Mladí hráči Dvora Králové a Náchoda, vítězové základní části, dvakrát rozstříleli Jaroměř. Doma 12:0 a venku dokonce 17:1! Hokejisté HC Krkonoše přešli po výsledcích 7:2 a 5:2 přes Hronov.

Dvůr Králové/Náchod – Jaroměř 12:0 (5:0, 5:0, 2:0). Branky a asistence: Mišinec 3 (Zmítko 2, Lelka), Presse 2 (Zeman, Labík), Zeman 2 (Michl, Kosík), Petráš (Šantroch), Labík (Michl), Jiráček (Marek), Zmítko, Prokůpek (Munzar). Vyloučení: 8:6. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. První čtvrtfinále bylo rozhodnuto velmi brzy. Již ve 4. minutě svítil na ukazateli stav 3:0. Hosté na to reagovali oddechovým časem, ale střelecké hody tím jen přibrzdili.

Jaroměř – Dvůr Králové/ Náchod 1:17 (0:2, 0:5, 1:10). Branky a asistence: Mišinec 4 (Zmítko 2, Pavelka, Lelka), Zmítko 4 (Pavelka, Kosík, Mišinec, Lelka), Zeman 2 (Pavelka), Lelka 2 (Zmítko 2), Marek (Dvořák), Michl (Zmítko), Petráš (Michl), Jiráček, Kasan (Zeman). Vyloučení: 13:11. Využití: 1:5. V odvetném utkání byl po střelecké stránce průběh opačný. První gól padl sice již v 5. minutě z hole Mišince, ale jeho následovníkem byl až ve 12. minutě Zmítko. Hubený stav 0:2 vydržel až do 25. minuty, ale pak se začal zápas měnit ve střelecký koncert.

Krkonoše – Hronov 7:2 (2:0, 3:1, 2:1). V průběhu první třetiny byli lepší hosté, ale díky výbornému výkonu gólmana Krkonoš domácí uhájili čisté konto a naopak se dostali do dvoubrankového vedení, které pak do konce utkání navyšovali.. Hosté dokázali dvěma brankami porážku jen kosmeticky upravit.

Hronov – Krkonoše 2:5 (1:0, 1:1, 0:4). I v druhém zápase ovládli první třetinu hráči Hronova a tentokrát se také dostali do vedení. To dokonce ve druhé třetině navýšili na rozdíl dvou branek. Poté však začali úřadovat hosté. Minutu po druhé brance Hronova snížili a utkání rozhodli v poslední třetině, kdy nastříleli svému soupeři čtyři branky. Druhá výhra v sérii znamenala postup do semifinále play off.