Lomnice – Dvůr Králové/ Náchod 2:4 (0:3, 1:0, 1:1)

Branky a asistence hostů: Mišinec 2 (Zmítko), Petráš (Jiráček), Presse (Zeman). Vyloučení: 5:9. Bez využití. V oslabení 0:1. Stavé série: 0:2 HC Jičín/ Lomnice: Mrázek – Holec, Jirásek Kocourek, Košťák D., Němec, Pivinský – Matěja, Šulc, Junek – Novotný, Mácha, Syrovátka – Mašek, Skrbek, Sehnoutek – Drahoňovský. HC Dvůr Králové/Náchod: Ježek – Pavelka, Prokůpek, Kosík, Michl, Šantroch, Dvořák, Růžička – Zmítko, Mišinec, Lelka, Labík, Zeman, Presse, Petráš, Jiráček, Kasan, Sopr, Špetla.

Odvetné utkání připomínalo první souboj naší reprezentace s Lotyšskem na olympijských hrách. Celou první třetinu měli zcela v moci hosté. První gól padl po sóle Mišince v 9. minutě a v čase 9:59 skončila krásná spolupráce Jiráčka s Petrášem druhou trefou. Domácí trenér Novotný si vzal oddechový čas, aby otupil nápor hostí, ale již po 24 vteřinách přidal třetí gól Mišinec.

Obraz ve druhé třetině se zcela změnil. Zvýšená aktivita domácích a zbytečná vyloučení na straně hostí umožnily Jičínu vypracovat si řadu nadějných šancí. Z nich padl jediný gól ve 38. minutě po obléhání branky. Stav 1:3 sliboval dramatický boj až do konce. Úvod poslední části vyšel Dvoru/Náchodu, když přidal čtvrtý gól Press (ve vlastním oslabení). Domácí v 52. minutě už jen korigovali.