Krajský přebor

Jičín - Trutnov 2:2 (0:1)

V souboji dvou nedávných účastníků divize nastoupil Trutnov proti týmu s obávanou defenzívou. Domácí na svém hřišti v této sezoně ještě neinkasovali, a tak měli hosté o motivaci postaráno. No a úkol skórovat se jim vydařil už po 24 minutách. Marks vysunul do šance Čecha a trutnovský šutér s přehledem zakončil 0:1. Hosté hráli dobře, byli lepší než jejich soupeř, na další gól si ale museli počkat až do 49. minuty. V ní našel Kamitz ideálně znovu Čecha a rázem to bylo 0:2.

Jenže co se nestalo. V pokutovém území zcela zbytečně fauloval Tobiáš, domácí snížili Vackem a rázem měli oč hrát. Bohužel přišlo to, čeho se každý z hostujícího tábora obával. V 86. minutě se postavil k trestnému kopu Bucek a míč zakroutil na branku tak povedeně, že bez jakékoliv teče zapadl do Douskovy sítě 2:2. „Dnešní ztráta velice mrzí. Při našem vedení o dvě branky jsme měli utkání pod kontrolou, přišly však dvě situace, kde jsme zbytečně selhali a dovolili domácím srovnat," litoval po utkání trutnovský lodivod Miloš Dvořák.

Libčany - Dvůr Králové B 4:2 (1:2)

Ztratit vyhraný zápas, to je pro dvorskou rezervu doslova podzimní specialita. Tentokrát tým prohrál v Libčanech, přitom nastoupil proti soupeři, který rozhodně nebyl lepší. Sice už od první minuty domácí vedli 1:0, branky Markse a Rejla však otočily skóre a do přestávky šel Dvůr s jednobrankovým vedením.

Jenže z úvodu první půle si hosté ponaučení nevzali, znovu inkasovali hned po nástupu do hry a dovolili soupeři bojovat o vítězství. Libčany na svém hřišti body ztratit nechtěly a dvěma góly v závěrečné čtvrthodině zvrátily duel ve svůj prospěch. „Po dobře odehraném prvním poločase jsme po přestávce zcela vyklidili hřiště a domácí zaslouženě po našich hrubých chybách otočili skóre. Soupeři gratuluji, my máme další důvod k přemýšlení," láteřil po dalším nepovedeném zápase hrající trenér Dvora Michal Hruška.