Rezervám se nedařilo, fotbalisté nedali ani gól

Trutnovsko - 1. A třída: Oba sobotní zápasy 18. kola 1. A třídy zástupcům z Podkrkonoší vůbec nevyšly.

27.4.2009

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

Dobruška – Dvůr B 4:0 (2:0)

Dvorské béčko předvedlo na hřišti kvalitního celku bídný výkon, který připomínal spíše nějaký výlet. Po hrubých chybách inkasovalo čtyři branky a mohlo být rádo, že zůstalo jenom u čtyřech. Jediná možnost na případnou změnu rozložení sil na hřišti se hostům naskytla v poslední minutě prvního poločasu, kdy Tomáš Otradovský běžel sám na brankáře. Snížit na 2:1 se mu však nepodařilo, trefil gólmana. Smůlu měl i druhý útočný hrot, jeho bratr Martin, který dvakrát z ničeho nic trefil tyč. Hostující rezerva si toho jinak v utkání moc nevypracovala. Hra se vyrovnala až za rozhodnutého stavu, kdy domácí tým polevil. Dobruška se představila jako velmi mladý a sympatický mančaft.

Kunčice – Trutnov B 3:0 (2:0)

Domácí začali utkání náporem, ale jejich branku v první minutě po rohovém kopu rozhodčí ještě neuznal. Stejná standardní situace ve 23. minutě však již přinesla změnu skóre. Po rohu Doležala se do vzduchu zavěsil Majer – 1:0. Vzrůstem menší trutnovští hráči nedokázali bránit statnější soupeře a z toho plynuly šance na domácí straně. Ve 31. minutě hosté marně zastavovali kunčického útočníka Hornycha, který obešel tři trutnovské hráče a svou individuální akci zakončil přesnou střelou z vápna – 2:0. Vzepřít se porážce zkusili hosté na začátku druhého poločasu, jenže šanci neměli žádnou. V 78. minutě se po dalším rohovém kopu dostal k hlavičce Hornych a podruhé v utkání překonal Mahrlu.

27.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

Na Žabinách leží tři medaile. Lokomotiva chce jednu získat

Miminka z našeho regionu
11

Právě jsme se narodili - únor 2017

Start se Lomnici nepovedl. Sezonu musí zachránit nedělní duel

Lomnice nad Popelkou - Nezdarem pro obhájce trofeje skončil úvodní duel semifinálové série krajské ligy Libereckého kraje. Hokejisté Lomnice na vlastním ledě nedokázali vyzrát na rezervu Děčína.

Náchod musíme hlavně přebruslit, říká před finále Štěpán Sedláček

Dvůr Králové - Poslední únorová neděle bude na zimním stadionu pod Hankovým domem patřit prvnímu duelu finálové série krajské ligy. Domácí hokejisté si to popáté v sezoně rozdají s rivalem z Náchoda a usilovat budou o již čtvrtý skalp tohoto soupeře. Tentokrát ale dosud nejdůležitější.

Řidiči autobusů se strachují: Budeme mít co jíst?

Liberecký kraj - Řidiči autobusů zvažují stávku. Přestože měli dostat přidáno, na výplatních páskách se to moc neprojevilo. Většina řidičů si naopak stěžuje, že se jim plat ještě snížil.