Vítězná – Pilníkov 2:2 (1:1). Branky: Mohet, Pohořelý z pen. – Zajíček 2. Rozhodčí: Voňka. ŽK: 1:2. Diváků: 100. V utkání se hrál oboustranně průměrný fotbal, domácí dvakrát neudrželi své vedení, a tak zápas skončil spravedlivou remízou.

Janské Lázně – Žacléř B 2:0 (2:0). Branky: Souček, Koblížek. Rozhodčí: Žerovnický. ŽK: 1:3. Diváků: 70. První půle byla jasně v domácí režii, což se podařilo vyjádřit také brankově. Ve druhém dějství si domácí vybrali oddechový čas a hosté měli i šance na korekci nepříznivého stavu.

Poříčí – Bílá Třemešná 0:0. Rozhodčí: Mrkvička. ŽK: 1:3. Diváků: 40.Utkání skončilo zaslouženě smírně, žádné z družstev se nedostalo do vážnější gólové šance.

Dolní Kalná –Mladé Buky 0:1 (0:1). Branka: Jeník. Rozhodčí: Teichmann. ŽK: 1:2. Diváků: 192. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, domácí své šance nevyužili, hosté se ujali vedení po trestném kopu těsně před půlí. Ve druhé půli měli domácí výraznou převahu, ale i přes závěrečný drtivý tlak se jim branku vstřelit nepodařilo. Hosté hráli ve druhém poločase antifotbal a svým výkonem zklamali.

Bohuslavice – Vrchlabí B 2:3 (1:0). Branky: Hruboň z pen., Kracík – Janda, Trejbal, Gaszi. Rozhodčí: F. Dostál. ŽK: 3:2. Diváků: 50. V prvním, vyrovnaném poločase se domácí ujali vedení z penalty po faulu brankáře. Ve druhém poločase hosté zatlačili domácí na jejich půlku a nepustili je do žádných šancí. Fyzicky lépe připravení hosté zápas obrátili a zaslouženě zvítězili.

Úpice – Horní Staré Město 2:2 (1:0). Branky: Hanzlík, Jůzl – Paldrych, Zákravský. Rozhodčí: Martínek (Opočno). ŽK: 6:5, ČK: 2:1 (Peterka Jan, Kolman – Vacek). Diváků: 220. Ve šlágru dosavadního průběhu jarních bojů Okresního přeboru se střetli oba kandidáti postupu - vedoucí Sparta a o dva body zpět hostující Horňák. Začátek utkání měli zcela v režii hosté, kdy po sérii několika rohových kopů musel předvést své umění domácí brankář Novák. Od patnácté minuty se do tempa dostali i domácí hráči, hru vyrovnali, ale žádné vyložené šance nepřicházely. Na hřišti se bojovalo o každý míč, a tím začal i karetní mariáš po několika tvrdých soubojích. Dvě po sobě přísně udělené žluté karty domácímu Janu Peterkovi znamenaly oslabení domácího mančaftu již ve 33. minutě! Přesto Úpice byla více u balónu a Hanzlíkův gól do šatny zajistil vedení i v deseti. Vstup do druhého poločasu měli opět lepší hostující hráči, když v 50. minutě srovnali na 1:1. V 55. minutě předvedl ligovou trefu do šibenice Jůzl a poslal Úpici opět do vedení! Bohužel v 69. minutě došlo k dalšímu vyloučení domácího hráče, tentokrát krátce hrajícího Kolmana. Přesto Úpická "devítka" bojovala o tři body, ale v tváří tvář s brankářem Krajčem neproměnil Kafka, ani Jakub Peterka. V 80. minutě byl vyloučen Vacek a hrálo se 9 proti 10-ti. Ve šesté minutě nastavení ke smůle bojujícího domácího celku vyrovnal Horňák z ofsajdové pozice, ale praporek pomezního Gerega zůstal dole. Domácí tým se dle mínění potýkal s nepřízní rozhodčího, kdy zákroky domácích byly přísně posuzovány vždy žlutou kartou a fauly hostujících hráčů zůstávaly do 80. minuty karetně nepotrestány. Za příkladnou bojovnost si domácí borci zasloužili po právu všechny body, které jim byly v závěru utkání upřeny. Oběma táborům fanoušků patří velké dík za povzbuzování svého týmu a za vytvoření pěkné atmosféry sobotního utkání v Úpici.

Jiskra Podhůří - Sokol Kunčice n/Lab. 2 : 2 (1:0) branky hostů - M. Petrásek, J. Míč