Tabulka je už konečná, jsou v ní už započteny i všechny kontumované zápasy, včetně dříve nenahlášeného zápasu Nová Ves B – Vysoké B 3:0.

Vysoké B – Poniklá 0:3 (0:1)
Hosté hráli od 25. minuty bez jednoho vyloučeného hráče, přesto byli po celé utkání lepší a zaslouženě si připsali tři body. Branky: Novák 2, Adámek. Rozhodčí: Mašek, ŽK: 2:2, ČK: 0:1. Diváků: 50.

M. Skála B – Horka 3:0
Kontumováno, hosté se nedostavili.

Tatobity – Mírová B 2:3 (0:3)
První poločas vyzněl jasně pro hosty, ve druhém domácí dotahovali, ale na zisk bodu to nestačilo. Branky: Jiránek, Pospíšil – Cimbál, Bakoš, vlastní. Rozhodčí: Vydra, ŽK: 1:4. Diváků: 60.

Rovensko B – Víchová B 1:3 (0:1)
Ve vyrovnaném utkání si obě mužstva vytvářela brankové příležitosti, ale hosté byli šikovnější při jejich zakončení. Branky: Pařízek – Hanč 2, Heřmanský. Rozhodčí: Bergemann, ŽK: 0:0. Diváků: 80.

Košťálov C – Rokytnice B 1:2 (1:1)
Domácí přistoupili k poslednímu utkání v sezoně laxně a hosté toho využili k překvapivé výhře nad vítězem soutěže. Branky: M. Janata z pen. – Červenka, Nalezený. Rozhodčí: Bergemann, ŽK: 0:2. Diváků: 80.

Studenec B – N. Ves B 7:1 (5:1)
Domácí si vytvořili náskok už do poločasu. Ve druhé půli hru vyrovnali, přesto domácí skóre ještě navýšili. Branky: Koudelka 3, L. Stránský 2, Albrecht 2 – Máka. Rozhodčí: Bittman, ŽK: 0:3. Diváků: 150.

Benecko – Bozkov B 2:8 (1:5)
Jasná záležitost hostů, kteří měli celý zápas převahu. Střelecky se zaskvěl autor pěti branek Zeman. Branky: Michal Hanč, Martin Hanč – Zeman 5, Balatka, Mayer, Vrabec. Rozhodčí: Šarbort, ŽK: 0:1. Diváků: 60.

Dohrávky: Benecko – Nová Ves B 5:10 (3:4). Branky: Mach 4, Urbanec – Nožička 6, Dušta 2, Máka, vlastní. Rozhodčí: Šubrt, ŽK: 4:2, ČK. 1:1. Diváků: 20. Rokytnice B – Benecko 3:0 kontumováno, hosté se nedostavili.