FKP Turnov – Kolín 3:0 (1:0)

Trenér Emil Šafář zařadil po velmi dlouhé době do základní sestavy obránce Vítka a do zálohy vůbec poprvé v základu dorostence Koťátka, který se mu v zápase odměnil velmi dobrým výkonem.

Nejprve těsně vedle mířil Zdražil, a poté vyslal v 11. minutě první střelu na branku Kolína z trestného kopu Jíra, na druhé straně zase vzápětí vytáhl gólovou střelu Cimbál. Koubek dále mířil v dobré šanci vysoko nad a Kolínský Štoček přestřelil domácí branku.

Gólová situace přišla až ve 40. minutě – Selinger našel přesným centrem Škrétu, který příležitost využil přesnou ranou do šibenice. Poté přišla pro hosty osudná 45. minuta, po druhé žluté kartě byl vyloučen Tluchoř a protestující Krejcar dostal od rozhodčího rovnou červenou.

Hosté ve druhém poločase v devíti hráčích nestačili vzdorovat šancím domácích. Jíra nejprve nastřelil tyč, ale v 61. našel Mencl Patočku, ten se zbavil dvou protihráčů a chladnokrevně zakončil na 2:0. V 63. minutě brankář Čižinský Vavřichův únik ještě chytil, ale potřetí kapituloval o tři minuty později. Po centru Škréty prostřelil vše v cestě před sebou Zdražil. Hosté ještě mohli korigovat po trestném kopu Štočka, ale v dalších minutách už domácí kontrolovali hru a připsali si zasloužené vítězství.

Branky: 40. Škréta, 61. Patočka, 66. Zdražil. Rozhodčí: Šob, ŽK: 0:5, ČK: 0:2 (45. Tluchoř a Krejcar). Diváků: 400. FKP Turnov: Cimbál – Selinger (56. Vavřich), Hnízdo, Jíra, Vítek – Mencl (70. Baranyk), Patočka, Koťátko, Škréta – Zdražil, Koubek (81. Plátek).