Rezervám se nedařilo, fotbalisté nedali ani gól

Trutnovsko - 1. A třída: Oba sobotní zápasy 18. kola 1. A třídy zástupcům z Podkrkonoší vůbec nevyšly.

27.4.2009

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

Dobruška – Dvůr B 4:0 (2:0)

Dvorské béčko předvedlo na hřišti kvalitního celku bídný výkon, který připomínal spíše nějaký výlet. Po hrubých chybách inkasovalo čtyři branky a mohlo být rádo, že zůstalo jenom u čtyřech. Jediná možnost na případnou změnu rozložení sil na hřišti se hostům naskytla v poslední minutě prvního poločasu, kdy Tomáš Otradovský běžel sám na brankáře. Snížit na 2:1 se mu však nepodařilo, trefil gólmana. Smůlu měl i druhý útočný hrot, jeho bratr Martin, který dvakrát z ničeho nic trefil tyč. Hostující rezerva si toho jinak v utkání moc nevypracovala. Hra se vyrovnala až za rozhodnutého stavu, kdy domácí tým polevil. Dobruška se představila jako velmi mladý a sympatický mančaft.

Kunčice – Trutnov B 3:0 (2:0)

Domácí začali utkání náporem, ale jejich branku v první minutě po rohovém kopu rozhodčí ještě neuznal. Stejná standardní situace ve 23. minutě však již přinesla změnu skóre. Po rohu Doležala se do vzduchu zavěsil Majer – 1:0. Vzrůstem menší trutnovští hráči nedokázali bránit statnější soupeře a z toho plynuly šance na domácí straně. Ve 31. minutě hosté marně zastavovali kunčického útočníka Hornycha, který obešel tři trutnovské hráče a svou individuální akci zakončil přesnou střelou z vápna – 2:0. Vzepřít se porážce zkusili hosté na začátku druhého poločasu, jenže šanci neměli žádnou. V 78. minutě se po dalším rohovém kopu dostal k hlavičce Hornych a podruhé v utkání překonal Mahrlu.

27.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

Miminka z našeho regionu
7

OBRAZEM: Právě jsme se narodili

ČÍSLO ČTRNÁCT v národním dresu patří Trutnovu. V Šoproni jej nosila Anna Rylichová, v Bourges zase Kristýna Holubcová.

„Hrát za reprezentaci nám dává hodně“

Vyučil se ve vrchlabské Tesle, za holkama chodil s gramofonem pod paží

Vrchlabí - Vždy, když zpěvák a herec Josef Laufer zavítá do Vrchlabí, nese jeho návštěva kus sentimentu. Ve městě strávil tři roky, při kterých se vyučil v místní Tesle.

KAM NA FOTBAL: Dvě okresní derby v 1.B třídě

Trutnovsko, Pojizeří - Fotbalový podzim začíná víkendovými zápasy v celém regionu, od celorepublikové Divize až po okresní soutěže.