Žacléř – Jičín 0:1 (0:0)

Jediná chyba a rozhodčí Orel rozhodli o prohře Baníku s aspirantem postupu do krajského přeboru.
Domácí v prvních 25 minutách Jičínu zle zatápěli. Hned v úvodu se hostům zranil kapitán Rejha, byl odvezen do nemocnice na šití hlavy. V 8. min. vysunul Hejna pasem Bašeho který šel sám na golmana, ale ten pádem pod nohy šanci zmařil. Baše si únik zopakoval v 18. min., ale opět v koncovce selhal. Teprve potom překvapení hosté začali hrát. Jejich kombinace však byly nepřesné. Šanci však hostům nabídl hrubou chybou stoper Kuncl a Červenka s Tomíčkem uháněli sami na Nývlta, který však vystihl jejich přihrávku. Před pauzou měli hosté ještě jednu šanci, když po rohovém kopu Gaubman nikým neatakován nastřelil boční síť.
Po přestávce se hrál opět kvalitní fotbal. Hosté se utápěli v nepřesnostech a na jejich kopačky se vkrádala nejistota. Na odvážný, bojovný výkon domácích reagovali fauly a řečněním. Překvapivě však rozhodčí Orel trestal domácí hráče a utkání se v závěru dostalo do velmi vypjaté koncovky. V 85. min. rozhodčí neodpískal jasný faul na Kuncla, hosté vhodili rychlý aut a osamocený Samko z 8 metrů šťastně uklidil míč za bezmocného Nývlta – 0:1.

Fakta – rozhodčí: Orel. ŽK: 5:2. Diváků: 120. TJ Baník Žacléř: Nývlt - Brožek, Drábek, Kuncl, Mlynár - Poláček, Hrubý, Hejna, Kovačík - Baše, Špecián.

Roudnice – Dvůr Králové B 2:2 (1:2)

Ani dvoubrankové vedení nestačilo dvorské rezervě v Roudnici na vítězství. Tým trenéra Šturmy tak tříbodovou příchuť zápasu už neokusil osmý duel v řadě.
Utkání přitom Dvoráci začali výborně a v 1. min. se ujali vedení. To, když Hruškův přímý kop prošel vápnem až k Novotnému – 0:1. Na konci první čtvrhodiny dokonce hosté měli navrch o dvě branky. Po další standardní situaci se prosadil Záruba. O několik minut později ale Mohet namazal do běhu domácímu útočníkovi, který prostřelil Vočku. O dělbě bodů rozhodla 55. min., kdy hosté vyrovnali.

Fakta – branky Dvora B: 1. Novotný, 14. Záruba. TJ Dvůr Králové B: Vočka – Blažek, Hruška, Bělina, Mohet – Novotný, Záruba, Groh (70. T. Otradovský), Šturma – Potměšil (80. Růžička), L. Novák.

Malšovice – Vrchlabí 1:2 (1:2)

Poslední tým soutěže na jeho půdě Vrchlabští v úvodu podcenili a ve 20. min. za to byli potrestáni, kdy chyboval Pleva – 1:0. Inkasovaná branka však zafungovala na hosty jako hlasitý budík a do přestávky začali domácí jasně přehrávat. Navíc také výsledek otočili.
Oba vrchlabské gólové momenty se narodily u Zarebskiho, který akce rozjel nádhernými přihrávkami. Tu první, ve 25.min. vymyslel do křídla na Pokorného, jenž se uvolnil přes protihráče a balón pod sebe naservíroval Sommerovi – 1:1. O chvíli později Zarebski vyslal do úniku Mejsnara, který byl faulován ve vápně a penaltu proměnil P. Kraus – 1:2. Po přestávce se vrchlabská hra zhoršila a hosté byli nakonec rádi, že povinné vítězství s Malšovicemi ukopali.

Fakta – branky Vrchlabí: 25. Sommer, 30. P. Kraus z pen. FC Vrchlabí: Rodr – Zajíc (70. Harvančák), Pleva, Mejsnar, D. Votoček – Pokorný, Sommer, Plecháč, Stránský – Zarebski (75. Vejnar), P. Kraus.