Chrudim – Trutnov 0:1 (0:0)

Utkání začalo v poklidném tempu, hrálo se především ve středu hřiště. Ve 20. min. se k odraženému míči dostal domácí Jan Vácha, ale jeho střelu vyrazil gólman Šťastný. Ten samý hráč o chvíli později vycvičil trutnovskou obranu, tentokrát překonal i brankáře, ovšem hosty zachránila tyč. Domácí se nastěhovali na polovinu Dvořákova týmu a v závěru poločasu si vypracovali dvě velké šance. Hauf dokonce vstřelil i branku. Radost ní mu však vzápětí pokazil zdvižený praporek pomezního, který signalizoval ofsajd. Mnohem aktivnější než hosté byli domácí i v úvodu druhého poločasu míč ale do branky nedostal Tomáš Vácha ani jeho bratr Jan, který poté, co se obtočil kolem Cermana, podruhé trefil v utkání tyč. V 60. min. se udál jev nevídaný, kdy se do šance probíjel trutnovský hráč. Ovšem Trunkát byl proti chrudimské obraně bez šance. Domácí stále tlačili, ale v 73. min. jim šok způsobil Makovský, který si na zadní tyči po Kamitzově standardce s míčem věděl rady – 0:1. Závěrečný nápor Chrudimi Trutnovští přečkali bez úhony a výhrou tak dali krásný dárek vedoucímu mužstva Petru Brejchovi, který v sobotu oslavil 38. narozeniny.

Dvůr Králové – Ústí n. O. 1:1 (1:0)

První poločas mnoho zajímavých momentů nepřinesl, přesto se pěkná návštěva jedné branky dočkala. Ve 44. min. vnikl do vápna odvážně Míl, obrana Ústí jej nešikovně zastavila faulem a domácí kanonýr Brendl otevřel střelou k levé tyči skóre utkání - 1:0. Ze druhé půle neuběhlo ani 30s a hosté srovnali. Na hranici vápna byl faulován Beneš a pokutový kop proměnil nekompromisně Jaroslav David - 1:1. Zajímavý moment přišel v 53. minutě. Po ostrém faulu na Míla viděli žluté karty domácí Kruliš a hostující Jaroslav Davis s Chudým. Červenou kartu za strčení do Kruliše navíc kapitán hostů Borek. Dvůr však přesilovku nevyužil .