Horní Branná B – Kruh 2:2 (1:0). Branky: Kocourek, Šimek – Chomanič, Brož. Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 3:0. Diváků: 80.
Pohledné, bojovné utkání. První poločas vyšel lépe domácím a když v 51. minutě zvýšili své vedení na 2:0, zdálo se být rozhodnuto. Hosté ale zabojovali a slepenými góly v 58. a 59. minutě dokázali vyrovnat a získat důležitý bod.

Rokytnice – Vysoké 2:0 (2:0). Branky: Pičman, M. Martínek. Rozhodčí: Procházka. ŽK: 0:1. ČK: 0:1. Diváků: 50.
Favorizovaní domácí měli po celé utkání převahu. Hosté se soustředili pouze na obranu a díky vychýlené mušce hráčů Rokytnice, kteří neproměnili spoustu šancí, dokázali uhrát přijatelný výsledek.

Zálesní Lhota – Libštát 2:4 (1:1). Branky: T. Palivoda, L. Palivoda – Podlipný (z pen.), Havlíček, Jebavý, Řípa. Rozhodčí: Imlauf. ŽK: 0:3. Diváků: 40.
První poločas byl vyrovnaný. Hosté šli do vedení už v 5. minutě, domácí zaslouženě vyrovnali. Ve druhém poločase již měli hráči Libštátu převahu, působili fotbalovějším dojmem a jejich vítězství je zasloužené.

Stružinec – Martinice 4:1 (1:1). Branky : Vojtíšek, Trešl, Vágner, O. Bláha – Cejnar. Rozhodčí: Mašek. ŽK: 1:2. Diváků: 120.
Hosté hráli nebojácně a předvedli sympatický výkon. Už ve 3. minutě se ujali vedení, ale další jejich pokusy ztroskotávaly už před pokutovým územím. Domácí se rozjížděli pomaleji, ale ještě do přestávky stihli vyrovnat a po změně stran třemi brankami rozhodli o svém vítězství.

Lomnice B – Mříčná 3:2 (1:1). Branky: Vohnout, Drahoňovský, Pazderský – Jaroš, Zákoucký. Rozhodčí: Gazdik. ŽK: 3:4. ČK: 0:1. Diváků: 60.
Diváci byli svědky překvapivě vyrovnaného utkání se šancemi na obou stranách. Po vyrovnaném prvním poločase šli domácí v úvodu druhé půle do vedení a chvíli na to dostal jeden z hostujících hráčů červenou kartu. Hráči Mříčné přesto dokázali v 85. minutě vyrovnat, ale poslední slovo měli domácí, kteří v poslední minutě vstřelili rozhodující branku.

Mírová B – Roztoky 5:1 ( 2:1). Branky: Tušer 2, Císař, Bakoš, Tokan – Nýdrle. Rozhodčí: Štuk. ŽK: 2:1. Diváků: 40.
Domácí nastoupili posíleni o tři hráče z ,,A“ mužstva a na jejich herním projevu to bylo znát. Hosté sice v prvním poločase zlobili, ale nedokázali proměnit své šance. Ve druhé části byli domácí lepším týmem a získali důležité tři body.

Košťálov B - Studenec 5:2 (2:2). Branky: Houžvička 3, Cerman 2 (1 z pen.) – Šír 2. Rozhodčí: Mařatka. ŽK: 3:2. ČK: 0:1. Diváků: 50.
První poločas byl vyrovnaný a do kabin šla mužstva za nerozhodného výsledku. Ve druhém měli domácí územní převahu, kterou dokázali vyjádřit i brankově, a nakonec se radovali z vysokého vítězství.