Lomnice – Mimoň 0:1 (0:0)

Trenéru Suchardovi chybělo opět několik hráčů základní sestavy a v brance musel dokonce vypomoci 47 letý veterán Mirek Pašta, který se v kabině potkal s o třicet let mladšími spoluhráči Zuzánkem a Košťákem.

Lomničtí zahájili duel svižně a v 9. minutě hlavičkoval po rohu Lásky z několika kroků Aster těsně mimo. O minutu později po kolmici 16 leté lomnické naděje Zuzánka Aster znovu vyhořel v čisté brankové situaci. Prostřední část prvého dějství však patřila hostům, kteří využívali častých chyb a chaos ve hře domácích. Ve 26. minutě musel dvakrát po sobě výborně zasáhnout brankář Pašta. Ve 38. minutě poslal Vohnout z dálky jedovku k tyči, ale brankář Michálek míč s námahou zlikvidoval.

Po přestávce se herní převaha překlenula na stranu hostů. Ti šli v 52. minutě do vedení z trestného kopu po zbytečném faulu Michala Drábka. Na Sutrovu střelu přes zeď přesně k tyči asi ze 22 metrů byl lomnický gólman krátký. Pak se během 20 minut hostující Špaček dostal do tří čistých gólovek, ale na Paštu ani v jednom případě nevyzrál. Závěrečná fáze se odvíjela ve snaze o vyrovnání Lomnice, ale přinesla jen sérii rohových kopů. V jednom případě si málem dali hosté vlastence, zatímco Čapek poté hlavičkoval nad břevno.

Branka: 52. Sutr. Rozhodčí: Paldus, ŽK: 2:2. Diváků: 30. Lomnice: Pašta – L. Novák, Korda, Mich. Drábek, V. Čapek – Jiří Vrkoslav, Láska, Vohnout, F. Košťák (63. Sedlák) – Zuzánek (86. Doležal), Aster.