TJ Kovofiniš Ledeč – 1.HK Dvůr Králové 27:31 (11:16)

Klouček 7, Groh 6, Bělohlav 5, Zelinka 5/1, Hracha 4, Kotík 3, Železňák 1/1. 1.HK Dvůr Králové nad Labem: Babčaník, Vaněček – Šimek, Etrich, Gogolák, Kotík, Bělohlav, Groh, Voňka, Klouček, Hracha, Železňák, Zelinka, Hanák.

Velmi motivovaný domácí tým vstoupil do utkání lépe, Dvoráci však mírný náskok dotáhli a skóre bylo vyrovnané až do 20. minuty. Potom se projevila převaha extraligisty a do konce poločasu si vybudoval náskok pěti branek.

Ve druhém poločase si hosté své vedení udržovali, k čemuž jim stačil i nepříliš povedený výkon hlavně v obrané fázi. Pozitivem utkání je určitě to, že se výrazněji brankově prosadilo hned několik hráčů. Povinnost byla splněna, ale nic víc, nic míň.

Další kolo poháru se hraje už příští týden ve středu, los však ještě znám není. Dá se ovšem předpokládat, že Dvůr Králové bude za svým soupeřem opět cestovat.

Další výsledky 3. kola ČP: Most – Karviná 16:41, V. Meziřičí – Třeboň 23:32, Slavia – Litovel 27:29, Holešov – Kolín 27:23, Vsetín – Zubří 28:53, Ústí – Plzeň 28:29, Šumperk – Napajedla 41:26, Sokolnice – Kopřivnice 24:33, Bělá – Jičín 15:32, Jablonec – Dukla 26:35, Náchod – Přerov 28:27, Chodov – Lovosice 26:35, Bystřice – Karviná jun. 33:34, Košutka – Hranice ???, Hustopeče – Frýdek–Místek ???.