V důležitém zápase doma Trutnov selhal

Východní Čechy /DIVIZE C/ - Na domácí půdě se dařilo Dvoru Králové, který si poradil s nevyzpytatelným Turnovem.

9.4.2017

Trutnov - Pardubice BFoto: Jiří Petr

Trutnov – Pardubice B 0:4

Fakta – branky: 34. a 83. Shejbal, 36. a 45. (+1) Kovář. Rozhodčí: Cichra. ŽK: 2:0. Diváci: 210. MFK Trutnov: Šťastný – Křižovič, Makovský, Dominik Kovář, Tobiáš (46. Tauchman) – Vyhnánek (46. Mařas), Marks, Zezula (78. Turner), Kamitz (72. Šimůnek) – P. Holubec (46. J. Matějka), Kejzlar. FK Pardubice B: Hrnčíř – Jedlička, Prokopec, Pospíšil, Přibyl – Fusek (90. Slezák), Shejbal (88. D. Pánek), Zelenka (70. F. Pánek), Daniel Kovář – Řehák (78. Málek), Fousek (81. Gašpar).

Dvůr Králové – Turnov 3:1

Fakta – branky: 21. Vitebský, 33. Kruliš, 66. Podolník z pen. – 19. Petrlák. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 2:5. ČK: 0:1 (65. Cigánek). Diváci: 300. TJ Dvůr Králové n. L.: J. Vaníček – Picha (88. M. Otradovský), Rejl, Kruliš, Tomeš – Podolník (73. Dvořák) – Vitebský (75. Hruška), O. Vaníček, Fejk (68. Janouch), Poděbradský – O. Ujec (83. Škoda).

Vysoké Mýto – Ústí n. O. 1:1 penalty 4:2

Do ochozů stadionu ve Vysokém Mýtě se přišlo na atraktivní utkání podívat takřka 600 stovek diváků, kteří viděli vyrovnaný zápas do poslední minuty. Na brzký gól domácího Hocka odpověděl Nágl. V rozstřelu exekutoři Mýta nechybovali, zatímco hosté dvakrát.

Fakta – branky: 2. Hock – 30. Nágl. Rozhodčí: Brychta (Kunčina). ŽK: 2:4. Diváci: 585. Poločas: 1:1. SK Vysoké Mýto: Zavřel – Hock, Kouřil, Dvořák, Živný (46. Žák) – Rezek (72. Mach), Wimmer, Kopřiva, Tomášek – Fikejz, Štěpánek. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Coufal, Chleboun, Strnad, Langer – Opina (66. Kukla) – Vaňous (88. Heger), Falta, Souček, Smejkal (90. Skalický) – Nágl.

Živanice – Kratonohy 1:0

První půle větší šanci nenabídla. Za to v 70. minutě hořela tráva. Nejdříve se neprosadil M. Ujec a pak Tulach orazítkoval břevno a tyč najednou. V 84. minutě se skóre poprvé a naposledy pohnulo, když se trefil z voleje Janecký.

Fakta – branka: 84. Janecký. Rozhodčí: Kouba. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Sokol Živanice: Volšík – Novotný, Motyčka, Buriánek (76. J. Novák), Norek – T. Kakrda (68. Janecký), Herzán, Polák, Hundák (46. Gorol) – M. Ujec (89. Sůra), Petrus (90. Trupl). FK Kratonohy: Ordelt – Haupt, Strasser, P. Drozd, Kejmar – Tulach, Franc, D. Novák, V. Pražák – Jiroutek (55. Habrman), Peterka.⋌

Letohrad – K. Hora 5:0

Drtivá výhra zapustila kořeny už v prvním poločase.

Fakta – branky: 11., 35. a 86. Kabourek, 17. Černohorský, 77. Konečný. Rozhodčí: Novák. ŽK: 1:2. Diváci: 130. Poločas: 3:0. FK Letohrad: Ehrenberger – P. Štěpán, Krystl, Kail, Macek – Černohorský (68. Slodičák), Vaniš, Tichý, Lorenc (60. Procházka) – Čada (76. Konečný), Kabourek (88. J. Štěpán)

Ostrá – Náchod 3:0

Fakta – branky: 28. a 69. (z pen.) Herzán, 53. Hochmeister. Rozhodčí: Čechlovský. ŽK: 3:4. Poločas: 1:0. FK Náchod: Hladík – Runkas, Kábrt, Schärfer (80. Bareš), Malý – Moravec (76. Pípek), Káva, Brich, Vaněček, Simon (65. Jimmy) – Omovie. Další výsledky: P. Kopanina – Čáslav 1:1, pen. 4:2, Kolín – Chrastava 4:0

Krkonošský veletrh začal, lidé zaplnili Uffo

KAM NA FOTBAL: Přibrzdí Košťálovští rozjeté Přepeře?

Trutnovsko, Pojizeří - Fotbalové jaro pokračuje víkendovými zápasy v celém regionu, od celorepublikové Divize až po okresní soutěže.

Úpice otevře přestavěný atletický stadion. Ponese jméno tělocvikáře

Úpice - Městský atletický stadion u Základní školy Úpice – Lány prochází už od druhé poloviny loňského roku výraznou rekonstrukcí. I když kvůli problémům s počasím dělníci konečné úpravy areálu dokončují právě teprve v současných dnech, už v pondělí proběhne jeho slavnostní otevření.

Digitální hodiny jsou zpátky na místě činu

Trutnov - Místo bílých číslic červené, místo dvou údajů tři. Tím se na první pohled nejvíc liší nové hodiny na budově bývalého ZPA od 31 let starého ukazatele.