Letohrad - Dvůr Králové 2:0

Fakta – branky: 6. Tichý, 73. Kabourek. Rozhodčí: Váňa. ŽK: 2:2. Diváci: 160. Poločas: 1:0. FK OEZ Letohrad: Ehrenberger – P. Štěpán, Kail, Vaniš, Krystl (79. Strasmeier) – Šponar (65. Lipenský), Linhart, J. Štěpán, Černohorský (86. Pokorný) – Kabourek (73. T. Hynek), Tichý. TJ Dvůr Králové nad Labem: Ulrych – Picha, Kruliš, Rejl, D. Černík – Samler (81. Vitebský), Hruška, Vaníček, Tomeš – Klazar, Dítě (62. Žaba).

Ústí nad Orlicí - Náchod 4:2

Fakta – branky: 7. Souček, 32. Hudec, 46. David z pen., 72. R. Ráb – 50. Malý, 62. Plšek. Rozhodčí: Myška. ŽK: 0:3. Diváci: 150. Poločas: 2:0. Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Felcman (89. Kaláb), David, Hudec, Tomášek – Kovář (75. Skalický), P. Falta, Vaňous (90. M. Falta), Langer, Smejkal (49. Felgr) – Souček (65. R. Ráb).  FK Náchod: Baláž – Moravec, Novotný, Kábrt, Punar – Simon (81. Vejprava), Biedermann, Malý, Petr (81. Vrabec) – Korba, Plšek.

Týniště nad Orlicí - Turnov 1:3

Tým z Olšiny nedokázal na svém trávníku potvrdit výhru z Jablonce nad Jizerou a ztratil tři body.

Fakta – branky: 90. Růžička – 33. Bernát, 65. Papoušek, 83. Šulc. Rozhodčí: Šob (Hradec Králové). ŽK: 1:0. Diváci: 180. Poločas: 0:1. SK Týniště n. O.: Marčišin – Odehnal (80. Lemfeld), Krčál, Voženílek, Michal – Štajer (60. Růžička), Stejskal, Vydarený, J. Hrubý (73. Špaček) – Merganc (69. Krejčík), Slezák.

Pardubice B - Kutná Hora 1:3

Po vyrovnaném prvním poločase se vedení ujali domácí, když se trefil Klátil. Favorit ale obrátil, když ho nastartovaly chyby protivníka.

Fakta – branky: 56. Klátil – 73. a 84. Antoš, 69. Křelina. Rozhodčí: Vojtěch (Hradec Králové). ŽK: 2:3. Diváci: 80. Poločas: 0:0. FK Pardubice B: Ptáček – Křivka, Pešek, Kopřiva, Konvalina – Fusek (65. Mandutz), Prokopec, Petráň, Fousek – Klátil, Rydval (76. Kopecký).

Vysoké Mýto –  Dobrovice 1:1, penalty 2:4

Vysoké Mýto přišlo o tříbodovou výhru minutu před koncem zápasu. Do sítě se trefil Volf. Hosté pak vyhráli na penalty.

Fakta – branky: 20. Němeček – 89. Volf. Rozhodčí: Hůlka. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (80. Miškovský). Diváci: 150. Poločas: 1:0. SK Vysoké Mýto: Černík – Živný, Pecháček, Němeček, Žák – Luptovský (73. Valášek), Jedlička, Kopřiva, Konečný – Motl (81. Daněk), Štěpánek (87. Dvořák).

Česká Třebová - Jablonec nad Jizerou 0:1

V zajímavém a rušném utkání rozhodla po hodině hry penalta. Hosté chtěli odčinit debakl z minulého kola a to se jim nakonec povedlo. Hráče České Třebové trápí hlavně koncovka, na vstřelený gól čekají už 336 minut.

Fakta – branka: 66. Soběslav z pen. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 2:0. Diváci: 200. Poločas: 0:0. FK Česká Třebová: Hejl – Kubásek, Borek, Ptáček, Novotný – Nágl – Strnad, Zahálka, Urbanec, Grepl – Pešek (14. Frňka, 84. Hustý).

Živanice - Benátky nad Jizerou 2:1

Vyrovnaný duel fotbalově vyspělých týmů rozhodla větší zarputilost domácích. Nuly umazal technickým kouskem Gorol a pojistku přidal do otevřené obrany Kakrda.

Fakta – branky: 64. Gorol, 87. T. Kakrda – 90. Flachbart z penalty. Rozhodčí: Severýn (Praha). ŽK: 5:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0. TJ Sokol Živanice: Volšík – Novotný (64. Pavlásek), Novák, Ferčák, Poděbradský – Buriánek, Gorol (90. Mocanu), Polák, T. Kakrda – Kořínek (55. Vágner), Janecký (86. Ráliš).

Český Brod - Trutnov 0:4

Fotbalisté Trutnova si do Českého Brodu zajeli pro pohodlné vítězství. Hosté potvrdili formu z posledních utkání již v průběhu prvního poločasu, v němž soupeři nastříleli tři góly a bylo hotovo.

Fakta – branky: 10. Matějka, 32. a 34. Kejzlar, 85. Tauchman. Rozhodčí: Dujsík. ŽK: 2:2. Poločas: 0:3. MFK Trutnov: Šťastný – Křižovič, Kovář, Tobiáš, Makovský – Matějka (80. Doubic), Landyš, Marks, Kilevník (82. J. Holubec) – Kejzlar (75. Tauchman), P. Holubec (88. Rejl).