Pardubice B – Lomnice n. P. 9:5 (1:1, 3:1, 2:0, 3:3)

Hosté šli sice do vedení, jinak ale tahali za kratší konec provazu. Pardubice během druhé části získaly náskok, který si do konce utkání pohodlně udržovaly, ba ho naopak ještě navyšovaly. Lomnický oddíl se utkání pokusil zdramatizovat v poslední čtvrtině, kdy Rudiš snižoval na průběžných 3:6, domácí si ale vítězství nenechali vzít a upevnili si vedoucí postavení v tabulce.

Fakta – branky a nahrávky: 9. Kubišta, 16. Kubišta (Zadina, Provazník), 21. Joudal (Střída), 24. Koudelka, 26. Joudal (Koudelka), 31. Horák (Kubišta, Střída), 42. Joudal (Koudelka), 45. Joudal (Koudelka, Střída), 47. Joudal (Koudelka) – 1. Junek (J. Syrovátka), 22. Rudiš (Junek), 39. Rudiš, 47. Karásek (Franc, J. Syrovátka), 47. J. Syrovátka (Karásek, Rudiš). Rozhodčí: Barek – Schaffer. Vyloučení: 2:1. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. HC Lomnice nad Popelkou: Vinklář – Páv, Kocourek, Franc, J. Syrovátka – Junek, L. Syrovátka, Rudiš, Karásek, Lemfeld, Kinčl.

Třebechovice – Lomnice 12:6 (5:2, 1:0, 3:1, 3:3)

Zápas v Hradci Králové, kde Třebechovice hrají svá domácí utkání, Lomnici nevyšel. Už po šesti minutách nováček prvoligové soutěže prohrával o čtyři branky a zkušený domácí tým si v dalším průběhu v tréninkovém tempu došel pro pohodlné vítězství a tři body do tabulky.

Lomnice tak s dosavadní bilancí dvou výher a čtyř porážek drží čtvrté místo v šestičlenné skupině. Šanci na vylepšení své bilance dostane už zítra, kdy cestuje k zápasu na půdu sousední Nové Paky (15.00). Ta ve čtyřech odehraných zápasech nezískala ještě ani bod a krčí se na posledním místě. Fakta z utkání s Třebechovicemi nejsou známa.

Ostatní zápasy: Pardubice B – Úhřetice 6:5, Úhřetice – Vrchlabí 9:5, Třebechovice – Pardubice B 2:4, Úhřetice – Nová Paka 13:2.