Právě jsme se narodili - únor 2012
O nejkrásnější miminko měsíce Autor: archiv
11.2.2012 11:59
Krkonoše, Pojizeří - Soutěž o nejhezčí miminko: Každý týden vložíme do stránek s fotografiemi hlasovací kupon se jmény novorozenců s pořadovým číslem a naši čtenáři vyberou to nejhezčí za daný měsíc.
Pravidla hlasování - o nejhezčí miminko papírového vydání Krkonošského deníku:
Soutěž o nejhezčí miminko: Každý týden vložíme do stránek s fotografiemi hlasovací kupon se jmény novorozenců s pořadovým číslem. Děti z první stránky tak budou mít například čísla 1 až 6, z druhé 7 až 12 a tak dále až do konce měsíce. Hlasy budeme sbírat jednou týdně a na konci měsíce je sečteme.
PŘÍKLAD:
Nejúspěšnější miminko v 1. týdnu získá 120 hlasů, ve 4. týdnu 122 hlasů, vítězem se stane to ze 4. týdne. V kupónu zaškrtněte pouze jeden řádek, tedy váš tip na vítěze. Vyplněné originály zasílejte na adresu redakce: Krkonošský deník, Bulharská 140, 541 01 Trutnov. Nejkrásnější miminko měsíce získá karton (tedy nejméně čtyři balíky) plen od firmy Kimberly-Clark, výrobce plen HUGGIES.
Od května 2011 odměňujeme hned dvě miminka
Hlasujte i na internetu
Paralelně s tímto hlasováním probíhá i anketa na www.krkonosskydenik.cz o miminko měsíce. U fotogalerie miminek z příslušného týdne najdete vždy anketu, v níž dají čtenáři hlas tomu „svému“ děťátku. Můžete sice poslat jen jeden hlas za hodinu, ale novinkou pravidel je, že hlasování není omezeno IP adresou. Mnozí čtenáři mají totiž sdílené internetové připojení například s dalšími nájemníky v bytovém či panelovém domě. Pokud by čtenáři mohli hlasovat z každé IP adresy pouze jednou, nemohli by již hlasovat jejich sousedé.
Hlasování na internetu pro příslušný týden potrvá od sobotního poledne do následujícího pátku do 12 hodin, tedy 6 dní. Na konci měsíce vybereme ze všech webových anket miminko s nejvyšším počtem hlasů, které obdrží slevový kupon na kurz plavání batolat a kojenců s rodiči, jenž do soutěže věnovala TJ Lokomotiva Trutnov (www.lokotrutnov.cz).
Pošlete odkaz přátelům
Diskuse
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY
CELEBRITY
VIDEO: Chuligán Slovanu Bratislava zapaloval pyro, popálil si obličej
Zapaloval pyrotechniku a "podpálil" sám sebe. Fotbalový chuligán Slovanu Bratislava během ligového… celý článek ›
Josef Zíma zkolaboval! Zrušil koncert a musel na operaci
Zpěvák Josef Zíma (80) se v úterý odpoledne zrovna chystal na koncert do plzeňského Pekla, ale než odjel… celý článek ›
Touha mít plné rty ji málem zabila, udělala z ní zrůdu!
Kvůli své posedlosti krásou mohla zemřít. Závislost na zvětšujících injekcích do rtů se jí málem stala… celý článek ›




