Kocbeře – Libeč 2:2 (1:1). Branky: Haman, Štěpař – Sekera 2. Rozhodčí: Mrkvička. ŽK: 0:4. Diváků: 25. Domácí byli soupeři z čela tabulky více než vyrovnaným partnerem. O body se připravili školáckou chybou v závěru utkání.

Staré Buky – Mladé Buky 1:1 (1:0). Branky: Široký – Doležal. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 5:4. Diváků: 80. V „buckém“ derby kralovali v prvním poločase Staré, když měli pět tutovek, ale dokázali proměnit pouze jedinou. Ve druhém dějství se hra poněkud vyrovnala a Mladé skórovali za velkého přispění domácího obránce. Derby proběhlo celkem v poklidu.

Volanov – Rtyně 4:6 (1:1). Branky: Prokopec, Borůvka, Šípek, Nývlt – Telk, Černý, Hanák, Vasilijev, Krátký, Linek. Rozhodčí: Teichmann. ŽK: 1:1. Diváků: 50. Po vyrovnané první půli se ve druhé opět projevila lepší fyzická připravenost soupeře, který zaslouženě vyhrál. Domácím nepomohl ani často chybující brankář.

Pilníkov – Janské Lázně 0:3 (0:0). Branky: Kuric, Mihalík, Koblížek. Rozhodčí: Machata. ŽK: 2:2. Diváků: 50. Po zlepšeném výkonu ve druhém poločase přesvědčivě zvítězili hosté, když se třikrát trefili mezi tyče.

Bílá Třemešná – Vrchlabí B 4:2 (1:0). Branky: Josef Kubelka 2, Stárek, David Kubelka – Kracík 2. Rozhodčí: Mahrla. ŽK: 2:1. Diváků: 50. Po úvodním tlaku hostů se hra poměrně rychle vyrovnala. Domácí poté neproměnili několik šancí a skórovat se jim povedlo až ke konci poločasu. Ve druhé části zvýšili domácí tlak, podařilo se jim vstřelit branky a zaslouženě zvítězili. Výtečný výkon podal domácí brankář Míra Čuboň.

Poříčí – Dolní Kalná 1:3 (1:1). Branky: Stránský – Jiřička, Tauchman, Najman. Rozhodčí: Fikejz. ŽK: 1:3, ČK: 1:0 (Geisler). Diváků: 40. Domácí odehráli kvalitní utkání proti dobrému soupeři. Oboustranná vyrovnanost v prvním poločase přinesla také vyrovnaný stav. Po změně stran aktivnější hosté převzali iniciativu, která byla odměněna faulem Geislera, který obdržel červenou kartu. Hostující celek tento faul potrestal a zúročil brankou vstřelenou ihned po rozehrání. Domácí se snažili o zvrat v utkání, ale jejich střelecká potence byla nulová. Hosté v závěru utkání svůj výsledek pojistili.

Kunčice – Podhůří - nedohráno, utkání bylo v 87. minutě za stavu 4:3 (3:1) rozhodčím ukončeno. Branky: J. Jeřábek, Hladík, Kracík, Petrák – Smejkal, Blažej, Klenc. Rozhodčí: Erlebach. ŽK: 3:1, ČK: 0:1 (87. min. Mlejnek). Věc bude řešena řídícím orgánem soutěže.