VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: Čtvrtým vítězem se stal Vacek

Trutnovsko, Pojizeří - Soutěž čtenářů Deníku: Žáková jako první přeťala třicetibodovou metu.

8.2.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Robert Schedling

Vítězem čtvrtého kola zimní Hokejové Tip ligy se stal Pavel Vacek z Dobrušky (startovní číslo HK0145), jenž spolu s dalšími sedmi soutěžícími nastřádal v tomto dějství čtrnáct bodů.

Ve prospěch Vacka však rozhodl fakt, že byl nejblíže Supertrefě, což je celkový počet branek ve všech deseti tipovaných zápasech.

Vítěze čtvrtého dějství žádáme, aby se ozval sportovní redakci Deníku na telefonním čísle 602 687 661, kde se dohodne na převzetí hodnotné ceny.

Do zimní Hokejové Tip ligy se prozatím zapojilo 294 soutěžích.

Výsledky tipovaných zápasů 4. kola:
1.  Dynamo Pardubice – Mountfield HK (1:4) 2
2.  Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec (3:4) 2
3.  Mountfield HK – HC Verva Litvínov (3:1) 1
4.  PSG Zlín – HC Dynamo Pardubice (4:4) 0
5.  Prostějov – Benátky nad Jizerou (3:2) 1
6.  Stadion Vrchlabí – HC BAK Trutnov (4:1) 1
7.  Opočno – Nové Město nad Metují (6:2) 1
8.  BK Nová Paka – HC Jičín (5:4) 1
9.  Sokol Čestice – Sokol Semechnice (2:8) 2
10.  HC Skuteč – TJ Orli Lanškroun (0:10) 2

Supertrefa (góly ve všech deseti utkáních): 71

Průběžné pořadí po 4. kole

NHL (1. – 12. místo)
HK0257 Monika Žáková, Hradec Králové 14 30
HK0141 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 11 29
HK0275 Petra Kosařová, Trutnov 11 27
HK0271 Jan Vedral, Brdo 11 27
HK0045 Lenka Taichmanová, Prasek 8 26
HK0185 Vojtěch Kříž, Převýšov 5 26
HK0277 Milena Püschelová, Trutnov 11 24
HK0009 Zdena Čermáková, Skřivany 11 23
HK0197 Renata Chladová, Kosičky 11 23
HK0243 Pavel Marek, Javornice 11 23
HK0006 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 8 23
HK0187 Václav Tarantík, Smiřice 8 23

KHL (13. – 57. místo)
HK0250 Lukáš Matura, Libštát 8 21
HK0202 Roman Machač, Hradec Králové 14 20
HK0048 Jiří Pípa, Nový Bydžov 14 20
HK0058 Josef Pozler, Podoliby 14 20
HK0029 Jiřina Brožová, Česká Skalice 11 20
HK0133 Petr Slezák, Dvůr Králové 11 20
HK0229 Martin Sosna, Dobruška 11 20
HK0125 Lukáš Spáčil, Ostrava 11 20
HK0234 Miloš Šenkýř, Dobruška 11 20
HK0140 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 8 20
HK0116 Pavel Holý, Trutnov 8 20
HK0118 Romana Krulišová, Trutnov 8 20
HK0015 Vítězslav Šolc, Machov 8 20
HK0188 Blanka Tarantíková, Smiřice 8 20
HK0008 Václav Moník, Ráby 5 20
HK0269 Otakar Fendrych, Brdo 8 18
HK0247 Zdeněk Matura, Libštát 8 18
HK0248 Ludmila Maturová, Libštát 8 18
HK0262 Milan Kotyška st., České Meziříčí 5 18
HK0193 Jiří Balcar, Jaroměř 14 17
HK0147 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 14 17
HK0181 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. 11 17
HK0075 Richartd Ducháč, Úpice 11 17
HK0042 Vlastimil Gabriel, Vinary 11 17
HK0195 Radek Chlad, Kosičky 11 17
HK0062 Josef Nevrlý, Nový Bydžov 11 17
HK0127 Jaroslav Suchánek, Choceň 11 17
HK0183 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. 8 17
HK0213 Miloslav Dejl, Liberec 8 17
HK0228 Iveta Dejlová, Jičín 8 17
HK0223 Martina Dejlová, Louny 8 17
HK0047 Amálka Geletičová, Nový Bydžov 8 17
HK0184 Zdeněk Kříž, Převýšov 8 17
HK0014 Miroslav Matuška, Třesovice 8 17
HK0139 Jaromír Novotný, Olešnice v O. h. 8 17
HK0087 Eva Šimůnková, Dolní Branná 8 17
HK0054 Naďa Zimová, Prasek 8 17
HK0227 Martin Dejl, Louny 5 17
HK0224 Lucie Dejlová, Louny 5 17
HK0225 Lenka Dejlová, Louny 5 17
HK0013 Josef Kotyška, Nový Hrádek 5 17
HK0085 Jan Sůra, Dolní Branná 5 17
HK0215 Zdenka Sýkorová, Roveň 5 17
HK0175 Zdeňka Dusová, Sendražice 2 17
HK0169 Michal Kozák, Hradec Králové 2 17

