Pardubice B - Letohrad 5:0

V nevlídném počasí se prosadili jen tři střelci. Juniorka se tak po rozpačitém startu dostala do laufu, když zaknihovala třetí výhru v řadě.

Fakta – branky: 12. a 40. Kovář, 17. a 77. Fusek, 89. Látal. Rozhodčí: Tryzna (Č. Kostelec). ŽK: 1:4. Diváci: 70. Poločas: 3:0. FK Pardubice B: Šmíd – Přibyl, Spěvák, Kopřiva (46. Řehák), Prosek – Tulach (64. Bydžovský), Kudrna, Látal, Sokol (82. Jirka) – Kovář (75. Gašpar), Fusek (77. Huf). FK Letohrad: Nakládal – Šponar, Vaniš, Krystl, P. Štěpán – Hiller (57. Čada), Týfa (72. Černík), Tichý, Kopecký (46. Macek), Lorenc (76. Preclík) – Kabourek.

Kratonohy - Vysoké Mýto 2:1

Souboj týmů z popředí tabulky, který lze označit jako šlágr tohoto kola, dopadl lépe pro kratonožské „sršně“. Ty poslal do vedení ve 23. minutě obránce Kouřil, pro kterého mělo utkání zvláštní příchuť, neboť ještě nedávno oblékal dres právě Vysokého Mýta. Na Kouřilovu trefu hned po pěti minutách navázal jeho spoluhráč ze zálohy Novák. Po jeho přesném zásahu měli domácí k dobru již dvě branky a s vedením 2:0 také odcházeli o přestávce do kabin. Dalo se říct, že Kratonohy měly vývoj zápasu pod kontrolou, jenže po změně stran to už neplatilo, zvlášť když v 54. minutě hostující záložník Valášek snížil na rozdíl jediné trefy. Jak se ovšem později ukázalo, byl to poslední gól duelu.

Fakta – branky: 23. Kouřil, 28. Novák – 54. Valášek. Rozhodčí: Pekař. ŽK: 2:4. Diváci: 150. Poločas: 2:0. FK Kratonohy: Mačí – Haupt (90. Strasser), Kouřil, Kábrt, Štěpán – O. Kraják (89. Jimmy), Klapka (71. Jošt), Čada, Novák – Brunclík (74. Ličman), Štoček (89. Karanský). SK Vysoké Mýto: Černík – Kakrda, Žák, Dvořák, Hock – Rezek (69. Mach), Kopřiva, Wimmer, Valášek (69. Benda) – Štěpánek, Fikejz.

Živanice - Vykáň 4:2

Domácí se rychle ujali vedení z penalty, které zdvojnásobil Kakrda. Stejný hráč zajistil i třetí gól svého týmu. Za hosty se dvakrát prosadil D. Jarolím. Pojistka na tři body padla hned po změně stran.

Fakta – branky: 7. Gorol z penalty, 11. a 32. T. Kakrda, 48. M. Ujec – 30. z penalty a 44. D. Jarolím. Rozhodčí: Rais. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 3:2. TJ Sokol Živanice: Vašíček – Buriánek, Ferčák, Zdeňka, Motyčka, – Hundák, Gorol, Polák (72. F. Pánek), T. Kakrda, – Ujec, Petrus (83. D. Pánek).

Trutnov - Admira Praha 3:7

Pořádný debakl schytali hráči Trutnova týden po vyhraném derby ve Dvoře. Ambiciózní Admira si pod Krkonošemi otevřela střelnici. Hattrick Zezuly byl k ničemu.

Fakta – branky: 46., 79. a 90. z pen. Zezula – 3., 24. a 54. Pavlata, 6. a 29. Majer, 26. Čácha, 86. Martinic. Rozhodčí: M. Braun. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 0:5. MFK Trutnov: Šťastný – Vyhnánek (46. Zezula), Makovský, Macek, Mařas (46. Trčka) – Turner, Kamitz (65. P. Matějka), Marks, O. Tobiáš (78. J. Tobiáš) – M. Kejzlar (46. Čech), P. Holubec.

Brandýs n. L. - Dvůr Králové 5:1

Dvůr je v krizi a nedostal se z ní ani po výměně trenéra, kdy Pavla Matějku v týdnu u kormidla vystřídal Milan Ujec. Jeho svěřenci v Brandýse chvíli vedli, nakonec ale schytali výprask.

Fakta – branky: 57. Moravský, 62. Kovařík, 75. Folwarcny, 88. Braborec, 89. Zamazal – 46. Tauchman. Rozhodčí: Švagr. ŽK: 1:2. Diváci: 220. Poločas: 0:0. TJ Dvůr Králové: Finke – Picha, Karal, Kruliš, Tomeš – O. Vaníček (83. Macháček), Podolník, Tauchman (79. Dvořák), Hruška – O. Ujec, Vitebský (46. Křížek).

Další výsledky: Mšeno – Chrastava 0:3, Čáslav – Zbuzany 4:3, Turnov – Kolín 2:3.