Lomnice n. P. –Stráž n. N. 1:3 (0:0)

Domácím chyběl útočník Medlík i bývalí hráči, kteří nyní hostují jinde Mach v Jilemnici a Korda v Košťálově. V prvním poločase potěšilo diváky jen krásné počasí, domácí měli sice územní převahu, ale nevěděli jak s ní naložit. Jedinou šancí byla teč Lásky po rohovém kopu.

Ve druhém poločase hosté zvýšili aktivitu a těžili z chyb lomnické defenzívy. Ve 49. minutě zahrával trestný kop ze strany Oberreiter a míč z jeho kopačky zastavila až síť v domácí brance. V 65. minutě neodhadl nakopnutý centr Bouška a hostující Dressler měl snadnou práci 0:2. Naději pro domácí vykřesal Aster, který obloučkem přehodil hostujícího gólmana a snížil na 1:2. Závěrečná snaha domácích o vyrovnání byla zmařena vyloučením Doležala po druhé žluté kartě. V poslední minutě zápasu prošel domácí obranou strážský Lode a stanovil výsledek na 1:3.

Branky: 60. Aster – 49. Oberreiter, 65. Dressler, 90. Lode. Rozhodčí: Paldus, ŽK: 2:4, ČK: 1:0 (84. Doležal). Diváků: 100. Lomnice: Kos – Mart. Drábek, Mich. Drábek, Doležal, Čapek (46. Bouška) – Láska, Bernard, Kalousek, Vrkoslav – Vohnout, Aster.