Bohuslavice –Vítězná 1:3 (0:1). Branky: Nývlt – Pácalt 2 (1 z pen.), Kiss. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 3:2, 1:0 (Petera). Diváků: 50. V zápase dvou mužstev ze spodní části tabulky nebylo k vidění moc fotbalových momentů. Prohrávající domácí vsadili v druhém poločase vše do útoku, což hosté v závěru utkání potrestali uklidňujícím třetím gólem.

Vrchlabí B – Libeč 1:1 (0:1). Branky: Hajna – Mišovič. Rozhodčí: Dytrych. ŽK: 1:1. Diváků: 50. V první půli byli lepším celkem hosté, ve druhé domácí přidali, vytvořili si několik brankových příležitostí z nichž jedna vedla k vyrovnání.

Volanov – Úpice 2:0 (1:0). Branky: Mikolajczyk, J. Nývlt. Rozhodčí: Janota. ŽK: 1:4, ČK: 0:1 (Šulitka). Diváků: 80. Na hře nebylo vůbec znát, že by hrál aspirant postupu s mužstvem ze středu tabulky. Domácí svou houževnatostí hosty přehráli a zaslouženě zvítězili.

Horní Staré Město – Dolní Kalná 3:0 (1:0). Branky: Kulda, Mucudis z pen. Kárník. Rozhodčí: Dupák. ŽK: 1:2. Diváků: 150. Zasloužené vítězství domácího týmu. Kalná ukázala, že fotbal hrát umí, domácí byli ale dobře připraveni a dotáhli zápas do vítězného konce.

Mladé Buky – Poříčí 1:1 (1:1). Branky: Posejpal – Pilný. Rozhodčí: Gereg. ŽK: 2:3. Diváků: 80. Vyrovnané utkání, ve kterém mohli oba týmy zvítězit, ale také prohrát.

Bílá Třemešná – Janské Lázně 1:4 (1:1). Branky: J. Kubelka – Kuric 2, Zadražil, vlastní. Rozhodčí: Kött. ŽK: 4:2, ČK: 1:0 (Dašek). Diváků: 100. První půle se odehrávala za mírné převahy domácích, přesto se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Ve druhém dějství se domácím přestalo dařit, navíc ještě hráli oslabeni o vyloučeného hráče, čehož hosté náležitě využili.

Kunčice – Pilníkov 2:3 (1:2). Branky: Danihelka, Jirsa – Vondrák 2, Zajíček. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 4:4, ČK: 0:1 (Voženílek). Diváků: 45. Hostující hráči dokázali i v deseti vstřelit tři branky a zaslouženě vyhráli.