Novotný čtyřmi góly režíroval výhru rovenské rezervy

Pojizeří - Středeční termín využilo mnoho z mužstev k dohrávkám okresních fotbalových soutěží. Nejvíce překvapil Libštát, který se trefil hned šestkrát do sítě třetí Mírové B. Postavení v tabulce se tak rozhodně nepotvrdilo.

25.5.2013

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Michael Kalinics

Kruh – Martinice 4:2 (2:1)

V úvodu byli lepší domácí a ujali se vedení 2:0, když několik dalších šancí zůstalo nevyužito. Hosté snížili před koncem poločasu a hned v úvodu druhé části se jim podařilo vyrovnat. Poté opět převzali iniciativu hráči Kruhu a zaslouženě si připsali tři body. Pomohou jim nakonec k záchraně?
Fakta – branky: Martin Chomanič 2, Jiří Kužel, Albrecht – Horáček 2. Rozhodčí: Rolf. ŽK: 0:1. Diváků: 40.

Libštát – Mírová B 6:0 (1:0)

Domácí, stále bojující o záchranu, měli větší motivaci a hráli s chutí. Měli stálou převahu a jejich překvapivě vysoké vítězství je zcela zasloužené. Hattrickem se na výhře podílel Smolík.
Fakta – branky: Smolík 3, Mečíř, Patka, Fiedler. Rozhodčí: Procházka. ŽK: 1:1. Diváků: 50.

Malá Skála – Vysoké 1:0 (0:0)

Domácí měli stálou převahu a vypracovali si spoustu šancí. S jejich proměňováním však měli problémy. A tak o zisku tří bodů rozhodla jediná branka Kotrby.
Fakta – branka: Kotrba. Roz.: Urbánek. ŽK: 1:0. Diváků: 20.

Okresní soutěž

Studenec B – Rovensko B 4:6 (2:3)

Posílení hosté se lépe pohybovali, byli fotbalovější a zaslouženě si odvezli tři body po nečekané brankové přestřelce. Čtyřikrát se trefil hostující útočník Novotný, který tak dosáhl letos už na metu osmadvaceti vstřelených gólů.
Fakta – branky: Šír 3, L. Stránský – Novotný 4, Hanzl 2. Rozhodčí: Mašek. Bez karet. Diváků: 70.

Horka B – Víchová B 1:4 (1:4)

Hosté rozhodli hned na začátku zápasu, kdy potrestali chyby Horek. Ve druhém poločase měli více ze hry domácí, ale neproměnili šance včetně pokutového kopu. Víchová B tak potvrdila postavení v tabulce.
Fakta – branky: Vinšálek – Kuřík 2, Faistaver, Krause. Roz.: Liška. ŽK:1:0. Diváků: 20.

Tatobity – Vysoké B 4:0 (4:0)

Domácí byli po celé utkání lepším týmem. Už do poločasu si vypracovali čtyřbrankový náskok, který si ve druhém poločase bez problémů pohlídali. Tatobity tak nadále patří na absolutní špičku v jarní tabulce.
Fakta – branky: Pospíšil 2, Srna, J. Malý. Rozhodčí: Pecina. ŽK: 1:2. Diváků: 50.

Po bouřkách uklidí brigádníci i spolky

Startuje fotbalová TIP liga. Vyhrajte sud plzeňského!

Trutnovsko, Pojizeří - Podzimní část čítá 13 dějství. Oceněni budou i vítězové kol.

Pohárové osmifinále čeká na posledního účastníka

Vrchlabí - Poslední šestnácté utkání 1. kola Poháru hejtmana Královéhradeckého kraje bude dnes odehráno na vrchlabském stadionu. Od 18 hodin se tu střetnou domácí nováček krajského přeboru s účastníkem I. B třídy Jiskrou Kocbeře.