Ze Sportovního klubu Karate Trutnov se na šampionát nominovali závodníci Zuzana Hepnarová, Michaela Jiroutová, Miloš Brádle a Michal Klauda. Zuzana Hepnarová v boji o finále v kategorii seniorek nad 60 kg prohrála v prodloužení na praporkové rozhodnutí za pasivnější způsob boje. V repasáži, to znamená v souboji o 3. místo, však s přehledem zvítězila a na soupeřce především bodovala kopy na hlavu. V soutěži bez rozdílu hmotnosti (BRH) Hepnarová vypadla už v prvním kole s reprezentantkou P. Krejčí z Hradce Králové a do bojů o medaile nezasáhla.

I tak podala standardní výkon a přičinila se o to, že SK Karate Trutnov v celkovém hodnocení obsadil 13. místo. Druhou bronzovou medaili z Havířova dovezl Miloš Brádle v kategorii Kumite (sportovní zápas) seniorů do 60 kg. Také on měl těžký los a narazil na českého reprezentanta, pozdějšího vítěze, A. Brůnu, který ho porazil 3:0 a poslal do repasáže, kde Brádle obsadil třetí místo.