VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kozákovský Martin Berka nejrychlejší na druhém ročníku lesního běhu

Semily - V neděli 13. září proběhl v kozákovském areálu Na Lhotách 2. ročník podzimního lesního běhu, který se počítá do poháru krajského svazu lyžařů v přespolním běhu.

18.9.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Josef Němec

V kategorii mužů na 6 kilometrů zvítězil Martin Berka z Kozákova před závodníkem LSK Lomnice nad Popelkou Martinem Mikušem. V ženách byla nejrychlejší Eliška Hájková (Lhcrew) před jabloneckou Šárkou Zelenkovou.

Pořadatelem závodu byly Semilský dům dětí a mládeže, TJ Semily oddíl lyžování a Sportovní centrum Semily. Účastnilo se 286 závodníků od ročníku narození 2007 až 1971. Seriál přespolních běhů nyní pokračuje sobotním závodem v Josefově Dole a nedělním v Tanvaldě.

2. ročník podzimního lesního běhu Na Lhotách:

Předškolní děti 2006, 50 m: 1. Vodička Jan (Smržovka) 17,7, 2.Dufek Jan (SEBA Tanvald) 19,3, 3. Pavlata Petr (TJ Semily) 20,3 – 1. Krausová Eliška (TJ Semily) 15,3, 2. Karejsová Jana (Dukla Liberec) 16,3, 3. Houdová Tereza (HSK Benecko) 17,1. Předškolní děti 2005, 100 m: 1. Svoboda Martin (SKI Jilemnice) 31,0, 2. Dusil Jakub (Sokol Skuhrov) 35,5, 3. Sucharda Tomik (SKI Jilemnice) 36,2. – 50 m: 1. Tůmová Lucie (SEBA Tanvald) 32, 0, 2. Lengyelová Klára 33,6, 3. Koldinská Eliška (obě TJ Semily) 47,6. Předškolní děti 2004, 100 m: 1. Suder Radim (LSK Lomnice) 27,2, 2. Bernád Matěj (Sokol Skuhrov) 29,1, 3. Holomovský Štěpán (Dukla Liberec) 29,5. – 1. Půbalová Nela (Harrachov) 28,6, 2. Seidlová Eliška (ČSK Vysoké) 28,9, 3. Jenčová Verunka (Sokol Velké Hamry) 29,3. Nejmladší žactvo 2003, 500 m: 1. Vodička Dušan (Smržovka) 3:11,1, 2. Pavlata Matěj (TJ Semily) 3:13,7, 3. Hák Petr (Sokol Horní Branná) 3,15,6. – 1. Půlpánová Magdaléna (SKI Jilemnice) 3:17,1, 2. Benešová Nela (SKI Harrachov) 3:23,7, 3. Hausová Tereza (SEBA Tanvald) 3:26,4. Nejmladší žactvo 2002, 500 m: 1. Horák Ondřej (HSK Benecko) 2:52,5, 2. Németh Adam (Jiskra Josefův Důl) 2:52,8, 3. Sláma Filip (SKI klub Jablonec n. N.) 2:53,1. – 1. Svobodová Agáta (SKI Harrachov) 2:44,4, 2. Svobodová Kateřina (SKI Jilemnice) 2:47,8, 3. Holmanová Klára (HSK Benecko) 2:50,1. Nejmladší žactvo 2001, 1000 m: 1. Holman Tomáš (HSK Benecko) 3:19,7, 2. Német Jiří (Jiskra Josefův Důl) 3:30,0, 3. Sedláček Filip (SKI klub Jablonec n. N.) 3:30,6. – 500 m: 1. Pokorná Emma (SKI Jilemnice) 2:42,9, 2. Medalová Karolína (SKI Harrachov) 2:43,7, 3. Petráková Julie (SKI Harrachov) 2:47,6. Nejmladší žactvo 2000, 1000 m: 1. Schütz Michal (HSK Benecko) 3:06,4, 2. Dufek Tomáš 3:06,8, 3. Polák Jakub (oba SEBA Tanvald) 3:11,6 – 500 m: 1. Antošová Barbora (SKI klub Jablonec n. N.) 2:23,7, 2. Honzejková Lucie (Jiskra Josefův Důl) 2:35,0, 3. Kotulová Monika (LSK Lomnice) 2:39,8. Mladší žactvo 1999, 1500 m: 1. Beran Kryštof 4:48,8, 2.Vyhnálek Vojtěch (oba SEBA Tanvald) 4:56,6, 3. Kučera Jakub (SKI Jilemnice) 5:11,9. – 1000 m: 1. Rysulová Eliška 3:06,9, 2. Půlpánová Markéta 3:09,9, 3. Votočková Pavlína (všechny SKI Jilemnice) 3:16,0. Mladší žactvo 1998, 1500 m: 1. Baroch Matěj (LSK Lomnice) 4:51,2, 2. Maňas Dominik (Jiskra Josefův Důl) 4:59,2, 3. Lehký Matyáš (SKI klub Jablonec n. N.) 5:08,2. – 1000 m: 1. Hanušová Dominika (SKI Jilemnice) 2:57,7, 2. Beranová Tereza (SEBA Tanvald) 3:00,2, 3. Junová Natálie (Dukla Liberec) 3:03,2. Starší žactvo 1997, 2000 m: 1. Čížek Martin (SKI Jilemnice) 5:15,2, 2. Kudrnáč Vojtěch (SKI Jilemnice) 5:20,9, 3. Schütz Filip (HSK Benecko) 5:28,2. – 1500 m: 1. Staňková Zuzana (LSK Lomnice) 4:33,0, 2. Háčková Kristýna (SKI Harrachov) 4:52,5, 3. Davidová Markéta (SKI Janov - Bedřichov) 4:54,7. Starší žactvo 1996, 2000 m: 1. Ševčík Štěpán (ČSK Vysoké) 5:04,2, 2. Pilz Petr (SKI klub Jablonec n. N.) 5:05,6, 3. Šírek Adrian (SEBA Tanvald) 5:12,1. – 1500 m: 1. Pospíšilová Karolína (SKI Janov - Bedřichov) 5:00,9, 2. Sixtová Anna (SEBA Tanvald) 5:08,4, 3. Hančová Petra (Spartak Vrchlabí) 5:14,2. Dorost mladší 1994-95, 3 km: 1. Honců Miloslav (Krkonoše Vrchlabí) 11:59,7, 2. Doležel Marek (SKI klub Jablonec n. N.) 13:07,4, 3. Kubina Šimon (HSK Benecko) 13:21,6. – 2 km: 1. Bitnarová Nikola (LSK Lomnice) 5:24,1, 2. Vyhnálková Anna (SEBA Tanvald) 5:29,4, 3. Puskarčíková Anna (SKI Harrachov) 5:30,3. Dorost starší 1992-93, 6 km: 1. Kaliba Štěpán (Dukla Liberec) 25:02,3, 2. Janata Karel (HSK Benecko) 25:46,2, 3. Patrman Martin (SKI klub Jablonec n. N.) 28:32,6. – 3 km: 1. Čechová Anna (SKI Jilemnice) 16:01,7, 2. Jůnová Bára (Sokol Velké Hamry) 18:34,4. Muži, 9 km: 1. Berka Martin (Kozákov) 31:26,8, 2. Mikuš Martin (LSK Lomnice) 31:45,3, 3. Hanyš Zbyněk (Iskarex) 31:49,1. Ženy, 3 km: 1. Hájková Eliška (Lhcrew) 13:41,5, 2. Zelenková Šárka 13:50,8, 3. Tolarová Soňa (obě (SKI klub Jablonec n. N.) 14:02,8.

