VYBERTE SI REGION

Sportovní výsledkový servis

Trutnovsko - Výsledkový servis z celého okresu, tentokrát z basketbalu, fotbalu, házené, hokeje, šachů a stolního tenisu.

5.3.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/František Panec

BASKETBAL

1. liga muži – 25. kolo: Chomutov – Benešov 91:81, Pardubice B – Trutnov 80:75, Litoměřice – Sokol pražský 57:72 Vyšehrad – Opava 55:75, Basket Západ – Ostrava 96:78, Zlín – BBK Brno 100:45, Olomouc –

Jindřichův Hradec 73:86. 26. kolo: Litoměřice – Benešov 90:87, Chomutov – Sokol pražský 70:67, Basket Západ – Opava 74:60, Vyšehrad – Ostrava 80:55, Olomouc – BBK Brno 90:63, Zlín – Jindřichův Hradec 96:98.

 1. Opava 22 2 2109:1609 46
2. Vyšehrad 18 6 1860:1660 42
3. Basket Západ 16 8 1837:1711 40
4. Sokol pražský 15 9 1875:1685 39
5. Benešov 15 9 1897:1808 37
6. Pardubice B 13 11 1919:1876 37
7. Jind. Hradec 13 11 1928:1950 37
8. Chomutov 13 11 1858:1900 37
9. Zlín 10 15 1983:2002 35
10. Ostrava 11 13 1915:1959 35
11. Trutnov 8 16 1807:1964 32
12. Olomouc 7 18 1803:2016 32
13. Litoměřice 7 17 1753:1872 31
14. BBK Brno 1 23 1595:2127 25

Extraliga mladší dorostenky – 21. kolo: Hradec Králové – Slovanka 55:104, Trutnov – Liberec 61:67, Olomouc – Valosun Brno 50:81, Ostrava – Gambrinus Brno 73:59, Nusle – Sparta 54:79, Sokolov – Strakonice 72:40. 22. kolo: Trutnov – Slovanka 40:73, Hradec Králové – Liberec 80:71, Ostrava – Valosun Brno 81:77, Olomouc – Gambrinus 66:72, Sokolov – Sparta 71:41, Nusle – Strakonice 61:64.

 1. Slovanka 19 3 1882:1307 41
2. Sokolov 19 3 1586:1176 41
3. Sparta 17 5 1577:1335 39
4. Ostrava 14 8 1552:1435 36
5. Gambrinus Brno 12 10 1389:1364 34
6. Valosun Brno 10 12 1419:1416 32
7. Olomouc 10 12 1360:1518 32
8. Strakonice 8 14 1269:1461 30
9. Nusle 7 15 1320:1405 29
10. Trutnov 7 15 1287:1474 29
11. Liberec 5 17 1364:1691 27
12. Hradec Králové 4 18 1311:1734 26

FOTBAL

Přípravné zápasy: Horní Staré Město – Janské Lázně 3:4 (1:4). Branky: Paldrych, Nývlt, Šafařík – Koblížek 2, Regina, Pelcl, Starý Rokytník – Janské Lázně 1:3 (0:2). Kosour – Koblížek, V. Sameš, Borkovec, Robousy – Dolní Kalná 1:4 (0:3). Branky: Vaněk 3, Najman.

HÁZENÁ

1. liga muži – 12. kolo: Náchod – VŠ Plzeň 29:25, Královo Pole Brno – Dvůr Králové 31:27, Prostějov – Napajedla 37:35, Přerov – Jičín B 38:30, Chomutov – Litovel 25:22, Sokolnice – Kostelec n. H. 29:26.

1. Přerov 8 1 3 355:323 17
2. Litovel 6 4 2 333:304 16
3. Dvůr Králové 8 0 4 326:300 16
4. Kostelec n. H. 7 2 3 325:310 16
5. Napajedla 6 1 5 373:374 13
6. Náchod 6 0 6 344:339 12
7. Královo Pole Brno 5 0 7 358:360 10
8. Chomutov 4 2 6 304:315 10
9. Prostějov 4 2 6 371:383 10
10. Sokolnice 5 0 7 308:331 10
11. Jičín B 4 0 8 319:339 8
12. Plzeň 3 0 9 291:329 6

2. liga starší dorostenci (Čechy) – 12. kolo: Plzeň – Písek 22:34, Chodov – Dvůr Králové 35:27, Most – Liberec 17:30, Mladá Boleslav – Louny 36:19.

