:8 (0:5)

V minulém kole se hajničtí fotbalisté prezentovali velice dobře v derby na půdě Vítězné. Doma ale nadějný výkon nezopakovali a Rtyni podlehli vysoko 0:8. Čtyřmi trefami se blýskl Vítězslav Prouza, gólem z penalty se prosadil i gólman Kubeček.

Branky: 12. a 28. Brus, 31., 32., 42. a 60. V. Prouza, 72. Kubeček z pen., 82. Luštinec. Rozhodčí: Fikejz. ŽK: 0:1. Diváci: 77.

14. Hajnice 2  0 0 0 2  1:11 0

Fortuna Divize C: MFK Trutnov - TJ Dvůr Králové nad Labem 1:0 (0:0).

POJIZEŘÍ: Nováček ze Studence opět bodoval

Také na Liberecku se v sobotu a neděli hrála kompletní kola krajskýcha okresních soutěží. Z výsledků zaujala například další vysoká porážka Jablonečku v I. B třídě, stejně tak druhá výhra nováčka I. A třídy z Bělé, tentokrát na půdě Pěnčína. Nejvíce branek padlo na hřišti Mříčné.