VYBRAT REGION
Zavřít mapu

TIP LIGA: Tambora bere Soukup, v čele je Jan Vedral

Trutnovsko, Pojizeří - Do své druhé poloviny vstoupila tradiční tipovací soutěž čtenářů východočeských Deníků. Zapojilo se do ní zatím 299 soutěžících.

15.2.2017
SDÍLEJ:

Zimní Tipliga čtenářůFoto: Archiv HD

Sedm tipérů uhodlo v pátém dějství Hokejové Tip ligy osm z deseti utkání, radovat se ale mohl jen jeden. Vítězem kola se nakonec stal soutěžící Jiří Soukup z České Skalice (startovní číslo 025), který jako jediný trefil i přesný počet branek.

Supertrefa tak rozhodla o tom, kdo si vychutná dárkové balení od Královédvorského pivovaru Tambor. Pro vítěze všech jednotlivých kol budou ceny připraveny po odehrání závěrečného 8. kola.

Zajímavý je pohled na města, ze kterých čtenáři tipují nejčastěji. O prvenství se zde s 31 soutěžícími dělí Hradec Králové a podkrkonošská Dolní Branná. Třetí příčku drží Trutnov (25).

Výsledky 5. kola Hokejové Tip ligy
Česká republika – Finsko (EHT) (7:1) 1
Rusko – Česká republika (EHT) (4:2) 1
Švédsko – Finsko (EHT) (2:3) 2
Ústí nad Labem – Jihlava (WSM liga) (5:5) 0
Vrchlabí – Klášterec nad Ohří (II. liga, Západ) (3:2) 1
Kobra Praha – Trutnov (II. liga, Západ) (6:2) 1
Hronov – Dvůr Králové nad Labem (semifinále KL) (3:6) 2
Jaroměř – Náchod (semifinále KL) (1:2) 2
Nové Město – Nová Paka (baráž o krajskou ligu) (3:3) 0
Jičín – Opočno (baráž o krajskou ligu) (9:3) 1

Supertrefa (přesný počet nastřílených branek): 72

Průběžné pořadí po 5. kole:

NHL (1. – 10. místo)
HK0271 Jan Vedral, Brdo 11 38
HK0009 Zdena Čermáková, Skřivany 14 37
HK0029 Jiřina Brožová, Česká Skalice 14 34
HK0045 Lenka Taichmanová, Prasek 8 34
HK0141 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 5 34
HK0275 Petra Kosařová, Trutnov 5 32
HK0257 Monika Žáková, Hradec Králové 2 32
HK0015 Vítězslav Šolc, Machov 11 31
HK0197 Renata Chladová, Kosičky 8 31
HK0185 Vojtěch Kříž, Převýšov 5 31

KHL (11. – 40. místo)
HK0250 Lukáš Matura, Libštát 8 29
HK0277 Milena Püschelová, Trutnov 5 29
HK0107 Renáta Hostínová, Dolní Branná 14 28
HK0042 Vlastimil Gabriel, Vinary 11 28
HK0013 Josef Kotyška, Nový Hrádek 11 28
HK0085 Jan Sůra, Dolní Branná 11 28
HK0140 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 8 28
HK0116 Pavel Holý, Trutnov 8 28
HK0118 Romana Krulišová, Trutnov 8 28
HK0188 Blanka Tarantíková, Smiřice 8 28
HK0243 Pavel Marek, Javornice 5 28
HK0006 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 5 28
HK0269 Otakar Fendrych, Brdo 8 26
HK0100 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 14 25
HK0025 Jiří Soukup, Česká Skalice 14 25
HK0086 Libor Čvančara, Dolní Branná 11 25
HK0111 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná 11 25
HK0021 Josef Hofman, Černčice 11 25
HK0095 Jiří Sacher, Dolní Branná 11 25
HK0094 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 11 25
HK0193 Jiří Balcar, Jaroměř 8 25
HK0227 Martin Dejl, Louny 8 25
HK0224 Lucie Dejlová, Louny 8 25
HK0223 Martina Dejlová, Louny 8 25
HK0225 Lenka Dejlová, Louny 8 25
HK0228 Iveta Dejlová, Jičín 8 25
HK0147 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 8 25
HK0215 Zdenka Sýkorová, Roveň 8 25
HK0087 Eva Šimůnková, Dolní Branná 8 25
HK0229 Martin Sosna, Dobruška 5 25
HK0187 Václav Tarantík, Smiřice 2 25

