KRAJSKÝ PŘEBOR: Olympia a Skalice nadělovaly

Královéhradecko - Krajské fotbalové soutěže měly na programu další zápasy. Olympia si stále drží tříbodový odstup před Novou Pakou, Trutnov potřetí za sebou nezvítězil!

6.10.2008

Ilustrační foto - fotbalFoto: Jan Dušek

Jičín – Rychnov nad Kněžnou 4:2
Fakta – branky: 48., 55. a 64. Vacek, 11. Gaubman – 73. Chochola, 75. Kuhn. Rozhodčí: Kubišta (Kosičky). ŽK: 1:4. Diváci: 120. Poločas: 1:0. SK Jičín: Puš – Malý, Macháček, Chvalina, Vejvoda – Hůlka (64. Mikolášek), Gaubman, Samko (84. F. Materna), Horčičko – Vacek, L. Michálek (70. J. Vích). FC Spartak Rychnov n. K.: Rydlo – Tlapák (41. Nosek), Kánský, Kubec, Netuka – Pups, Kuhn, Homola (59. Vrána), Chochola – Dvořák, Brandejs.

Nový Hradec – Broumov 0:4
Fakta – branky: 19. a 42. Hitschfel, 44. z pen. a 84. Kuchta. Rozhodčí: Otava (Kopidlno). ŽK: 1:2. ČK: 1:0 (44. Šulc). Diváci: 100. Poločas: 0:3. FC Nový Hradec: Petera – Vlček, Šulc, Vavřina, Vopálka (70. Bohnard) – Páter, Seifert, Dlabáček, Urban – Hejhálek, Olšák. Slovan Broumov: Fajstl – Harasevič, Strelec, Hanák (84. Vejprava), Panny – Možný, P. Růžička (46. Štejnar), Hušek, Kuchta – Hitschfel (67. Hanzlík), Šorfa.

Česká Skalice – Č. Kostelec 5:0
Fakta – branky: 40. Sedláček, 62. Chmelík, 68. Kožený, 73. Valeš, 75. Suchánek. Rozhodčí: Vancl (N. Město n. M.). ŽK: 4:2. Diváci: 200. Poločas: 1:0. Jiskra Č. Skalice: Kasabov – Rýdlo, Kožený, Goll, Belák – Voráček (80. Kalmán), Srkal, Sedláček, Chmelík – Hašek (60. Suchánek), Valeš (73. Franců). TJ Č. Kostelec: Bohuška – Ryba, J. Škoda, Liška, Bárta – Hála, D. Škoda, Kitler, Louda (65. Křesťan) – Korec, Kocián (18. Kulda).

Nová Paka – Trutnov 1:0
Fakta – branka: 41. Počta. Rozhodčí: P. Průcha (N. Bydžov). ŽK: 0:1. Diváci: 210. Poločas: 1:0. 1. FK N. Paka: Balatka – Jisl, Ptáček, Čokina, Mačí – Tabaka, Rozsévač, Kubíček (69. Mindl), Keszeg (79. Fišar) – Počta, Bažík (30. Dlabola). FK Trutnov: Šťastný – Kejzlar (46. Görner), Makovský, Kozák, Syrovátka – Groer (57. Mařas), Kuneš (64. Machalík), Marks, Pejchal – Kamitz, Holubec.

Lhota p. L. – Olympia HK 0:6
Fakta – branky: 4. a 54. Eimer, 12. Hejzlar, 40. Kašajík, 57. Dvořáček, 68. Havrda. Rozhodčí: Filip (Rychnov n. K.). ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 0:3. TJ Sokol Lhota p. L.: Fiedler – Jansa, Jirman, Vacek, Hronek (46. Jarotek) – Tužil (68. M. Jedlička), Kučera, L. Jedlička, Kubát – Pražák (58. Margolien), Švarc. FC Olympia Hradec: Tošovský – Melaga, Lesák (57. Bělka), Motyčka, Huňák – Eimer, Kašajík, Haken (79. Savočka), Havrda – Hejzlar (79. Nypl), Dvořáček.

Náchod B – Doudleby 1:2
Fakta – branky: 70. Semerák – 3. Novotný z pen., 90. Scholze. Rozhodčí: Malý (Hořice). ŽK: 4:3. Diváci: 150. Poločas: 0:1. FK Náchod–Deštné B: Swaczyna – Šťavík, Pohl, Hauschke, Gross – Zelený, Nejman, Kudrna, Šimon – Čech, Semerák. TJ Velešov Doudleby n. O.: Lasák – Chára, Hofmann, Bursa, Mazura – Novotný, M. Kráčmer, J. Kráčmer, Scholze – Krmaš, Schod.

Jaroměř – Černilov 1:2
Fakta – branky: 80. Horák – 36. Matějka, 65. Hrubý. Rozhodčí: Poláček (Chrudim). ŽK: 3:4. Diváci: 160. Poločas: 0:1. Jiskra Jaroměř: Schejbal – R. Matějček, Rieger (76. Rejchrt), Beneš, Hrobský – Jirka, M. Michálek, Svoboda, Horák – Škoda, Kučera. FK Černilov: Maryanďuk – Zumr, Matějka, Šlégr, Urban – Bezvoda (65. Novák), Tykva, Šmíd, Hrubý – Jelen (65. Suchov), Plašil.

Přepychy – Police n. M. 1:0
Fakta – branka: 77. Rejzek. Rozhodčí: Korec. ŽK: 5:5. ČK: 1:0 (60. Mašek). Diváků: 200. Poločas: 0:0. SK Přepychy: Krunčík – Javůrek, Kollár, Kupka, Mašek, Bendig, Lukeš, Tláskal (46. Truhlář), Šmída, Rejzek, Chválek. Spartak Police n. M.: Kučera – Tauc, Pášma (83. Patakl), Kollert, Šnábl, Kincl (75. Michálek), Švorčík, Čermák, Pavlů, Kuchta, Hanzl.