I letos je KZL rozdělena do tří skupin po osmi účastnících, zpestřením bude opět účast dvou polských mužstev (a to juniorky ligového Slasku Wroclav a týmu z Klodska). Část zápasů první skupiny, tzv. Expolu cupu, se odehraje na umělce v Náchodě!
Účastníci:
Expol cup: Trutnov A, Dvůr Králové A, Náchod, Hradec Králové B (všichni Divize C), Hradec Králové st. dorost, Slask Wroclav B, Klodsko a Česká Skalice (Krajský přebor).
KZL, skupina A: Broumov, Police nad Metují (Krajský přebor), Jaroměř, Dvůr Králové B, Janské Lázně, Červený Kostelec (1.A třída), Mladé Buky a Horní Staré Město (1. B třída).
KZL, skupina B: Mostek, Úpice, Trutnov B (1.B třída), FKM Úpa st. dorost a FKM Úpa ml. dorost, Staré Buky, Žacléř (Okresní přebor), Poříčí (3. třída).
Rozpis:
Pátek 14. ledna
17:30 Trutov A - Hradec st. dorost 2:2 (0:0)
Sobota 15. ledna
10:00 Dvůr B - Police nad Metují 5:1
12:00 Náchod - Wroclav B 3:2
14:00 Dvůr A - Hradec B 1:2
17:50 Trutnov B - Poříčí 3:0
Neděle 16. ledna
10:00 Jaroměř - Broumov 1:2
11:40 Č. Kostelec - Janské Lázně 0:1
13:20 HSM - Mladé Buky 2:1
15:00 Úpa ml. dorost - Staré Buky 6:2
16:40 Úpice - Žacléř 3:4
18:20 Mostek - Úpa st. dorost 1:0
Sobota 22. ledna
10:00 Hradec B - Wroclav B 2:2
10:00 Náchod - Č. Skalice 3:1
12:00 Hradec dorost - Wroclav B 2:0
12:00 Klodsko - Dvůr A 1:7
13:50 Dvůr B - Jaroměř 5:3
15:30 Mladé Buky - Č. Kostelec 2:6
17:10 Broumov - HSM 4:1
18:50 Police - Janské Lázně 2:1
Neděle 23. ledna
11:15 Úpa ml. dorost - Poříčí 1:3
14:30 Úpice - Trutnov B 1:5
16:10 Mostek - St. Buky 3:1
17:50 Úpa st. dorost - Žacléř 0:3
Sobota 29. ledna
10:00 Trutnov A - Klodsko 11:2
10:00 Náchod - Dvůr A 6:2
10:00 Hradec B - Hradec dorost 0:2
12:00 Česká Skalice - Wroclav B 0:5
13:50 Jaroměř - Police 1:0
15:30 HSM - Dvůr B 0:5
17:10 Č. Kostelec - Broumov 2:2
18:50 J. Lázně - Ml. Buky 2:1
Neděle 30. ledna
12:00 Poříčí - Úpa st. dorost 0:3
14:40 Žacléř - Mostek 2:2
16:20 Staré Buky - Úpice 4:4
18:00 Trutnov B - Úpa ml. dorost 0:2
Středa 2. února
16:00 Trutnov A - Wroclav B 3:2
Sobota 5. února
10:00 Hradec B - Česká Skalice 3:1
12:00 Hradec dorost - Dvůr A 5:0
14:00 Klodsko - Wroclav B 1:7
15:55 Poříčí - Žacléř 1:1
17:35 Jaroměř - HSM 2:1
Neděle 6. února
10:50 Police - Ml. Buky 2:1
12:30 St. Buky - Úpa st. dorost 2:6
14:10 Broumov - J. Lázně 3:1
15:50 Dvůr B - Č. Kostelec 3:2
17:30 Úpa ml. dorost - Úpice 1:0
Středa 9. února
18:00 Náchod - Trutnov 0:1
Sobota 12. února
10:00 Hradec B - Klodsko 12:0
12:00 Dvůr A - Wroclav B 3:0
12:00 Hradec dorost - Náchod 3:2
13:50 HSM - Police 1:7
15:30 Mostek - Úpa ml. dorost 8:1
17:10 Žacléř - St. Buky 8:1
18:50 Úpa st. dorost - Trutnov B 5:2
Neděle 13. února
12:00 J. Lázně - Dvůr B 0:3
15:40 Mladé Buky - Broumov 2:5
17:20 Č. Kostelec - Jaroměř 1:2
19:00 Úpice - Poříčí 0:3
Středa 16. února
16:00 Náchod - Klodsko 6:2
Sobota 19. února
10:00 Hradec B - Trutnov A 3:0
12:00 Hradec dorost - Klodsko 8:1
13:50 Police - Broumov 0:1
15:30 Poříčí - St. Buky 1:2
17:10 Dvůr B - Mladé Buky 9:1
18:50 Úpice - Mostek 1:2
Neděle 20. února
13:00 Trutnov B - Žacléř 2:4
14:40 Jaroměř - J. Lázně 1:1
16:20 HSM - Č. Kostelec 0:3
17:00 Č. Skalice - Dvůr A 0:5
Sobota 26. února
10:00 Trutnov A - Dvůr A 4:1
10:00 Náchod - Hradec B 0:1
11:45 Č. Kostelec - Police 2:1
12:00 Č. Skalice - Hradec dorost 3:0
13:25 Mostek - Poříčí 6:1
15:05 J. Lázně - HSM 4:0
16:40 Úpa st. dorost - Úpice 3:0 kont.
Neděle 27. února
13:00 Ml. Buky - Jaroměř 1:9
14:40 Žacléř - Úpa ml. dorost 7:2
16:20 Broumov - Dvůr B 3:3
18:00 St. Buky - Trutnov B 4:1
Pátek 4. března
17:30 Trutnov A - Česká Skalice 6:0
Sobota 5. března
16:00 Mostek - Trutnov B 2:5
Pondělí 7. března
17:30 Úpa st. dorost - Úpa ml. dorost