Oba zástupci regionu se ve vzájemném souboji loučili s vydařeným ročníkem, ve kterém domácí dokráčeli k deváté příčce a hosté se skvělou jarní jízdou zachránili v soutěži. Atraktivní zápas lépe zahájili Trutnovští, když zásluhou tref Holubce a Markse vyhráli první poločas 2:1.

Domácí branku vstřelil Benek a brzy po přestávce na něj navázal vyrovnávacím gólem Šimek. Poté se Turnov prosadil ještě dvakrát, když byl pokaždé na konci útočné akce Matěj Horák. Plejádu krásných branek zakončil v 80. minutě trefou do šibenice Jakub Matějka, na víc už ale hostům nezbyl čas.

FK Turnov: Hyka – Šimek (64. Sedláček), Novotný, Kordík, Tvrdý – Cigánek, Benek, Dlouhý (78. Svoboda), Š. Havel (86. Drahovzal) – Papoušek (75. Špína), Horák.