Pěnčín/Turnov B - Desná 0:1 (0:1)

V sedmém kole naposledy vyhrála rezerva divizního Turnova. Od té doby si kromě dvou remíz připsala samé porážky a nedobrovolně tak přezimuje na předposlední příčce. Hosté byli v první půli lepší, domácí mladíky přehráli a ve 24. minutě vstřelil jedinou branku zápasu hlavou Rimský. Aktivitu ve druhém poločase převzali hráči Turnova B, hrozili zejména po standardních situacích, ale hosté je i s kusem štěstí dokázali ubránit. V největších šancích trefil Škréta pouze tyč a poté brankář Desné Maňák míč reflexivně vykopl z brankové čáry.

Sedmihorky - Semily 2:1 (2:0)

Až překvapivě jednoznačná záležitost domácího celku. Sedmihorky mohly o svém vítězství rozhodnout hned v úvodních minutách, ale hráči hostů měli velké štěstí, že jim záda kryje v rukavicích Koudelka. Ten domácí přiváděl k šílenství. Přesto byl v 1. půli krátký na dva pokusy. V 16. minutě se Špína s ničím nerozpakoval a napálil míč do sítě. Podruhé pak Koudelka lovil míč ze sítě ve 39. minutě, kdy se po střele Bakeše dostal míč ke Koťátkovi, který už měl úlohu jednoduchou. Hosté hrozili velmi sporadicky, do hry se více dostali po obrátce, kdy domácí opět zámožně mrhali svými šancemi, a tak přišel trest. Po faulu na Vrchovského proměnil penaltu Hartman. Na víc ale hosté nemohli pomýšlet.

Košťálov - Pěnčín 2:1 (0:0)

Nováček soutěže zakončil premiérový povedený půlrok výhrou nad Pěnčínem a přezimuje na 5. pozici. Zápas samotný otevřel centrem K. Janata, ale Poledníkův následný pokus byl slabý. Na druhé straně se pak blýskl pohotovým zákrokem proti hlavičce hostů Průcha, následně mu pomohlo i břevno. Ve 26. minutě rozezvučel břevno také Košťálov, trefil ho ze standardky Karel Janata a když ani dvě velké příležitosti ze závěru nepřinesly banku, byl výsledek po úvodních 45 minutách nerozhodný.

Vše ale změnila 61. minuta. Po ose Kašpar - Stehlík se míč dostal k Sádkovi, jenž střelou k tyči poslal domácí do vedení. Za deset minut na to na druhé straně tři hráči Pěnčína nedokázali vyzrát na osamělého Průchu a tak úřadovali znovu domácí. Zboroň našel za obranou Poledníka, který zdvojnásobil stav. Hosté v závěru tlačili, dokázali snížit, ale i díky dávce štěstí už Košťálov výhru ubránil.

VTJ Rapid - Jablonec n. J. 3:0 (0:0)

Nemastný, neslaný zápas hosté nezvládli. V úvodu utkání nikdo především nechtěl udělat chybu, a tak se hrálo velmi opatrně. První vážnější ohrožení domácí branky měl na svědomí Šilhán, jehož přímý kop prosvištěl těsně kolem šibenice. Největší možnost hostů měl ale na kopačce Brož, ale jeho střela minula branku. Domácí útočníci si nevypracovali takřka nic, a tak o osudu zápasu rozhodl začátek 2. půle, který hosté nezachytili. Hned ve druhé minutě se prosadil Dinh a poslal vojáky do vedení, navíc v 56. minutě musel po druhé žluté kartě ze hřiště hostující Pastor a domácí tak mohli hrát v klidu.

Několik pokusů domácích hostující obrana zlikvidovala, ale po chybě Zonygy na velkém vápně, prostřelil Farského Hegr. O chvíli později navíc skóroval také Studnička a bylo po zápase, i když i domácí nakonec dohrávali v deseti lidech, Jabloneček v závěru hru vyrovnal, ale nedosáhl ani na čestný úspěch v síti vojáků.

Ostatní: Železný Brod - Višňová 2:2 (0:2), Hrádek - Doksy 3:2 (1:1), Č. Lípa B - N. Bor 2:1