I přes první výhru spadli florbalisté na poslední místo

Turnov - Palatínus přispěl hattrickem k premiérovému vítězství Turnova v aktuální sezóně.

22.11.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Kacerovský

Místní druholigoví florbalisté se o víkendu konečně dočkali prvního vítězství v aktuální sezóně. Přesto se v kombinaci s ostatními výsledky tým propadl na poslední místo tabulky. Se čtyřmi body ztrácejí jeden na předposlední Lovosice, na další celky je to pak bodů pět.

TJ Turnov - FBC DDM Kadaň 7:2 (3:2, 0:0, 4:0)

Ačkoliv domácí celek od jedenácté minuty prohrával, dokázal skóre rychle otočit. Po bezbrankové druhé třetině pak Turnov definitivně zápas rozhodl ve třetí části. Střelecky se nejvíce dařilo Vojtěchu Palatínusovi, jenž se na výhře svého týmu podílel třemi úspěšnými zásahy, ke kterým přidal dvě asistence.

Turnov si tak až v osmém zápase sezóny připsal premiérové vítězství.

Fakta, branky: 12. Palatínus (Brož), 13. Tvrzník (Kolomazník), 17. Pala (Palatínus), 51. Kouřil (Brož), 53. Palatínus (Tvrzník), 59. Pala (Palatínus), 60. Palatínus (Brož) 11. Šíma (Muchna), 19. Malý (Solar). Vyloučení 2:2. Střely na branku: 27:36.

TJ Turnov - FbC 98 Chomutov 3:5 (0:2, 1:1, 2:2)

Nedělní zápas proti celku ze střední části tabulky domácímu celku nevyšel. V polovině utkání měli hráči Turnova už tříbrankové manko. Smazat se ho dařilo velmi pomalu. Ironií je, že úvodní dvě branky Turnova vstřelil v početní nevýhodě Tvrzník po vybídnutí od brankáře Suchomela. Nakonec domácí hráči utkání zdramatizovali, když Tomeš v 53. minutě snižoval na rozdíl jediné branky, ale při závěrečné hře vabank se hosté prosadili ještě jednou a definitivně rozhodli.

Fakta, branky: 38. Tvrzník (Suchomel), 44. Tvrzník (Suchomel), 53. Tomeš (Salaba) 13. Pačmag (Morava), 14. Nepovím (Silovský), 21. Morava (Fokt), 42. Nepovím (Kešner), 60. Morava. Vyloučení 5:3, využití 0:1. V oslabení 2:0. Střely na branku: 27:27.

TJ Turnov: Suchomel Brož, Poláček, Haken, Salaba, Kovář, Palatínus, Pala, Vocásek, Kouřil, Kolomazník, Tvrzník, Bursa, Tomeš.

Další možnost k vylepšení dosavadní nepříznivé situace budou mít hráči TJ Turnov až na začátku prosince. Nejprve se v sobotu 3.12. představí v České Lípě proti místnímu vedoucímu a dosud neporaženému celku. O den později se Turnováci střetnou v důležitém zápase s týmem Lovosic v hale soupeře. Poté už bude soutěž pokračovat až v roce 2012.

Autor: Jaroslav Pich

22.11.2011 VSTUP DO DISKUSE

O víkendu se v Krkonoších rozjedou lanovky

KAM můžete v nejbližší době vyrazit...

Turnovský talent Michal Hanyk je vicemistrem ČR v aquatlonu

Turnov - V anketě Nejúspěšnější sportovec okresu Semily za rok 2016 byl vyhlášen Hvězdou Krkonošského deníku. Oprávnění svého ocenění atlet Michal Hanyk potvrzuje také v tomto kalendářním roce.

Dvůr otevře Africké safari. Vstoupí tím do hlavní sezony

Dvůr Králové - V ZOO Dvůr Králové vyvrcholily přípravy na hlavní sezonu a už v sobotu otevře proslulé Africké safari.

Aspirant na postup uťal vítěznou sérii

Dvůr Králové - Třikrát v řadě dokázali na jaře vyhrát házenkáři Dvora Králové, stopku jim vystavil až sok z Velké Bystřice.