Stráž p. R – Košťálov 1:4 (0:2)

Už ve 13. minutě zahrozil po narážečce s Kosinou K. Janata, ale Kotlár v brance domácích, stejně jako vzápětí na druhé straně Věrný, míč za svá záda nepustil. O pět minut později nastartoval Janata Holce a ten obloučkem zajistil hostům vedení. Po faulu na Janatu se kopala penalta, kterou s přehledem proměnil Korda. Poté Kotlár ještě vychytal Holce, jehož další střela z dobré pozice mířila nad branku.

Ve 49. minutě vyslal strážský hrající trenér Vinš (48 let) do brejku svůj útok a bylo znovu oč hrát – 1:2. Pár minut nato našel Vodrážka hlavu Zboroně, ale jeho gólovce scházela přesnost. V 67. nabil špílmachr Janata Zboroňovi znovu a ten už byl úspěšný – 1:3.

Košťálov poté mohl definitivně rozhodnout, ale trojice hráčů jdoucích sama na Kotlára neuspěla. Po druhé žluté kartě byl v závěru vyloučen jeden z domácích hráčů a strážce domácí svatyně pak ještě musel čarovat při tutovkách M. Janaty, Zboroně a Jaroše, ale konečnou podobu výsledku dal v nastavení symbolicky nejlepší hráč zápasu Karel Janata.

Branky: 18. Holec, 23. Korda z penalty, 67. Zboroň, 94. K. Janata. Rozhodčí: Paldus, ŽK: 6:2, ČK: 1:0. Diváků: 120: Košťálov: Věrný – Móro, Korda, Kmínek, Grafek (76. L. Stránský) – K. Janata, Kosina, Vodrážka, Hubáček (46. M. Janata) – Holec (88. Jaroš), Zboroň.

Do Jilemnice si přijeli jablonečtí fotbalisté pro ztracené body ze zápasu s Velkými Hamry a se štěstím se jim to po vyrovnaném průběhu podařilo po brance Peterky v poslední minutě.

Jilemnice – Jablonec n. J. 2:3 (0:1)

Dobrý vstup hostů do utkání potvrdil v 8. minutě Brož, který se z 20 metrů opřel do míče a brankáře Tuže vystavil jen do role diváka – 0:1. Jilemničtí poté se snažili přitlačit Jabloneček na jeho polovinu, ale finální akce nevycházely, po centru Macha mířil nad branku Hadač. Ďoubalík poté z úhlu těsně minul vzdálenější tyč a ještě před přestávkou Vrána sám před brankářem nedokázal vyběhnuvšího Tužeho překonat.

Na začátku druhé půle Brož natáhl k utěšené ráně ze 30 metrů, ale střelu mířící do šibenice bravurně zlikvidoval domácí gólman Tuž. Jilemnice se znovu dostala do hry, když obranný odkop zblokoval jeden z domácích hráčů na velké vápno, kde střídající Paulů individuálně obešel stopera a překonal Hančila – 1:1. Domácí se nadále snažili o obrat a ten se jim povedl díky rohu a perfektní hlavičce Paulů – 2:1. Jablonečtí přeskupili řady, hráli více na riziko a to se jim vyplatilo. V 78. minutě po centru špatně vyboxoval Tuže míč a Jiří Ďoubalík prostřelil vše 2:2.

V závěru měly šanci na rozhodnutí oba týmy, ale více štěstí se přiklonilo na stranu Jablonečku. V 90. minutě po rohu hlavičkoval Tomáš Ďoubalík, jeho hlavičku vyrazil Tuž před sebe a pro bombera Peterku už nebyl problém rozvlnit síť potřetí.

Branky: 69. a 73. Paulů – 8. Brož, 78. J. Ďoubalík, 90. Peterka. Rozhodčí: Mrkáček, ŽK: 0:1. Diváků: 80. Jilemnice: Tuž – Šťastný, Hradecký, Vašek, Buďárek – Horáček, Skála, Mach, Schauer (87. Bergemann) – Hadač, Jež (46. Paulů). Jablonec n. J.: Hančil – P. Vrána, T. Ďoubalík, Nechanský, Holeček - Hrbek (80. Peterka), Brož, Prokůpek, J. Ďoubalík - Čermák (74. Holman), J. Vrána Jan (83. Exner).