EXTRALIGA (41. – 80. místo)
HK0146 Zdeněk Jiránek, Volanov 11 23
HK0253 Eduard Důbrava, Petrovice 8 23
HK0285 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 8 23
HK0267 Radka Sýkorová, Roveň 8 23
HK0262 Milan Kotyška st., České Meziříčí 5 23
HK0247 Zdeněk Matura, Libštát 5 23
HK0248 Ludmila Maturová, Libštát 5 23
HK0036 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové 11 22
HK0070 Miloš Kubík, Hronov 11 22
HK0109 Jitka Márynková, Dolní Branná 11 22
HK0166 Tomáš Přibyl, Borohrádek 11 22
HK0152 Víťa Schafránek, Radvanice 11 22
HK0024 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 11 22
HK0182 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 8 22
HK0230 Helena Dejlová, Jičín 8 22
HK0219 Jan Halčák, Osenice 8 22
HK0124 Karel Kábrt, Trutnov 8 22
HK0220 Zdeněk Munzar, Podoliby 8 22
HK0199 Václav Polívka, Hradec Králové 8 22
HK0065 Aneta Rýdlová, Náchod 8 22
HK0214 Stanislav Sýkora, Roveň 8 22
HK0189 Václav Tarantík ml., Smiřice 8 22
HK0030 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 8 22
HK0183 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. 5 22
HK0181 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. 5 22
HK0075 Richartd Ducháč, Úpice 5 22
HK0175 Zdeňka Dusová, Sendražice 5 22
HK0195 Radek Chlad, Kosičky 5 22
HK0169 Michal Kozák, Hradec Králové 5 22
HK0184 Zdeněk Kříž, Převýšov 5 22
HK0014 Miroslav Matuška, Třesovice 5 22
HK0127 Jaroslav Suchánek, Choceň 5 22
HK0202 Roman Machač, Hradec Králové 2 22
HK0008 Václav Moník, Ráby 2 22
HK0048 Jiří Pípa, Nový Bydžov 2 22
HK0058 Josef Pozler, Podoliby 2 22
HK0133 Petr Slezák, Dvůr Králové 2 22
HK0234 Miloš Šenkýř, Dobruška 2 22
HK0282 Bohuslav Šolín, Val 5 21

WSM LIGA (81. – 125. místo)
HK0264 Luděk Drbohlav, Jičín 5 20
HK0263 Hana Jedličková, Jičín 5 20
HK0266 Zdeněk Sýkora, Roveň 5 20
HK0007 Marie Moníková, Ráby 14 19
HK0196 Michal Chlad, Kosičky 11 19
HK0201 Jiří Pešek, Hradec Králové 11 19
HK0082 Robert Sůra, Dolní Branná 11 19
HK0174 Jaroslav Brzák, Hradec Králové 8 19
HK0211 Alois Dejl, Jičín 8 19
HK0217 Kateřina Halčáková, Jičín 8 19
HK0102 Josef Hanuš, Dolní Branná 8 19
HK0157 Karel Havelka, Trutnov 8 19
HK0203 František Hnik st., Lužany n. T. 8 19
HK0121 Otakar Jón, Trutnov 8 19
HK0170 Miloslava Kozáková, Hradec Králové 8 19
HK0162 Tomáš Kruliš, Trutnov 8 19
HK0207 Aleš Kupka, Čánka 8 19
HK0092 Miloslav Nykl, Dolní Branná 8 19
HK0165 Kateřina Přibylová, Hradec Králové 8 19
HK0083 Milan Sůra, Dolní Branná 8 19
HK0031 Augustin Šála, Police n. Met. 8 19
HK0018 Jan Šolc, Machov 8 19
HK0044 Martin Taichman, Prasek 8 19
HK0091 Martina Tauchmanová, Dolní Branná 8 19
HK0032 Milan Bitnar, Hronov 5 19
HK0226 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 5 19
HK0172 Roman Hýsek, Hradec Králové 5 19
HK0156 Erich Kamitz, Chvaleč 5 19
HK0114 Zdeněk Korčák, Trutnov 5 19
HK0051 Oldřich Matys, Nový Bydžov 5 19
HK0158 Zdena Pivková, Trutnov 5 19
HK0057 Olina Pozlerová, Podoliby 5 19
HK0167 Michal Přibyl, Borohrádek 5 19
HK0149 Klaus Püschel, Trutnov 5 19
HK0017 Petr Šolc, Machov 5 19
HK0143 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 5 19
HK0079 Jan Zirm, Vrchlabí 5 19
HK0213 Miloslav Dejl, Liberec 2 19
HK0047 Amálka Geletičová, Nový Bydžov 2 19
HK0062 Josef Nevrlý, Nový Bydžov 2 19
HK0139 Jaromír Novotný, Olešnice v O. h. 2 19
HK0054 Naďa Zimová, Prasek 2 19
HK0292 Martin Nosek, Solnice 8 18
HK0293 Milan Nosek, Solnice 8 18

