Přepeře: první jarní ztráta

Pojizeří - Také v krajské soutěži I. A třídy se na závěr sezony hrálo pikantní derby a i zde jej ovládl domácí celek.

21.6.2017

Roztoky u Semil - LibštátFoto: Zdeněk Matura

1.A třída

Rovensko – Košťálov 3:1 (1:1)

Derby se hrálo ve slušném tempu a už v prvním poločase diváci tleskali dvěma brankám. Tu první zařídil povedenou střelou Malý, gólem do šatny vyrovnal Rypl. Čtrnáct minut po přestávce vrátil vedení na stranu Rovenska Valentin a definitivu výsledku dal pět minut před koncem Bangha.

Fakta – branky: 33. Malý, 59. Valentin, 85. Bangha – 42. Rypl. Rozhodčí: Frýda. ŽK: 4:1. Diváci: 140. TJ Sokol Rovensko p. T.: Prokopec – Bangha (86. R. Mencl), Bakeš, Pařízek, Kočí – Taibr (74. Pecka), J. Mencl, Valentin, Němec – Pařík, Malý. FK Košťálov: Šalda – Rypl (72. Moravec), Vancl, Dohnal (46. Vojtíšek), Klaban – Sládek, Holovič, Cerman, Baudyš – Sádek, Ludvík.

Desná – Přepeře 4:2 (1:1)

Marodka sezonního lídra vzrostla v posledních kolech na maximum a v sestavě Přepeř se tak poprvé objevila i zimní posila béčka Jakub Pitro. Ve stoperské dvojici jej doplnil nejlepší střelec soutěže Martin Ježek.

I v oslabení se hosté Fedorkem ujali vedení, po zranění Martínka ale bez možnosti střídat dohrávali de facto o deseti. Toho domácí hráči využili, v přestřelce byli produktivnější a před spokojeným publikem si připsali překvapivé vítězství. Přepeře na jaře zaváhaly vůbec poprvé.

Fakta – branky: 24. Mejsnar, 58. Pivnička, 70. a 76. Kořínek – 9. Fedorko, 60. Petřík. Rozhodčí: Vitvar. ŽK: 1:1. Diváci: 100. FK Přepeře: Kumprecht – Kvapil, M. Ježek, J. Pitro, Petřík – Horák, Peškar, Abraham, Trč – Fedorko, P. Martínek.

1.B třída

V nejnižší krajské soutěži jarní část dohrána ještě není.

Harrachov – Smržovka 1:1 (1:0), branky: 29. Veselý – 90. Beránek. Rozhodčí: Rympler. ŽK: 1:1. Diváci: 40.

Lučany – Horní Branná 1:3 (0:3), branky: 50. Kohout – 27. D. Šimek, 29. L. Kubelka, 35. Vašek. Rozh.: Dytrt. ŽK: 0:4. Diváci: 80.

6. Smržovka 5  0 1 4 57:77  37

Roztoky – Libštát 2:0 (1:0), branky: 28. Baytalon, 49. Illner. Rozhodčí: Šubrt. ŽK: 3:4. Diváci: 100.

Jablonec – Kokonín 4:0 (3:0), branky: 28. a 36. Adámek, 29. J. Vrána, 56. M. Šír. Rozh.: Ďörď. ŽK: 0:1. D.: 45.

Finále poháru: Stav opět srovnán

I.A Základní školy V Domcích, Trutnov, s paní učitelkou Danou Nyčovou.

NAŠI PRVŇÁCI ze ZŠ V Domcích, Batňovic a Dubence

Páté kolo TIP ligy vyhrál Vítězslav Tobolka

Trutnovsko, Pojizeří - Pět odehraných kol za sebou má podzimní část fotbalové TIP ligy a ne jeden soutěžící si již musel všimnout, jak náročné zápasy se letos objevují v nabídce jednotlivých hlasovacích kuponů.

Novinka: Kafe a cigárko v šestidílném seriálu

Trutnov - Herečka Marie Doležalová, která pochází z Trutnova, odhaluje nepsaná pravidla hereckého podsvětí a soukromí herců v šestidílném videoseriálu.