EXTRALIGA (58. – 114. místo)
HK0282 Bohuslav Šolín, Val 8 16
HK0260 Michal Šulc, Černilov 14 15
HK0263 Hana Jedličková, Jičín 11 15
HK0264 Luděk Drbohlav, Jičín 8 15
HK0284 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové 8 15
HK0285 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 8 15
HK0255 Vladimír Racek, Hradec Králové 8 15
HK0253 Eduard Důbrava, Petrovice 5 15
HK0261 Milan Kotyška, České Meziříčí 5 15
HK0266 Zdeněk Sýkora, Roveň 5 15
HK0267 Radka Sýkorová, Roveň 5 15
HK0278 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 2 15
HK0251 Karolína Imlaufová, Ostroměř 2 15
HK0032 Milan Bitnar, Hronov 11 14
HK0049 Eleanor Geletičová, Nový Bydžov 11 14
HK0056 Josef Hybner, Poděbrady 11 14
HK0124 Karel Kábrt, Trutnov 11 14
HK0156 Erich Kamitz, Chvaleč 11 14
HK0114 Zdeněk Korčák, Trutnov 11 14
HK0051 Oldřich Matys, Nový Bydžov 11 14
HK0158 Zdena Pivková, Trutnov 11 14
HK0057 Olina Pozlerová, Podoliby 11 14
HK0017 Petr Šolc, Machov 11 14
HK0079 Jan Zirm, Vrchlabí 11 14
HK0086 Libor Čvančara, Dolní Branná 8 14
HK0219 Jan Halčák, Osenice 8 14
HK0021 Josef Hofman, Černčice 8 14
HK0119 Marie Holá, Trutnov 8 14
HK0107 Renáta Hostínová, Dolní Branná 8 14
HK0239 Tomáš Houška, Jičín 8 14
HK0172 Roman Hýsek, Hradec Králové 8 14
HK0199 Václav Polívka, Hradec Králové 8 14
HK0065 Aneta Rýdlová, Náchod 8 14
HK0153 Marta Suchá, Radvanice 8 14
HK0073 Lukáš Svatoš, Zlíčko 8 14
HK0038 Pavel Tomšík, Nový Bydžov 8 14
HK0030 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 8 14
HK0182 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 5 14
HK0230 Helena Dejlová, Jičín 5 14
HK0111 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná 5 14
HK0237 Milan Koleno, Dobruška 5 14
HK0220 Zdeněk Munzar, Podoliby 5 14
HK0167 Michal Přibyl, Borohrádek 5 14
HK0134 Alena Slezáková, Dvůr Králové 5 14
HK0214 Stanislav Sýkora, Roveň 5 14
HK0189 Václav Tarantík ml., Smiřice 5 14
HK0143 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 5 14
HK0226 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 2 14
HK0164 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. 2 14
HK0149 Klaus Püschel, Trutnov 2 14
HK0095 Jiří Sacher, Dolní Branná 2 14
HK0094 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 2 14
HK0259 Roman Žák, Hradec Králové 8 12
HK0258 Kamila Žáková, Hradec Králové 8 12
HK0265 Jaromír Jelínek, Jičín 5 12
HK0249 Ondřej Matura, Libštát 5 12
HK0146 Zdeněk Jiránek, Volanov -4 12