II. LIGA (126. – 200. místo)
HK0254 Jana Šrytrová, Petrovice 14 17
HK0283 Bohuš Nosek, Solnice 8 17
HK0270 Lukáš Skrbek, Brdo 8 17
HK0249 Ondřej Matura, Libštát 5 17
HK0259 Roman Žák, Hradec Králové 5 17
HK0258 Kamila Žáková, Hradec Králové 5 17
HK0278 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 2 17
HK0284 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové 2 17
HK0251 Karolína Imlaufová, Ostroměř 2 17
HK0261 Milan Kotyška, České Meziříčí 2 17
HK0255 Vladimír Racek, Hradec Králové 2 17
HK0037 Jiří Pelák, Dvůr Králové 11 16
HK0027 Marie Valchařová, Police n. Met. 11 16
HK0012 Vladimír Čejp, Náchod 8 16
HK0208 Milan Dušek, Týniště n. O. 8 16
HK0216 Tereza Halčáková, Osenice 8 16
HK0067 Petr Kylar, Stárkov 8 16
HK0103 Jaroslav Nyč, Dolní Branná 8 16
HK0106 Líba Nyčová, Dolní Branná 8 16
HK0101 Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná 8 16
HK0168 Karel Přibyl, Hradec Králové 8 16
HK0115 Marek Birke, Trutnov 5 16
HK0163 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 5 16
HK0236 Miloš Jón, Chomutice 5 16
HK0053 Zlata Joštová, Zdechovice 5 16
HK0061 Vlastimil Kout, Nový Bydžov 5 16
HK0099 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 5 16
HK0097 Libor Kubáněk, Dolní Branná 5 16
HK0096 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná 5 16
HK0246 Pavel Marek, Rychnov n. K. 5 16
HK0238 Michal Matura, Semily 5 16
HK0064 Vlasta Pácaltová, Kramolna 5 16
HK0052 Pavel Purma, Sloupno 5 16
HK0129 Jaroslav Suchánek, Potštejn 5 16
HK0128 Josefa Suchánková, Potštejn 5 16
HK0049 Eleanor Geletičová, Nový Bydžov 2 16
HK0164 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. 2 16
HK0119 Marie Holá, Trutnov 2 16
HK0239 Tomáš Houška, Jičín 2 16
HK0056 Josef Hybner, Poděbrady 2 16
HK0237 Milan Koleno, Dobruška 2 16
HK0153 Marta Suchá, Radvanice 2 16
HK0038 Pavel Tomšík, Nový Bydžov 2 16
HK0288 Monika Hádková, Hradec Králové 5 15
HK0280 Jaroslav Šedivý, Nový Bydžov 5 15
HK0131 Jitka Čížková, Dubenec 5 14
HK0120 Lenka Hrbková, Pardubice 5 14
HK0279 Milena Koblicová, Vamberk 5 14
HK0073 Lukáš Svatoš, Zlíčko 0 14
HK0260 Michal Šulc, Černilov -1 14
HK0010 Gisela Hlavatá, Náchod 11 13
HK0148 Lenka Hurtová, Trutnov 8 13
HK0066 Lenka Rýdlová, Náchod 8 13
HK0081 Milan Řehák, Libotov 8 13
HK0110 Vlasta Suková, Dolní Branná 8 13
HK0242 Václav Zhouf, Konecchlumí 8 13
HK0241 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 8 13
HK0078 Zdeněk Žáček, Úpice 8 13
HK0159 Miloš Dvořák, Trutnov 5 13
HK0160 Václav Herout, Trutnov 5 13
HK0035 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 5 13
HK0019 Petr Hofman, N. Město n. Met. 5 13
HK0212 Václav Kameník, Jičín 5 13
HK0138 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 5 13
HK0016 Petra Nováková, Habřina 5 13
HK0104 Václav Nyč, Dolní Branná 5 13
HK0074 Miroslav Országh, Mžany 5 13
HK0063 Miroslav Pácalt, Kramolna 5 13
HK0093 Alfréd Sacher, Dolní Branná 5 13
HK0001 Vítězslav Šolc st., Machov 5 13
HK0034 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 5 13
HK0244 Robert Zhouf, Konecchlumí 5 13
HK0130 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 2 13
HK0171 Miloslav Kozák, Hradec Králové 2 13
HK0134 Alena Slezáková, Dvůr Králové -1 13

