Krajská liga

Třebechovice – Nový Bydžov 5:2 (0:0, 3:1, 2:1). Branky a nahrávky: 27. Smutný, 37. Filip, 39. Bohdanecký (L. Smutný, Kudr), 42. Bohdanecký, 51. Filip – 26. Kubišta (Hlavatý), 47. Hlavatý (Janata). Střely na branku: 39:30. Třebechovice: P. Lochman – Hendrich, Kostka, Seidl, Marša, Souček, Dittrich – Šeda, Filip, Dostál – J. Drašnar, Stříteský, Klemenc – Bohdanecký, Smutný, Kudr. Nový Bydžov: Krištof – Nedbal, Janata, Pálek, Mádle, Novák, Šlejtr – Hlavatý, Kubišta, Kozák – Němec, Menyhárt, Věchet – Udržal, Jebavý, Špaček.

Tomáš Luštinec, trenér Třebechovic: „V úvodní bezbrankové třetině jsme měli sice střeleckou převahu, ale bez gólové příležitosti. Po první lacině inkasované brance jsme naštěstí zakrátko vyrovnali povedenou střelou Smutného. Poté se nám po šťastné přesilovkové trefě povedlo otočit stav i vývoj v zápase a dovedli ho do vítězného konce. Stále nás trápí spousta zbytečných vyloučení, která nás stojí zbytečné síly a nervy."

Petr Lechmann, vedoucí mužstva Nového Bydžova: „I přes porážku nemůžeme hráčům vytknout snahu a bojovnost. Kvalitní a velice rychlé utkání bylo z obou stran odmakané. To, že jsme Třebechovickým výhru věnovali, jen dokreslují branky, které jsme si značným přičiněním dali prakticky sami. Hrubé chyby v rozehrávce, složitá kombinace v útočném pásmu při zakončování a výkon domácího gólmana, to byly hlavní důvody naší prohry. Třebechovice nám tak oplatily porážku z prvního kola a bodově se na nás dotáhly. Děkujeme všem fandům za hlasitou podporu, kterou stoprocentně zvedli úroveň duelu. Ve středu jsme měli hrát v Jičíně, ovšem soupeř nás poprosil o přeložení. Po dohodě obou klubů by se tak tento zápas měl odehrát až ve středu 2. prosince od 18.30 hodin."

Krajská soutěž

Třebechovice B – Lanškroun 6:11 (3:1, 2:5, 1:5). Branky a nahrávky Třebechovic B: 2. Vaniš ml. (Merka, Pelcl), 4. Vaniš ml., 9. Beránek (Pátek, Kouba), 22. Beránek (Vaniš st.), 31. Pázler (Vik), 42. Tuček. Střely na branku: 40:47. Třebechovice B: Pokštefl (Kouba) – Špička, Pázler, Vaniš st., J. Lochman, Šoula, Libřický – Erban, Tuček, Vik – Kouba, Beránek, Pátek – Merka, Vaniš ml., Pelcl.

Jiří Tuček, trenér Třebechovic B: „Tento zápas byl jako den a noc. Třicet minut jsme podávali skvělý výkon a třicet minut to byla naprostá hrůza. Vlastní nedisciplinovanost nás jednoznačně stála vyhraný duel. Soupeř nám ukázal, jak se hraje o vítězství."

Krajský hokej: Náchod se prostřílel do čela

Královéhradecko - Dalšími zápasy pokračovaly krajské hokejové soutěže.

KHL Hradecka – 8. kolo:

Náchod – Jičín 10:2 (2:0, 3:0, 5:2). Branky: Ježek 2, Zeman 2, Pánek 2, Leeder, Stehno, Plíhal, Srba – Vondráček, Hladík. Rozhodčí: Kubišta – Roischel, Dudadík. Vyloučení: 2:5, navíc Klaban (J) 10 min. OT. Využití: 4:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 120.

Dvůr Králové – Nové Město nad Metují 5:3 (2:1, 3:2, 0:0). Branky: Ježek, Vosyka, Fořt, Szakal, Veselý – Šimončič, Šejnoha, Petr. Rozhodčí: Svoboda – Bednář, Runštuk. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:3. Diváci: 360.

Třebechovice – Nový Bydžov 5:2 (0:0, 3:1, 2:1). Branky: Filip 2, Bohdanecký 2, Smutný – Kubišta, Hlavatý. Rozhodčí: Maštalíř – Karlík, Hidvéghy. Vyloučení: 7:4. Využití: 1:0. Diváci: 155.

Nová Paka – Jaroměř 1:2 v prodloužení (1:0, 0:1, 0:0 – 0:1). Branky: Pour – Světlík, Vejman. Rozhodčí: Samek – Novák, Macek. Vyloučení: 8:8. Využití: 1:0. Diváci: 170.

8.    Jičín                8    1    0    1    6    26:52     4

Příští program – 9. kolo, středa 11. listopadu, 18.00: Nová Paka – Třebechovice, Jaroměř – Dvůr Králové, Nové Město n. M. – Náchod, Jičín – Nový Bydžov (odloženo na 2. prosince od 18.30).

KS Hradecka – 5. kolo:

Hronov – Semechnice 10:3 (3:2, 5:0, 2:1). Branky: Dudadík 2, Rojšl, Fišer, Exner, Pahulák, Ansorge, Jurča, Daňo, Podzimek – Ivančic, Brandejs, Hetfleiš. Rozhodčí: Petr – Plodek, Kareš. Vyloučení: 1:5. Využití: 1:0. Diváci: 250.

Třebechovice B – Lanškroun 6:11 (3:1, 2:5, 1:5). Branky: Vaniš ml. 2, Beránek 2, Pázler, Tuček – Pejcha 4, Malý 4, Nastoupil, Boruch, Žalčík. Rozhodčí: Petr – Shejbal, Mertlík. Vyloučení: 6:6, navíc Pátek (T) 10 min. OT, Pelcl (T) 5 min. + OK. Využití: 1:3. V oslabení: 0:1. Diváci: 45.

Čestice – Skuteč 5:6 v prodloužení (1:2, 2:2, 2:1 – 0:1). Branky: Bárta 2, M. Šverák, Jiruška, Bartoň – Kusý 2, Nevole, Komárek, Pražan, Nevečeřal. Rozhodčí: Zeman – Kozák, Umlauf. Vyloučení: 7:7, navíc Rubák (Čestice) 10 min. OT. Využití: 2:1. Diváci: 110.

7.    Čestice              4    0    0    1    3    12:31    1

Příští program – 6. kolo, neděle 15. listopadu, 16.30: Čestice – Hronov, 17.00: Lanškroun – Opočno, Semechnice – Třebechovice B.