WSM LIGA (115. – 168. místo)
HK0064 Vlasta Pácaltová, Kramolna 11 11
HK0024 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 11 11
HK0031 Augustin Šála, Police n. Met. 11 11
HK0206 Milada Bílková, Praskačka 8 11
HK0163 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 8 11
HK0203 František Hnik st., Lužany n. T. 8 11
HK0053 Zlata Joštová, Zdechovice 8 11
HK0061 Vlastimil Kout, Nový Bydžov 8 11
HK0097 Libor Kubáněk, Dolní Branná 8 11
HK0070 Miloš Kubík, Hronov 8 11
HK0207 Aleš Kupka, Čánka 8 11
HK0246 Pavel Marek, Rychnov n. K. 8 11
HK0109 Jitka Márynková, Dolní Branná 8 11
HK0238 Michal Matura, Semily 8 11
HK0100 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 8 11
HK0052 Pavel Purma, Sloupno 8 11
HK0210 Bohumil Rulf, Hradec Králové 8 11
HK0152 Víťa Schafránek, Radvanice 8 11
HK0083 Milan Sůra, Dolní Branná 8 11
HK0115 Marek Birke, Trutnov 5 11
HK0174 Jaroslav Brzák, Hradec Králové 5 11
HK0211 Alois Dejl, Jičín 5 11
HK0217 Kateřina Halčáková, Jičín 5 11
HK0102 Josef Hanuš, Dolní Branná 5 11
HK0157 Karel Havelka, Trutnov 5 11
HK0121 Otakar Jón, Trutnov 5 11
HK0236 Miloš Jón, Chomutice 5 11
HK0099 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 5 11
HK0096 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná 5 11
HK0092 Miloslav Nykl, Dolní Branná 5 11
HK0166 Tomáš Přibyl, Borohrádek 5 11
HK0165 Kateřina Přibylová, Hradec Králové 5 11
HK0025 Jiří Soukup, Česká Skalice 5 11
HK0129 Jaroslav Suchánek, Potštejn 5 11
HK0128 Josefa Suchánková, Potštejn 5 11
HK0018 Jan Šolc, Machov 5 11
HK0044 Martin Taichman, Prasek 5 11
HK0091 Martina Tauchmanová, Dolní Branná 5 11
HK0130 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 2 11
HK0136 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 2 11
HK0036 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové 2 11
HK0171 Miloslav Kozák, Hradec Králové 2 11
HK0162 Tomáš Kruliš, Trutnov 2 11
HK0170 Miloslava Kozáková, Hradec Králové -1 11
HK0288 Monika Hádková, Hradec Králové 8 10
HK0292 Martin Nosek, Solnice 8 10
HK0293 Milan Nosek, Solnice 8 10
HK0280 Jaroslav Šedivý, Nový Bydžov 8 10
HK0131 Jitka Čížková, Dubenec 5 9
HK0120 Lenka Hrbková, Pardubice 5 9
HK0283 Bohuš Nosek, Solnice 5 9
HK0270 Lukáš Skrbek, Brdo 5 9
HK0274 Zdeněk Jón, Trutnov 2 9
HK0279 Milena Koblicová, Vamberk -1 9

