Košťálov C – Vysoké n. J. B 5:0 (2:0)
Zápas byl jednoznačnou záležitostí domácího mužstva, které ještě spoustu dalších šancí nedokázalo proměnit. Branky: Houžvička 2, Havrda, Hubáček, Moravec st. Rozhodčí: Dušta, ŽK: 0:0. Diváků: 100.

Mírová B – Rovensko B 1:2 (1:0)
V prvním poločase měli domácí převahu, ze které ovšem vytěžili jedinou vstřelenou branku. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, v 84. minutě hosté srovnali skóre a v závěru se k nim přiklonilo štěstí, když v 90. minutě si domácí vsítili vlastní gól. Branky: Kupka – Vacek, vlastní. Rozhodčí: Rympler, ŽK: 0:0. Diváků: 40.

Studenec B – Benecko 3:4 (1:0)
V prvním poločase měli více ze hry domácí, ale nevyužili čtyři jasné brankové příležitosti. Na začátku druhé půle se dařilo hostům, kteří třemi brankami otočili skóre. Domácí potom po zoufalém náporu stačili vyrovnat, ale poslední slovo patřilo opět hostům, kteří v 90. minutě rozhodli o svém překvapivém vítězství. Branky: Puš, Kuřík, Jezdinský – Smolík 2, Kraus, Hanč. Rozhodčí: Kampov, ŽK: 1:3. Diváků: 130.

Tatobity – Víchová B 1:1 (0:0)
Domácí zklamali, herně se jim nedařilo a od 78. minuty prohrávali. Poté vrhli všechny síly do útoku a v 90. minutě se jim podařilo vyrovnat. V nastaveném čase ještě nastřelili břevno víchovské branky. Branky: Hoření – Tryzna. Rozhodčí: Janda, ŽK: 0:2. Diváků: 70.

Poniklá – Mříčná 0:5 (0:1)
Branky: Návesník, Zapadlo, Malý, Jiřišta, Kučera. Podrobnosti domácí oddíl nenahlásil.