I. A třída

Dohrávka: Vrchlabí – Ohnišov 4:2 (0:1)

Utkání prvního kola bylo v původním termínu ukončeno pro vytrvalý déšť a k opakovanému utkání dorazili hosté pouze o deseti. Přesto měli zpočátku navrch a po dvaceti minutách dokonce vedli o dva góly! Domácí probral Krausův gól po půlhodině hry.

Ve druhé půli domácí usilovali o vyrovnání, trefit se ale dokázal až v 70. minutě Miloš Šulc. Další dvě trefy Krause znamenaly nejen jeho hattrick, ale také vydřené vítězství proti snaživému soupeři.

Fakta – branky: 33., 77. a 89. P. Kraus, 70. Miloš Šulc – 4. Kuchta z pen., 19. Kratěna. Rozhodčí: Hron. ŽK: 1:1. Diváci: 80. FC Vrchlabí: Michal Šulc – Bürger, Hájek, Hawel, Miloš Šulc – Tauchman (46. Panýr), Pokorný (68. Matěják), Fink, Kolář (58. Hanuš) – P. Kraus, Žďárský (58. Navrátil).

Roman Fictum (Vrchlabí): „Hosté nastoupili jen o deseti, a to byl pro nás trochu tvrdý oříšek. Než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme 0:2. Podařilo se nám do poločasu alespoň snížit. Ve druhé půli pokračovalo naše trápení, ale přece jenom jsme se prosadili v koncovce a otočili skóre."

Ohnišov – Bílá Třemešná 2:2 (0:1), na penalty: 4:5

Třemešenští před týdnem ztratili v 90. minutě vedení 2:1 v Černilově a podobně se jim „vedlo" i na hřišti Ohnišova. Po dobrém prvním poločase a gólu Davida Kubelky hosté vedli, a když Hruška dvacet minut před koncem zvýšil, směřoval Sokol za třemi body.

O ty se hráči připravili znovu v závěru. Náplastí na zklamání byly úspěšné penalty.

Fakta – branky: 80. Hronovský, 85. Trojna – 8. David Kubelka, 70. Hruška. Rozhodčí: Slavíček. ŽK: 3:1. Diváci: 60. TJ Sokol Bílá Třemešná: Vočka – Hruška, J. Hažer (83. Kiss), Jos. Kubelka, M. Pátý – Jar. Kubelka, Macek, D. Kubelka, Jan Jákl – M. Jákl (76. Jar. Jákl), Hendrych.

Zbyněk Šturma (Bílá Třemešná): „Podruhé v řadě jsme si v závěru venkovního zápasu nechali utéct výhru. O tom, zda ty čtyři body mají cenu, rozhodne až domácí zápas."