Autor: Petr Ježek

18.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Víno zdraží a trh ovládnou velkoplniči igelitových pytlíků, varuje vinař

Klára Dostálová.

Zastupitelé odmítli odvolat Dostálovou

Tradiční labský kámen získali Michal Krčmář a Lucie Charvátová

Vrchlabí - V Kulturním domě Střelnice, kde legendární režisér Miloš Forman před padesáti lety natočil filmový klenot „Hoří, má panenko", oceňovali nejlepší sportovce města za rok 2016. Do rodného Vrchlabí se po sezóně vrátili biatlonisté Michal Krčmář, Lucie Charvátová, rychlobruslařka Karolína Erbanová a běžkyně na lyžích Karolína Grohová.

KAM můžete v nejbližší době vyrazit...

Trutnovsko, Pojizeří /Průběžně aktualizováno/ - Kulturní servis: přehled zajímavých akcí konaných v našem regionu.

Vrchlabí táhne za postupem střelec Žďárský

Trutnovsko - Krajské soutěže nabídly příznivcům kopané další kompletní jarní kolo. Hráčům Vrchlabí, Rudníku a Dvora Králové B stačil na výhru jediný vstřelený gól.

Trutnov a Náchod je rychlejší projít pěšky. Provoz houstne

Trutnovsko - Začaly opravy průtahu Náchoda. Náklaďáky po objízdné trase míří na Trutnov.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies