Draci ve Ždáru vedení neudrželi a v tabulce zůstávají devátí

Žďár, Trutnov - Již včera jsme ve zkratce informovali o nedělních výsledcích regionálních zástupců v hokejových soutěžích. Důležitý boj sehrál druholigový Trutnov ve Žďáru, kde prohrál těsně 4:2.

6.12.2011

Ilustrační foto - hokejFoto: Miloš Šálek

II. LIGA

SKLH Žďár n. S. - HC BAK Trutnov 4:2 (1:1, 1:0, 2:1).

Východočeši souboj sousedů v tabulce výborně začali. V 11. minutě získal puk u mantinelu Bláha, Fořt si vyjel před branku a v ideální pozici našel mezi kruhy Chocholu 0:1. Fořtova lajna byla při chuti i při svém dalším střídání, kdy svírala před brankou Kotlíkovu formaci. Skórovat ale dokázala strana druhá, když upravil stav po první periodě Plachý 1:1.

V polovině utkání otočil stav Kunstmüller, o konečném výsledku ale rozhodl úvodu třetiny závěrečné. V něm se domácí trefili hned dvakrát (4:1) a hosté již stihli jen korigovat výsledek přesilovkovým gólem Kuny.

Ač Trutnov svého soupeře přestřílel v poměru 27:34, i napotřetí v sezoně se Žďárem prohrál a v tabulce je devátý.

Fakta - branky a asistence: 16. Plachý (Kunstmüller, Sobotka), 30. Kunstmüller (Sobotka), 43. Kočan (Kotlík), 48. Man (Kotlík, Krejnus) - 11. Chochola (Fořt, Bláha), 52. Kuna (Fořt). Vyloučení: 7:5, navíc Kotík 10 minut os. trest. Využití: 1:1. Diváků: 623. HC Trutnov: Biegl (48. Jeschke) - Hamerský, Antonín, Kuna, Rejzek, Poul, Karlík Luštinec, Chytráček, Březina Fořt, Bláha, Chochola Dlab, Šimoníček, Veselý.