Semily – Višňová 1:0 (1:0)

Po třízápasovém čekání na branku i na body hostil ještě vloni divizní celek Višňovou, která měla před zápasem stejně bodů jako Semily. Domácí začali lépe, ale z úvodní čtvrt hodiny nevytěžili nic, na druhé straně zasáhl jistý Koudelka proti Jaklovi. Gólově zahřmělo v 31. minutě. Po centru z levé strany prostřelil vše z vápna Počta, který v týdnu dorazil na půlroční hostování ze Mšena.

Ve druhé půli se hosté hnali za vyrovnáním, ale proti byl buď Koudelka, nebo nepřesná muška Višňové. Semily své vítězství nakonec uhájily i přes vyloučení Fišara, který po druhé žluté musel ze hřiště. V tabulce si tak polepšily na deset bodů a vrací se do lepší poloviny tabulky.

Sedmihorky – Košťálov 6:1 (4:0)

Zápas, který byl před úvodním hvizdem velkou otázkou a který neměl jednoznačného favorita, nakonec skončil až překvapivě jednoznačně pro domácí celek. Už v prvním poločase se prosadily Sedmihorky čtyřikrát. První zamířil přesně obránce Bangha ve 13. minutě. O deset minut později se pak po perfektně načasované přihrávce Poula trefil Martin Špína a po půlhodině načal debaklový výsledek dorážkou Koťátko. Když se po individuální akci trefil ještě před hvizdem Pavlíček, byli hosté zralí na ručník.

Druhá půle nabídla jen potvrzení hostující zkázy. Domácí zkušený celek soupeře jednoznačně přehrával a bylo jen štěstím hostů, že si neodvezli daleko větší brankový příděl. Za domácí se trefil ještě Kusák a podruhé Špína, který se tak v sezoně vyšvihl již na osmibrankovou hranici. Za Košťálov zaznamenal alespoň čestný úspěch Břetislav Stehlík.

Po jednoznačném průběhu si pak domácí mohli dovolit také střídání na postu gólmana. V 82. minutě nastoupil trenér mládeže, bývalý gólman, člen vedení FK Sedmihorky a oslavenec Jan Staněk.

Železný Brod – Jablonec nad Jizerou 2:1 (1:0)

Jabloneček opět nedokázal potvrdit domácí vítězství. V podprůměrném zápase se do vedení dostali už v 8. minutě domácí, kteří hrozili zejména po standardních situacích a první gól tak nemohl padnout jinak. Hosté své příležitosti promarnili, stejně jako v úvodu druhé půle, kdy byli výrazně lepší. Místo vyrovnání pak přišel další gól domácích a hosté už stačili pouze korigovat výsledek úspěšně zahranou penaltou Braunem.

Pěnčín-Turnov B – VTJ Rapid 3:1 (2:1)

Rezerva Turnova si připsala povinné body nad posledním celkem tabulky. Úvod ale patřil překvapivě hostům, kteří z tlaku vytěžili pokutový kop. Ten proměnil Landyš. Rapid byl aktivnější, ale Turnov dostala do hry vyrovnávací branka Vavřicha, který zakončil úspěšně své sólo. Ještě do půle pak překlopil misky vah Randák, jenž zužitkoval vybídnutí od Škréty. Ve druhé půli ještě přidal třetí domácí gól Poláček, a tak už Turnovu B nevadila ani zahozená poslední šance střelce poslední branky.

Ostatní zápasy: Č. Lípa B – Hrádek 3:1 (0:1), N. Bor – Pěnčín 4:1 (2:0), Desná – Doksy 3:4 (1:1).