V souboji dvou loňských účastníků 1.B třídy svému soupeři nastříleli jedenáct branek a posunuli se na první místo tabulky. Bez ztráty bodu po třech kolech soutěže zůstávají i Staré Buky a Bílá Třemešná, která dokázala zvítězit v Hostinném 2:0. Podruhé za sebou padla Vítězná, nováčkovi ze Strážného dokonce nevstřelila ani gól.

Lánov – Žacléř 11:0 (3:0). Branky: Havránek 3, P. Vališka 2, Schliegsbier, Chleborád, Tošovský, L. Vaníček, Polák, Farský. Rozhodčí: Machata. ŽK: 0:3, ČK: 0:1 (E. Mačo). Diváků: 80. Po jednoznačném průběhu utkání domácí jasně zvítězili, a to ještě spoustu šancí zahodili.

Hostinné – Bílá Třemešná 0:2 (0:1). Branky: J. Hažer, Josef Kubelka z pen. Rozhodčí: Havlík. ŽK: 4:1, ČK: 1:1 (Kosina – Pátý). Diváků: 70. Magnet kola ovlivnilo brzké vyloučení, když od 10. minuty hrála obě mužstva v deseti mužích. Tatran v oslabené, ale bojovné sestavě odolával favoritovi až do 37. minuty, kdy se po jediné chybě stopera v utkání prosadil Jan Hažer. Ve druhé půli odmítl vyrovnání dorostenec Helwig, který před prázdnou brankou nedosáhl na přihrávku Luboše Horáka . Dobře hrající hosté v 74. minutě pečetili výsledek z pokutového kopu.

Staré Buky – Kunčice 6:2 (3:1). Branky: Vondrák 2, Záplata, Doležal, Holubec, Gábrle – A. Kracík, Míč. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 0:3, ČK: 1:0 (Dvořák). Diváků: 100. Domácí měli opět dobrý začátek a v 7. minutě vedli 2:0. V 55. minutě za stavu 4:1 byl vyloučen brankář Dvořák za hru rukou mimo pokutové území, ale drama se nekonalo. Domácí přidali ještě další dvě branky, herně špatní hosté už jen korigovali výsledek.

Pilníkov – Libeč 2:2, pen. 1:2 (0:1). Branky: Voženílek, J. Kratochvíl – J. Sekera, Výrostko. Rozhodčí: Janota. ŽK: 1:4. Diváků: 50. Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Po střelbě penalt byli šťastnější hosté.

Svoboda – Podhůří 0:2 (0:1). Branky: Blažej, Mlejnek. Rozhodčí: Mahrla. ŽK: 2:0, ČK: 1:1 (Vlček – Gottstein). Diváků: 40. V oboustranně tvrdém utkání zaslouženě vyhráli hosté, kterým pomohl gól do šatny i větší vůle po vítězství.

Dolní Kalná – Vrchlabí B 1:5 (0:2). Branky: M. Šulc z pen. – Vejnar 2, Chlup 2, Janda. Rozhodčí: Mlynář. ŽK: 1:3. Diváků: 80. V prvním poločase byli hosté výrazně lepší a zaslouženě šli do dvoubrankového vedení, když ještě další šance nevyužili. Ve druhé půli domácí zabrali a Šulcem z penalty snížili. Hosté však přidali pěknou hlavičkou třetí branku a nápor domácích zmírnili. Klíčovým momentem byl penaltový zákrok na Šulce, který ale zůstal nepotrestán. Z následného brejku přidal zkušený Vejnar čtvrtou branku a bylo rozhodnuto.

Rtyně – Kocbeře 3:4 (2:2). Branky: Krátký 2, L. Bareš – Stránský, Šmíd, Motal, Hulík. Rozhodčí: Říha. ŽK: 3:1, ČK: 1:0 (Čihák). Diváků: 50. Prvních dvacet minut patřilo domácím, kteří se ujali vedení 2:0. Poté ale ovládli hru hosté z Kocbeře, domácí jasně přehráli a odvezli si tři body.

Strážné – Vítězná 2:0 (2:0). Branky: Smolík, Danihelka. Rozhodčí: P. Prokop. ŽK: 2:1. Diváků: 70. Po prvním dějství, kdy byly šance na obou stranách, vedli domácí o dvě branky. Ve druhém poločase podalo Strážné disciplinovaný výkon, kontrolovalo hru a výsledek udrželo.