VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: TRUTNOV

AKTUALIZOVÁNO

Umyvadla, televize, matrace... Dobrovolníci čistili řeku Úpu a okolí

Trutnov - Více než stovka lidí se v sobotu zapojila do dobrovolnické akce, při které uklízeli ve městě řeku Úpu a její okolí.

Konečně pořádné autobusové nádraží! Hostinné postaví moderní terminál

Hostinné - Před revolucí železobetonová konstrukce se socialistickými hesly jako Efektivnost. Poté už jen velká prázdná plocha bez chodníků, nástupních ostrůvků, natož zastřešení. Jenom žluté železné tyče, trčící křivě ze země, dávaly tušit, že se jedná o autobusové nádraží v Hostinném.

Krkonošská povodeň zabila přes sto lidí

Trutnov - Psal se rok 1897 a na přelomu léta to mohlo být pohodové krkonošské letní odpoledne a večer. Ale deštivý červenec toho roku vyvrcholil spadem deště, který tu dosud neměl obdoby.

Strážníci našli šest použitých stříkaček

Trutnov - Trutnovští strážníci ve středu sbírali po městě použité injekční stříkačky. Zapojili se tak do celorepublikové akce městských policií s názvem Jehla.

Na mezinárodní Cirk-Uff přiletí soubor z Austrálie

Trutnov - Sedmý ročník mezinárodního festivalu Cirk-Uff už odstartoval předprodej vstupenek na placená představení. Platforma nového cirkusu, která si vydobyla u diváků v kulturním světě specifické výsadní místo, úspěšně prorůstá svými kořeny trutnovskou půdou.

Trutnovské Uffo vyprodala zpěvačka Jana Kirschner

Trutnov - Populární slovenská zpěvačka se vrátila na česká a slovenská pódia čehož v sobotu večer využili návštěvníci společenského centra Uffo.

Muzeum Podkrkonoší přibližuje dramatické momenty největší povodně v Krkonoších

Trutnov - Velkému zájmu se těšila v Muzeu Podkrkonoší čtvrteční vernisáž právě instalované výstavy snímků a dokumentů, které připomínají Strašlivou povodeň v Krkonoších roku 1897.

Trutnovský Bike park zavřou. Chtějí postavit nový a větší

Trutnov - Bike park, který se nachází mezi tenisovými kurty a atletickým stadionem v Trutnově, dožil.

Dámskou jízdu při Česko zpívá ovládla Michaela Janáčová

Trutnov - Dívka s pěveckým talentem, nejlépe šestnáctiletá. To je v posledních třech letech nejčastější charakteristika vítězky hudební soutěže Česko zpívá. Tou letošní se stala Michaela Janáčová z Ostravy.

Trutnovskou nemocnici povede Jaroslav Kratochvíl

Trutnov - Novým šéfem zdejšího špitálu se stane Jaroslav Kratochvíl. Bývalý ředitel krajské nemocnice v České Lípě se funkce ujme v pondělí 24. dubna a nahradí tak odvolaného Romana Koudeleho. Informaci dnes zveřejnil Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje.

Trutnovský Cirk-Uff se odehraje v australských barvách

Trutnov - Svátkem milovníků adrenalinu, euforické zábavy i experimentálního umění se stane na začátku června Trutnov.

Příprava centra pro volný čas stojí. Projekt má sekeru

Trutnov - Chystané Středisko volného času na Nivách má skluz. Přípravy na výstavbu začít zatím nemohou, protože vybraní projektanti od podzimu nedodali nasmlouvanou dokumentaci.

Kdo povede trutnovskou nemocnici? Jméno neprozradí

Trutnov - Výběrová komise, která dnes rozhodovala o tom, kdo by se měl stát novým ředitelem nemocnice, ukončila svou práci. Výběrového řízení se nakonec účastnili čtyři z původních pěti kandidátů.

Nový šéf Mebysu Gaisler: Nabídka sportovišť je dostatečná

Trutnov - Společnost Mebys v Trutnově je správcem všech sportovišť a také bytového fondu. Má nového ředitele. Po zesnulém Martinu Veselém se jím stal Petr Gaisler.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies