Dorostenci Dvora podzimním mistrem

DVůR KRÁLOVÉ - Vítězství v posledním utkání v podzimní části druhé ligy zaručovalo starším dorostencům Dvora Králové první příčku po polovině sezony.

29.11.2007

Ilustrační fotoFoto: GetPhoto/Martin Sidorják

Do Mostu tak odjížděli s pořádnou motivací. Ve svém kádru už také měli Kastnera s Urbanem, kteří větší část sezony hostovali v Dukle Praha. A právě Jiří Urban měl při své střelecké formě lví podíl na úspěšném konečném výsledku. Trefil se třináctkrát.

Vstup do zápasu v Mostě měli Dvoráci raketový a v 8. minutě svítil na tabuli stav 0:6. Od té doby si šestibrankové vedení stále udržovali a v závěru poločasu náskok ještě navýšili. Po přestávce padaly branky rovnoměrně až do 41. min., kdy byl stav 17:26. Následný šestiminutový výpadek hostů dovolil domácím zredukovat výsledek na 23:28. Pak ovšem házenkáři z Podkrkonoší opět zabrali (24:33) a o jejich vítězství nebylo pochyb.
Baník Most – 1. HK Dvůr Králové 29:35 (10:18). Rozhodčí: Fieser, Menšík. Sedmičky: 3/3:1/1. Vyloučení: 6:2. Diváků: 50. Sestava a střelci Dvora: Pišl, Flídr – Etrich 2, Urban 13, Kastner 3, Dvořák 1, Šimek 7/1, Vejdělek 3, Kriegler 4, Tesař 2.