II. LIGA (169. – 210. místo)
HK0059 Jaroslav Novotný, Podoliby 11 8
HK0208 Milan Dušek, Týniště n. O. 8 8
HK0159 Miloš Dvořák, Trutnov 8 8
HK0294 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 8 8
HK0240 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 8 8
HK0212 Václav Kameník, Jičín 8 8
HK0201 Jiří Pešek, Hradec Králové 8 8
HK0144 Václav Vaněček st., Houdkovice 8 8
HK0173 Michal Višňák, Hradec Králové 8 8
HK0012 Vladimír Čejp, Náchod 5 8
HK0222 Vladimír Gutler, Dobruška 5 8
HK0216 Tereza Halčáková, Osenice 5 8
HK0160 Václav Herout, Trutnov 5 8
HK0019 Petr Hofman, N. Město n. Met. 5 8
HK0067 Petr Kylar, Stárkov 5 8
HK0023 Jaromír Líska, N. Město n. Met. 5 8
HK0016 Petra Nováková, Habřina 5 8
HK0103 Jaroslav Nyč, Dolní Branná 5 8
HK0104 Václav Nyč, Dolní Branná 5 8
HK0074 Miroslav Országh, Mžany 5 8
HK0063 Miroslav Pácalt, Kramolna 5 8
HK0089 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 5 8
HK0101 Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná 5 8
HK0093 Alfréd Sacher, Dolní Branná 5 8
HK0082 Robert Sůra, Dolní Branná 5 8
HK0001 Vítězslav Šolc st., Machov 5 8
HK0034 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 5 8
HK0150 Tomáš Vrbecký, Trutnov 5 8
HK0041 Marcel Gabriel, Vinary 2 8
HK0035 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 2 8
HK0122 Soňa Kábrtová, Trutnov 2 8
HK0106 Líba Nyčová, Dolní Branná 2 8
HK0040 Vlastimil Šustr, Nový Bydžov 2 8
HK0196 Michal Chlad, Kosičky -1 8
HK0137 Věra Kubcová, Rychnov n. K. -1 8
HK0138 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. -1 8
HK0168 Karel Přibyl, Hradec Králové -1 8
HK0072 Jakub Svatoš, Zlíčko -1 8
HK0244 Robert Zhouf, Konecchlumí -1 8
HK0287 Jan Hanuš, Hradec Králové 8 7
HK0033 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 2 6
HK0256 Kamil Žák, Hradec Králové 2 6

KRAJSKÁ LIGA (211. – 245. místo)
HK0145 Pavel Vacek, Dobruška 14 5
HK0204 František Hnik ml., Lužany n. T. 11 5
HK0205 Jan Bílek, Praskačka 8 5
HK0066 Lenka Rýdlová, Náchod 8 5
HK0176 Miroslav Špaček, Vlčkovice 8 5
HK0200 Pavel Bahník, Třebechovice 5 5
HK0011 Sabina Hlavatá, Meziměstí 5 5
HK0055 Vlasta Hybnerová, Poděbrady 5 5
HK0060 Zdeněk Munzar, Podoliby 5 5
HK0233 František Polák, Jičín 5 5
HK0026 Silvester Polomský, Česká Skalice 5 5
HK0241 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 5 5
HK0069 Petr Drašnar, Václavice 2 5
HK0037 Jiří Pelák, Dvůr Králové 2 5
HK0005 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 2 5
HK0081 Milan Řehák, Libotov 2 5
HK0077 Jiří Říha, Úpice 2 5
HK0186 Petr Vacek, Hradec Králové 2 5
HK0232 Drahomíra Vacková, Dobruška 2 5
HK0027 Marie Valchařová, Police n. Met. 2 5
HK0078 Zdeněk Žáček, Úpice 2 5
HK0148 Lenka Hurtová, Trutnov -1 5
HK0007 Marie Moníková, Ráby -1 5
HK0191 Jaroslav Pavel, Hradec Králové -1 5
HK0003 Miloš Plecháček ml., Skřivany -1 5
HK0110 Vlasta Suková, Dolní Branná -1 5
HK0242 Václav Zhouf, Konecchlumí -1 5
HK0090 Radek Tauchman, Dolní Branná -4 5
HK0289 Marie Hanušová, Hradec Králové -4 4
HK0273 Jan Gabrle, Trutnov 5 3
HK0254 Jana Šrytrová, Petrovice 5 3
HK0252 Alois Dejl II, Jičín 2 3
HK0076 Pavel Kejzlar, Úpice 0 3
HK0046 Petr Voženílek, Lhota p. L. 0 3
HK0272 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. -1 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (246. – 285. místo)
HK0088 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 8 2
HK0161 Leoš Herout, Trutnov 5 2
HK0020 Zdena Hofmanová, Černčice 5 2
HK0151 Jaroslav Hůlek, Trutnov 5 2
HK0113 Zdena Sůrová, Dolní Branná 5 2
HK0177 Patrik Špaček, Lochenice 5 2
HK0142 Václav Vaněček ml., Houdkovice 5 2
HK0010 Gisela Hlavatá, Náchod 2 2
HK0198 Luboš Chlad, Kosičky 2 2
HK0098 Janek Kubáněk, Dolní Branná 2 2
HK0108 Věra Kubáňková, Dolní Branná 2 2
HK0105 Jaroslav Střížek, Dolní Branná 2 2
HK0068 Petr Drašnar, Náchod -1 2
HK0080 Miloš Jirsák, Vrchlabí -1 2
HK0192 Jiří Kotek, Černilov -1 2
HK0002 Jaroslav Kuchař, Náchod -1 2
HK0071 Radek Svatoš, Zlíčko -1 2
HK0043 Josef Taichman, Prasek -1 2
HK0028 Jaroslav Valchař, Police n. Met. -1 2
HK0194 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové -4 2
HK0190 Petr Želiezko, Hradec Králové 8 0
HK0126 Jaroslav Čížek, Dubenec 5 0
HK0268 Helena Vedralová, Brdo 5 0
HK0179 Pavlína Sejtková, Hradec Králové 2 0
HK0178 Alena Sejtková, Hradec Králové 2 0
HK0050 Petra Geletičová, Nový Bydžov 0 0
HK0276 Michal Herout, Trutnov -4 0
HK0286 Bohumil Pihýr, Librantice -4 0
HK0135 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 8 -1
HK0218 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 5 -1
HK0155 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 5 -1
HK0004 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje 5 -1
HK0117 Jaroslav Birke, Trutnov 2 -1
HK0112 Roman Izák, Opočno 2 -1
HK0154 Jaromír Jedlička, Trutnov 2 -1
HK0221 Petr Kain, Dobruška 2 -1
HK0132 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 2 -1
HK0209 Pavel Petrů, Hradec Králové 0 -1
HK0291 Bedřich Šimon, Jičín 0 -1
HK0231 Miroslav Kracík, Jičín -4 -1

