Hosté do zápasu velmi dobře vstoupili, po pár minutách hry ale zcela vypadli z tempa a první poločas vyhrál domácí tým 12:8. Ve druhé půli hosté mocně dotahovali a příznivému výsledku po dobrém výkonu byli čím dal blíž.

Když už ale svěřenci trenéra Michala Pichy v posledních minutách hráli vabank, přišel kontr soupeře, při něm střela z křídla a laciný gól na konečných 25:23 pro Jičínské.

Jičín B - Dvůr Králové 25:23

Fakta - branky a sestava hostů: Štefanič, Šimek - Picha 8, Etrich 7, P. Voňka 4, Bonaventura 2, Zelinka 1, Šturm 1, Hampl, Kirschbaum, Šeba, Kulhánek, M. Voňka, Babčaník. Sedmičky: 2/0. Rozhodčí: Blanar, Halamur. Poločas: 12:8.

Rodák ze Dvora Králové nad Labem Martin Šonka slaví s trofejí pro světového šampiona v seriálu Red Bull Air Race.