KRAJSKÁ LIGA (201. – 240. místo)
HK0076 Pavel Kejzlar, Úpice 8 11
HK0033 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 5 11
HK0274 Zdeněk Jón, Trutnov 2 11
HK0210 Bohumil Rulf, Hradec Králové 0 11
HK0265 Jaromír Jelínek, Jičín -1 11
HK0004 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje 11 10
HK0291 Bedřich Šimon, Jičín 11 10
HK0161 Leoš Herout, Trutnov 8 10
HK0151 Jaroslav Hůlek, Trutnov 8 10
HK0194 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové 8 10
HK0192 Jiří Kotek, Černilov 8 10
HK0105 Jaroslav Střížek, Dolní Branná 8 10
HK0113 Zdena Sůrová, Dolní Branná 8 10
HK0142 Václav Vaněček ml., Houdkovice 8 10
HK0205 Jan Bílek, Praskačka 5 10
HK0011 Sabina Hlavatá, Meziměstí 5 10
HK0204 František Hnik ml., Lužany n. T. 5 10
HK0055 Vlasta Hybnerová, Poděbrady 5 10
HK0003 Miloš Plecháček ml., Skřivany 5 10
HK0233 František Polák, Jičín 5 10
HK0077 Jiří Říha, Úpice 5 10
HK0176 Miroslav Špaček, Vlčkovice 5 10
HK0090 Radek Tauchman, Dolní Branná 5 10
HK0186 Petr Vacek, Hradec Králové 5 10
HK0232 Drahomíra Vacková, Dobruška 5 10
HK0294 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 2 10
HK0041 Marcel Gabriel, Vinary 2 10
HK0222 Vladimír Gutler, Dobruška 2 10
HK0122 Soňa Kábrtová, Trutnov 2 10
HK0137 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 2 10
HK0023 Jaromír Líska, N. Město n. Met. 2 10
HK0059 Jaroslav Novotný, Podoliby 2 10
HK0089 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 2 10
HK0144 Václav Vaněček st., Houdkovice 2 10
HK0150 Tomáš Vrbecký, Trutnov 2 10
HK0206 Milada Bílková, Praskačka -1 10
HK0136 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. -1 10
HK0289 Marie Hanušová, Hradec Králové 5 9
HK0287 Jan Hanuš, Hradec Králové 2 9

