Dalmach Turnov zakončil 2. ligu remízou v Táboře

Tábor, Turnov - Po nepodařeném domácím zápase odjížděli do Tábora turnovští futsalisté oslabeni o nejlepšího střelce Zdražila a bez obránců Škréty a J. Mencla. Přesto odehráli v posledním zápase sezony vyrovnané utkání, které jim určuje konečnou osmou příčku ve druhé lize.

1.4.2009

Ilustrační fotoFoto: Robin Novák

K-Pedros Tábor – FC Dalmach Turnov 2:2 (1:1)

Domácí se v 8. minutě ujali vedení po nedůslednosti turnovské obrany. V 15. minutě vyrovnal Palounek, který skóroval střelou od tyče po přihrávce Bakeše.

Druhá půle byla ukázkou neproměněných šancí a skvělých zákroků gólmanů. Horáček i Křehlík v bráně Pedrosu likvidovali bravurně šance na obou stranách. V 35. minutě Horáček chytil i pokutový kop domácích. V útoku byli při chuti hlavně Kulhánek s Kněbortem a u domácích exprvoligový Prokeš.
Dvě minuty před koncem si po přesném výhozu Horáčka zpracoval míč Kulhánek a střelou k tyči poslal Dalmach do vedení. Turnovská radost však trvala pouze do chvíle kdy čas na světelné tabuli ukazoval 27 vteřin do konce utkání. Po faulu Kněborta dostali domácí výhodu desetimetrového kopu a Prokeš se bohužel nemýlil a srovnal na konečných 2:2.

„Vítězství by nás katapultovalo na skvělou pátou příčku, jelikož Slaný i Bakov svoje utkání prohráli, přesto nás těší i konečné osmé místo,“ konstatoval vedoucí družstva FC Dalmach Turnov Karel Palounek.

Branky: Chrt, Prokeš – Palounek, Kulhánek. Rozhodčí: Chládek, Svatík. Diváků: 15. Sestava FC Dalmach: Horáček - Pecka, R. Mencl, Taussig, Bakeš, Krejčík, Kněbort, Palounek, Kulhánek - Bursa.

Autor: Petr Ježek

1.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

Špindlerův Mlýn nabízí unikátní hřiště na vrcholcích hor a další zábavu
9

Špindlerův Mlýn nabízí unikátní hřiště na vrcholcích hor

Zajímavé klasické škodovky, které zrovna hledají nové majitele.
AUTOMIX.CZ
30

Toužíte po klasické škodovce? Na prodej jich je řada. Tyhle jsou nejzajímavější

Vrchlabské nábřeží otevřou pro motoristy prvního srpna

Vrchlabí - Náplavka je hotová, asfaltová silnice položená, cyklostezka dokončená.

OBRAZEM: Longboardy brázdí Kozákov

Kozákov - Již podeváté se pod kozákovským vrcholem rozhodne o vítězi série mistrovství světa vskateboardingu.