Horalé po výhře v prodloužení vedou 1:0!

Vrchlabí - Vrchlabští hokejisté se právě ujali vedení ve čtvrtfinálové sérii play off II. ligy. Na ledě Kobry zvítězili 4:3 gólem Tomáše Šťastného ze 4. minuty prodloužení.

12.3.2017

Ilustrační fotoFoto: Anton Martinec

Horalé v polovině utkání vedli dvěma góly Maďara a jedním Jandejska už o tři branky. Favorit série sice dokázal ještě srovnat, v prodloužení ale hostům nabídl přesilovku a tu Vrchlabí k radosti většiny diváků v hale využilo.

Druhé utkání se hraje v úterý ve Vrchlabí od 18.00.

Kobra Praha - Vrchlabí 3:4pp (0:2, 1:1, 2:0 - 0:1)

Branky a nahrávky: 33. Bílek D. (Verbík J., Jedlička), 47. Šteiner (Verbík J.), 47. Semrád (Jedlička, Verbík R.) – 2. Maďar (Bláha, Jirků), 5. Maďar (Matějček), 26. Jandejsek (Jirků, Filip), 64. Šťastný (Čurda, Bláha). Rozhodčí: Sýkora, Valenta – Rubáš, Tvrdík.

HC Kobra Praha: Bílek P. – Šteiner, Verbík J., Švaříček, Bílek D., Verbík R., Vacek, Semrád – Jakeš, Antončík, Jedlička, Vlach, Matějček Martin, Hlinka, Tuma, Slanina, Kysela, Matějek, Kučera, Pulkrab, Kuchta. HC Stadion Vrchlabí: Jelínek – Klement, Hejda, Jirků, Matějček Martin, Jandejsek, Tržický, Chleborád, Moník – Procházka, Filip, Šťastný, Maďar, Šimoníček, Bláha, Čurda, Urban, Novák, Erban, Miškovský, Oppelt.

Autor: Tomáš Otradovský

12.3.2017 VSTUP DO DISKUSE

Patriot z Pece pod Sněžkou, to je herec Robert Jašków (na snímku vpravo s hereckým kolegou Tomášem Pavelkou). "Pouto k Peci je nezlomné a nezpřetrhatelné," říká.
28

Herec Jašków propadl z chemie na trutnovském gymplu. Na Děvín jezdí pořád

Lokomotiva Trutnov – Slovanka Mladá Boleslav
23

FOTBALOVÝ servis: Deset gólů na divizi v Trutnově!

Trutnovsko, Pojizeří - Fotbalový podzim pokračuje víkendovými zápasy v celém regionu, od celorepublikové Divize až po okresní soutěže.

Originál rukopisu zamíří po půl století do Dvora, tehdy jej přivezli taxíkem

Dvůr Králové nad Labem - Slavný a spory o pravosti provázený Rukopis královédvorský se objeví po padesáti letech v místě, kde byl před 200 lety nalezen.

Ve Dvoře Králové měli šampionát hasiči

Dvůr Králové - Mistrovství České republiky hasičů se odehrálo opět po roce na stadionu ve Dvoře Králové pod Hankovým domem. Pod zataženým nebem se tam během sobotního dne soutěžilo v požárním útoku „nasucho“ a ve štafetě s překážkami.