Trutnov B – Hořice 0:0

Odpolední sobotní bitva na trutnovské umělce nabídla divákovi utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním byli lepší domácí, ale žádné brankové příležitosti si nevytvořili. V jediném náznaku šance se objevil Musil. Druhý poločas patřil hostům, kteří měli několikrát gól na kopačce, jenomže buď branku trestuhodně netrefili, nebo se jim do cesty postavil domácí gólman Hrubý.

Jaroměř – Dvůr B 2:4 (1:3)

Dvorská rezerva odjížděla k prestižnímu zápasu do Jaroměře oslabena o několik hráčů, přesto výrazně mladá sestava přivezla nečekané, leč zasloužené tři body. Zaskočit zkušený domácí tým se hostům podařilo už v prvním poločase. Třikrát skórovali. Nejprve se z trestného kopu trefil Hruška a po něm se dvakrát prosadil hráč zápasu – Novotný. Domácí před přestávkou snížili, avšak rychlý brejk na začátku druhé půle pojistil výhru hostů. Úprk dvou hráčů na osamoceného gólmana zakončil střelou do prázdné branky Urban. Jaroměř v samém závěru pouze zkorigoval výsledek na 2:4.

L. Bělohrad – Vrchlabí 2:0 (2:0)

Těžká jarní premiéra čekala včera vrchlabské fotbalisty, kteří zavítali na hřiště vedoucího celku soutěže. Přesto si nějaký ten bodík chtěli odvést. Smělé plány se ovšem hostům začaly hroutit už v 7. minutě. Domácí útočník dostal pas za vrchlabskou obranu a své sólo nekompromisně zakončil – 1:0. Hosté si v utkání žádnou vyloženou šanci nevypracovali. Do jediného náznaku si zaběhl do vápna Sommer, ale jeho polostřelu – polopřihrávku bránící hráč srazil. Těsně před koncem prvního poločasu domácí udeřili podruhé. I když jako autor gólu bude zaznamenán vrchlabský hráč A. Zajíc, který centrovaný míč nešťastně tečoval do vlastní branky – 0:2.

Mladé Buky – Sobotka 1:0 (0:0)

Nováček soutěže si na trutnovské umělce dokázal připsat plný bodový zisk proti druhému týmu tabulky. Ačkoliv v prvním poločase hráli domácí jakoby na půl plynu, vypracovali si tři stoprocentní příležitosti. Dvě zahodil Holubec, jednu prohospodařil Jurík. Po domluvě v šatně Mladobučtí přidali, začali se herně prosazovat a jejich převaha vyústila v jediný gól zápasu. V 60. minutě spoluhráči perfektně uvolnili Horáka, který běžel sám na brankáře. A takové situace extrutnovský kanonýr řešit umí. O tři body pak ale museli domácí ještě tvrdě bojovat, neboť deset minut po Horákově trefě se nechal vyloučit Holubec.

Železnice – HSM 3:8 (2:6)

Nevídanou kanonádu rozpoutali fotbalisté Horního Starého Města na jičínské umělce, kam si je pozvala Železnice. Bezmocnému soupeři nasázeli osm „fíků“, a to ještě po zápase trenér Skuček tvrdil, že jeho svěřenci mohli nastřílet tak dvacet gólů. Dvakrát se v utkání trefili Kulda, Machalík a Vacek. Po jednom zásahu přidali Skuček ml. a Teichman. Na první gól Machalíka přišla ještě brzká domácí odpověď, ale pak Horňák odskočil pěti trefami na 1:6. Domácí snížili na 3:6, ale tím jejich „stíhačka“ končila.