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (241. – 290. místo)
HK0286 Bohumil Pihýr, Librantice 8 8
HK0190 Petr Želiezko, Hradec Králové 8 8
HK0252 Alois Dejl II, Jičín 5 8
HK0046 Petr Voženílek, Lhota p. L. 5 8
HK0256 Kamil Žák, Hradec Králové 2 8
HK0240 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 0 8
HK0072 Jakub Svatoš, Zlíčko 0 8
HK0173 Michal Višňák, Hradec Králové 0 8
HK0084 Petr Sůra, Dolní Branná 11 7
HK0218 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 8 7
HK0154 Jaromír Jedlička, Trutnov 8 7
HK0221 Petr Kain, Dobruška 8 7
HK0020 Zdena Hofmanová, Černčice 5 7
HK0080 Miloš Jirsák, Vrchlabí 5 7
HK0098 Janek Kubáněk, Dolní Branná 5 7
HK0002 Jaroslav Kuchař, Náchod 5 7
HK0088 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 5 7
HK0028 Jaroslav Valchař, Police n. Met. 5 7
HK0069 Petr Drašnar, Václavice 2 7
HK0191 Jaroslav Pavel, Hradec Králové 2 7
HK0145 Pavel Vacek, Dobruška 2 7
HK0040 Vlastimil Šustr, Nový Bydžov -1 7
HK0050 Petra Geletičová, Nový Bydžov 5 5
HK0296 Hana Purmová, Sloupno 5 5
HK0179 Pavlína Sejtková, Hradec Králové 5 5
HK0268 Helena Vedralová, Brdo 5 5
HK0273 Jan Gabrle, Trutnov 2 5
HK0200 Pavel Bahník, Třebechovice 0 5
HK0060 Zdeněk Munzar, Podoliby 0 5
HK0117 Jaroslav Birke, Trutnov 5 4
HK0135 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 5 4
HK0132 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 5 4
HK0068 Petr Drašnar, Náchod 2 4
HK0177 Patrik Špaček, Lochenice 2 4
HK0005 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje -1 4
HK0026 Silvester Polomský, Česká Skalice -1 4
HK0272 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 0 3
HK0126 Jaroslav Čížek, Dubenec 2 2
HK0276 Michal Herout, Trutnov 2 2
HK0299 Zdeněk Purma, Křičov 2 2
HK0295 Pavlína Purmová, Sloupno 2 2
HK0178 Alena Sejtková, Hradec Králové 2 2
HK0298 Fanda Vlášek, Nový Bydžov 2 2
HK0297 Jiřina Vlášková, Nový Bydžov 2 2
HK0071 Radek Svatoš, Zlíčko 0 2
HK0235 Dagmar Poláková, Jičín 5 1
HK0155 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 2 1
HK0198 Luboš Chlad, Kosičky -1 1
HK0108 Věra Kubáňková, Dolní Branná -1 1
HK0231 Miroslav Kracík, Jičín 0 -1
HK0209 Pavel Petrů, Hradec Králové 0 -1

PRALESNÍ LIGA (291. – 299. místo)
HK0123 Lilia Ščerbaková, Opočno 2 -2
HK0043 Josef Taichman, Prasek -4 -2
HK0180 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové 2 -4
HK0245 Josef Hlaváček, Libunec 0 -4
HK0022 Štěpán Zámečník, N. Město n. Met. 5 -5
HK0290 Oldřich Čapek, Jičín -1 -5
HK0112 Roman Izák, Opočno -4 -5
HK0281 Pavel Konvalinka, Vamberk -1 -6
HK0039 Stanislav Vízek, Nový Bydžov -1 -8

Autor: Redakce

15.2.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Elektronická cigareta. Ilustrační foto

Youtubeři namlouvají dětem: Kouření je vlastně zdravé

Malá Skála

Nádraží ano. Monstra ale nechceme

Ve Špindlu otevřeli letní sezonu

Špindlerův Mlýn - Bohatý program se spoustou zábavy a Festivalem úsměvů k tomu zažili účastníci sobotního Špindlerovského otevírání léta, které se uskutečnilo již od dopoledních hodin v prostoru dolní stanice lanovky ve Svatém Petru.

Kotlíkové guláše provoněly Bílou Třemešnou

Bílá Třemešná - Pátý ročník oblíbené soutěže Kotlíkové guláše přivedl zástupy lidí do parku v Bílé Třemešné.

Vážná dopravní nehoda uzavřela komunikaci

Pojizeří - V sobotu odpoledne byli přivoláni turnovští a semilští profesionální hasiči k dopravní nehodě, která si vyžádala celkem 7 zraněných. Nehoda byla hasičům ohlášená ve 12:55 hodin a stala se ve Smrčí, části obce Mírová pod Kozákovem.

FOTBALOVÝ servis: Staré Buky nadělovaly a slaví titul

Trutnovsko, Pojizeří - Fotbalové jaro pokračuje víkendovými zápasy v celém regionu, od celorepublikové Divize až po okresní soutěže.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies