STARŠÍ: Turnov/Pěnčín – Dvůr Králové 3:5 (1:3). Branky: 27. Samler, 30. Fejk, 41. Macek, 65. Fejk, 74. Němeček. TJ Dvůr Králové nad Labem: Klevcov – Picha, Macek (79. Albert), Rosuschan, Novotný – Vondrouš (86. Mádle), Fejk, Čenovský, Andrle (60. Hák) – Samler, Němeček.

Jaroslav Hlava, trenér TJ Dvůr Králové n. L.: „Pro domácí to byl zápas o vše. Do Turnova přijelo mužstvo, které si již věří, nerozhodil nás ani gól, který domácí vstřelili již ve 2. minutě. Po deseti minutách naši střední záložníci Fejk s Čenovskym převzali otěže zápasu do vlastních rukou, pro domácí byl nadlidský úkol je zastavit. Když se k nim přidali oba dva forvardi Samler s Němečkem, o osudu utkání bylo rozhodnuto. Ve 27. si vyměnili míč Fejk se Samlerem – 1:1. O tři minuty později si míč vyměnil Samler s Fejkem, a bylo to 1:2. Ve 40. minutě si nejlepší muž zápasu Čenovsky vzal na půlce balón, přešel přes pět hráčů, před vápnem byl sražen a Patrik Macek z trestňáku málem prorval síť – 1:3. Po nástupu do druhé půle domácí snížili, ale opět se ukázala vyspělost dvorských hráčů. Vědomi si své fotbalové převahy, hráli dál s tím, že tady body neztratí. A byla to pravda. V 65. minutě si Fanda Fejk naběhl mezi stopery, šel sám a v klídku tam šoupl čtvrtý gól. Když o deset minut později Kristián Samler utekl všem a předložil tutovku před prázdnou branku Pepovi Němečkovi (2:5), bylo rozhodnuto. Domácí v poslední minutě zkorigovali na 3:5, ale to již nemohlo nic změnit na tom, že tři body putovaly zaslouženě do Dvora. Kluci byli lepší, a to i přesto, že Macek, Fejk a Němeček hráli den předtím za béčko v Chlumci.“

MLADŠí: Turnov/Pěnčín – Dvůr Králové 1:5 (1:4). Branky: 5. Žaba, 16. Otava, 28. Sýkora, Vondrouš, 63. Zezulka. TJ Dvůr Králové nad Labem: Kořen – Hlava, Albert, Zezulka, Sýkora – Mádle, Gajdoš (41. Kvíčala), Vondrouš (41. Krejsa), Hák – Otava (55. Bednář), Žaba (50. Vágner).

Martin Gajdoš trenér TJ Dvůr Králové n. L.:
„Kluci navázali na velmi dobrý výkon z minulého kola proti Kolínu. Zápas rozhodli prakticky už v prvním poločase, kdy byli po všech stránkách lepší než domácí. Už v 5. minutě po skvěle kombinaci Vondrouše se Žabou druhý jmenovaný chladnokrevně skóroval – 0:1. Ve 13. minutě poprvé a naposled chybovala naše obrana a domácí trestali – 1:1. O tři minuty později nám však chybu vrátila domácí defenziva a útočník Otava obešel i brankáře – 1:2. Od této chvíle, už na hřišti bylo jen jedno mužstvo. Druhý poločas se v sestavě opět objevili starší žáci bezchybní obránci Bednář, Krejsa a kanonýr Vágner. Velmi dobrý zápas sehráli aktivní záložníci Mádle a Hák a v neposlední řadě i obránce Sýkora, který svůj výkon korunoval krásnou brankou.“