H. St. Město – Mladé Buky 4:0 (1:0)
Branky: Skuček 3, Kulda. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 1:3. Diváků: 150. Na konci vyrovnaného prvního dějství šli domácí zásluhou Skučka do vedení. Druhý poločas byl opět vyrovnaný, domácí ale dokázali proměnit své šance. Střelecky se prosadil Skuček, který dal první tři branky.

Úpice – Podhůří 4:0 (3:0)
Branky: Jakub Peterka 2, Hanzlík 2. Rozhodčí: Louda. ŽK: 1:2. Diváků: 80. V utkání s Podhůřím se čekalo, zda se domácí mužstvo zvedne po kolapsu ve Volanově nebo ne. Již od začátku utkání se Sparta do soupeře zakousla a čekalo se na první branku, která přišla po krásně střele Jakuba Peterky. Od té doby působil soupeř odevzdaně a to byla voda na úpický mlýn, jelikož si domácí hráči s těmi harteckými doslova pohrávali.

Dolní Kalná – J. Lázně 2:2 (0:1)
Branky: Stránský, Jiřička – Sameš, Koblížek z pen. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:4. Diváků: 120. Ve velmi kvalitním utkání šli nejprve do vedení hosté, kteří poté ještě trefili tyč a břevno. Domácí se ve druhé půli výrazně zlepšili a po nádherné akci se jim podařilo vyrovnat. Hosty ovšem poslal znovu do vedení Koblížek z penalty. Domácí měli poté velkou převahu a vyrovnat se jim podařilo v 93. min. Jiřičkou po perfektním Dědkově pasu.

Poříčí – Vítězná 4:0 (0:0)
Branky: Geisler 3, Pilný. Rozhodčí: Janota. ŽK: 1:3, ČK: 0:1 (Žaba). Diváků: 40. Domácí herní převahu dokázali využít až po přestávce, kdy jejich nátlaková hra vyústila ve vedoucí branku. Po vstřelení gólu začali domácí myslet na udržení výsledku a jenom bránili. Dvacet minut před koncem byl po druhé žluté vyloučen hostující hráč a domácí vzápětí zvýšili na 2:0. Do konce zápasu se trefili ještě dvakrát.

Libeč – Pilníkov 2:0 (0:0)
Branky: Herout, Záleský. Rozhodčí: Žerovnický. ŽK: 0:1, ČK: 0:1 (Kratochvíl). Diváků: 50. Domácí byli lepší a svou převahu potvrdili ve druhé půli brankou Herouta a krásným gólem z trestného kopu nestárnoucího Záleského.

Bohuslavice – Kunčice 2:3 (1:2)
Branky: Borovski, Javůrek – Jeřábek 2, Adolf. Rozhodčí: Mahrla. ŽK: 2:0, ČK: 1:0 (Borovski). Diváků: 40. Černá série domácích pokračovala i s dalším ohroženým mužstvem. V prvním poločase hosté herně převažovali a nepustili domácí do vyložené šance. Druhý poločas sice patřil domácím, ale na zisk bodů to nestačilo.

Vrchlabí B – Žacléř B 3:1 (1:1)
Branky: Vejnar 2, Gaszi – Janata. Rozhodčí: Matucha. Bez karet. Diváků: 50. Zasloužená výhra lepších domácích.

Volanov – Bílá Třemešná 2:2 (2:1)
Branky: Mikolajczyk, Štibrány – T. Kubelka, Hrubý. Rozhodčí: Gereg. ŽK: 2:4, ČK: 1:1 (Prokopec – Hažer). Diváků: 70. Utkání ovlivnilo brzké vyloučení domácího Prokopce po druhé žluté. Po přestávce hosté hrozili z brejků a po jednom se jim podařilo srovnat.

III. třída mužů: B. Třemešná B – Ml. Buky B 1:0 (0:0). Branka: Stolín. Rozhodčí: Suchomel. ŽK: 1:2. Diváků: 50.

IV. třída mužů: Velká Úpa – Dolní Kalná B 3:2 (2:0). Branky: R. Hynek 2, Hepnar – Dressler, Bartoš. Rozhodčí: Voňka. ŽK: 1:1, ČK: 1:1 (R. Hynek – Šus). Diváků: 40. Janské Lázně B – Libotov 3:2 (1:0). Branky: Stránský 2, Macháček – Vršecký, Plšek. Rozhodčí: Mrkvička. ŽK: 2:1. Diváků: 30.
Okresní přebor dorostu: Svoboda – Rtyně 0:8, Pilníkov – Mladé Buky 4:4, Rudník – Martinice 13:0.
Okresní přebor žáků: Pilníkov – Malé Svatoňovice 7:2, Svoboda – Mostek 3:6, Horní Maršov – Chotěvice 0:9, Lánov – Bílá Třemešná - nehlášeno, Úpice – D. Branná 5:1, M. Svatoňovice – Prosečné 10:1, Úpa C – Pilníkov 10:0, Vítězná – Podhůří 4:0, Kuks – Rudník 2:3.
Okresní soutěž mladších žáků: Úpice – Rudník 8:0, H. Branná – Studenec nehlášeno.
OP přípravky – skupina C (Žacléř): Poříčí – Ml. Buky 0:2, Žacléř – Svoboda 3:0, Poříčí – Svoboda 2:0, Žacléř – Ml. Buky 2:0, Poříčí – Žacléř 0:1, Svoboda – Mladé Buky 0:6