FKP Turnov – Hradec Králové B 2:1 (2:0)

Turnovští začali aktivně, už ve 2. minutě pronikl nebezpečně po straně Koubek. Vzápětí mířil těsně mimo Jíra po Weberově centru. Ukázali se i hosté, ve velké šanci vychytal Hubičku Cimbál. Ve 20. minutě trestný kop Webera přes zeď jen těsně minul Volšíkovu branku. O čtyři minuty později se ocitl v šanci znovu po Weberově centru Zdražil. Ve 30. minutě přišel gólový moment. Zdražilovu bombu zblokovala obrana hostů, míč se ale odrazil k Weberovi, který technickou střelou k tyči překonal Volšíka. Přesně za deset minut padla druhá branka. Po úniku Koubka se trefil Vacek.

Na začátku druhé půle prošel po pravé straně Moravec, jeho centr na Vacka ovšem zachytil Volšík. Hosté se postupně zvedli a měli sérii několika šancí. Nejprve Hubička nastřelil břevno a v 65. minutě snižoval na 2:1 osamocený Voltr. Poté musel Cimbál nadvakrát likvidovat několik šancí hostů, ale míč už za svá záda nepropustil. V úplném závěru mohl pojistit domácí vítězství střídající Kulhánek, ale mířil vysoko nad.

Ve středu hraje FKP Turnov odložené utkání v Letohradě.

Branky: 30. Weber, 40. Vacek – 65. Voltr. Rozhodčí: Hajšman, ŽK: 0:1. Diváků: 150. FKP Turnov: Cimbál – Selinger, Jíra, Vítek, Škréta – Moravec, Patočka, Zdražil, Weber – Vacek (67. Ježek, 90. Vokáček), Koubek (75. Kulhánek).