PRALESNÍ LIGA (286. – 294. místo)
HK0235 Dagmar Poláková, Jičín 2 -4
HK0084 Petr Sůra, Dolní Branná 2 -4
HK0290 Oldřich Čapek, Jičín 0 -4
HK0245 Josef Hlaváček, Libunec 0 -4
HK0123 Lilia Ščerbaková, Opočno -4 -4
HK0281 Pavel Konvalinka, Vamberk -4 -5
HK0180 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové 2 -6
HK0039 Stanislav Vízek, Nový Bydžov -7 -7
HK0022 Štěpán Zámečník, N. Město n. Met. -7 -10

Autor: Redakce

8.2.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

KAM NA FOTBAL: Do Vrchlabí přijede rezerva Trutnova

Sabina Nguyenová

Projekt Na mamuta je vítězem, gymnazistka chce do politiky

KAM můžete v nejbližší době vyrazit...

Trutnovsko, Pojizeří /Průběžně aktualizováno/ - Kulturní servis: přehled zajímavých akcí konaných v našem regionu.

Derby bez Dvoráků? Svaz šokoval ranním emailem!

Dvůr Králové, Trutnov, Vrchlabí - Šok! Český svaz ledního hokeje dnes e-mailem zaslal na kluby hrající druhou ligu zprávu, na kterou se těšil nejeden fanoušek z podkrkonošského regionu.

Na Studenecké míle míří dvě stovky veteránů, dojde i na nálet

Studenec - Desátý ročník velkého setkání historických motocyklů a automobilů Studenecké míle, jednoho z největších v republice, se uskuteční v sobotu v přírodním areálu za Základní školou od 8 do 18.30 hodin. „Vydali jsme již 220 startovních čísel, na místě jich bude ještě tak o dvacet více," uvedl hlavní organizátor Tomáš Chrtek.

AUTOMIX.CZ

Až budete prodávat auto: 10 rad, jak snadno a rychle zvýšit jeho cenu

Chystáte se prodat svoje auto? Potom se jistě snažíte dostat za svůj vůz co možná nejvyšší finanční sumu. Samozřejmě, že o ceně auta rozhoduje zejména model, jeho rok výroby, počet najetých kilometrů a především technický stav, ovšem jsou tu i detaily, které mohou cenu vozu zvýšit.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies