Dorostenci Dvora podzimním mistrem

DVůR KRÁLOVÉ - Vítězství v posledním utkání v podzimní části druhé ligy zaručovalo starším dorostencům Dvora Králové první příčku po polovině sezony.

29.11.2007

Ilustrační fotoFoto: GetPhoto/Martin Sidorják

Do Mostu tak odjížděli s pořádnou motivací. Ve svém kádru už také měli Kastnera s Urbanem, kteří větší část sezony hostovali v Dukle Praha. A právě Jiří Urban měl při své střelecké formě lví podíl na úspěšném konečném výsledku. Trefil se třináctkrát.

Vstup do zápasu v Mostě měli Dvoráci raketový a v 8. minutě svítil na tabuli stav 0:6. Od té doby si šestibrankové vedení stále udržovali a v závěru poločasu náskok ještě navýšili. Po přestávce padaly branky rovnoměrně až do 41. min., kdy byl stav 17:26. Následný šestiminutový výpadek hostů dovolil domácím zredukovat výsledek na 23:28. Pak ovšem házenkáři z Podkrkonoší opět zabrali (24:33) a o jejich vítězství nebylo pochyb.
Baník Most – 1. HK Dvůr Králové 29:35 (10:18). Rozhodčí: Fieser, Menšík. Sedmičky: 3/3:1/1. Vyloučení: 6:2. Diváků: 50. Sestava a střelci Dvora: Pišl, Flídr – Etrich 2, Urban 13, Kastner 3, Dvořák 1, Šimek 7/1, Vejdělek 3, Kriegler 4, Tesař 2.

29.11.2007 VSTUP DO DISKUSE

Pořadatelé festivalu Trutnoff Open Air vysvětlovali na veřejném zasedání zastupitelstva městyse Mladé Buky záměr uspořádat na místních loukách tzv. Zahradní slavnost.