1. Chodov 6 3 1 258:224 15
2. Dvůr Králové 7 1 2 304:279 15
3. Louny 7 0 3 313:283 14
4. Ĺiberec 6 0 4 266:225 12
5. Mladá Boleslav 5 1 4 267:239 11
6. Písek 5 0 5 265:232 10
7. Plzeň 4 1 5 248:257 9
8. Košutka 4 0 5 232:214 8
9. Most 2 0 8 230:320 4
10. Libčice 0 0 9 175:285 0

HOKEJ

Krajský přebor juniorů – finálová skupina – 11. kolo: Krkonoše – Nové Město 4:5, Jaroměř – Dvůr Králové/Náchod 4:3. 12. kolo: Nové Město – Jaroměř 8:4, Dvůr Králové/Náchod – Krkonoše 0:4.

1. Krkonoše 8 1 1 2 63:35 27
2. Dvůr Králové/Náchod 7 1 1 3 61:27 24
3. Jaroměř 4 0 0 8 39:62 12
4. Nové Město 3 0 0¨9 26:65 9

Krajský přebor dorostu – 24. kolo: Hradec Králové B – Metuje 5:2. 25. kolo: Metuje – Dvůr Králové/Náchod 1:12, 27. kolo: Opočno – Hradec Králové B 0:16, Krkonoše – Dvůr Králové/Náchod 0:12, Lomnice – Metuje 7:1, 28. kolo: Metuje – Krkonoše 2:2, Dvůr Králové/Náchod – Opočno 1:0, Hradec Králové B – Nový Bydžov 1:2.

1. Dvůr Králové/Náchod 20 2 2 178:42 42
2. Hradec Králové B 16 2 6 111:48 34
3. Metuje 11 4 9 87:74 26
4. Lomnice n. P. 11 2 11 104:82 24
5. Krkonoše 10 3 11 92:91 23
6. Nový Bydžov 7 4 13 85:115 18
7. Opočno 0 1 23 20:225 1

Žákovská liga – 9. třída: Nymburk – Dvůr Králové/Náchod 3:5, Benátky – Kralupy 4:1, Benešov – Velké Popovice 6:5, Krkonoše – Metuje 3:5 (nedohráno).

8. třída: Nymburk – Dvůr/Náchod 4:4, Benátky – Kralupy 4:8, Benešov – Velké Popovice 3:10, Krkonoše – Metuje 5:0.

Krajský liga mladších žáků – 7. třída: Krkonoše – Benešov 3:6, Dvůr Králové/ Náchod – Nymburk 6:2, Kralupy – Benátky 6:0, Velké Popovice – Benešov 6:3, Metuje – Krkonoše 5:15.

6.třída: Krkonoše – Benešov 9:5, Dvůr Králové/Náchod – Nymburk 3:5, Kralupy – Benátky 6:2, Velké Popovice – Benešov nesehráno, Metuje – Krkonoše 6:4. Všechna nedohraná či nesehraná utkání z důvodu výpadku elelktrického proudu.

ŠACHY

2. liga – 9. kolo: Turnov B – Kutná Hora 5,5:2,5, Kolín – Lysá B 5,5:2,5, Neratovice – Říčany 4:4, Mladá Boleslav – Hradec Králové B 5:3, Pardubice – Náchod, Lysá A – Vrchlabí 5,5:2,5.

 1. Lysá n. L. A 27  38 49,5
2. Slavia H. Králové B 20  24 43
3. Mladá Boleslav 17  25 38,5
4. Turnov B 17  22 41
5. Kolín 15  20 38,5
6. Vrchlabí 12  23 35
7. Neratovice 11  21 32,5
8. Pardubice 10  24 37
9. Říčany 10  21 35,5
10. Kutná Hora 8  19 32
11. Náchod 3  13 27
12. Lysá n. L B 1  10 22,5

STOLNÍ TENIS

Regionální přebor 1. třídy – 16. kolo: Velké Svatoňovice – Vrchlabí C 7:11, Bernartice B – Janské Lázně 8:10, Úpice C – Dvůr Králové C 11:7, Poříčí – Hostinné C 9:9, Rudník – Bernartice C 12:6.

1. Janské Lázně A 15 0 1 232:56 75
2. Dvůr Králové C 12 0 4 181:107 60
3. Hostinné C 10 2 4 162:126 54
4. Bernartice B 10 0 5 159:129 49
5. Poříčí A 8 2 6 146:142 44
6. Vrchlabí C 6 3 7 138:150 36
7. Rudník A 5 0 11 115:173 25
8. Úpice C 4 2 10 109:179 24
9. Velké Svatoňovice A 2 2 12 103:185 14
10. Bernartice C 2 1 13 93:195 12

Regionální přebor 2. třídy – 16. kolo: Trutnov – Vrchlabí D 3:15, Janské Lázně B – Rtyně C 13:5, Markoušovice – Poříčí B 9:9, Lánov B – Hostinné D 6:12, Velké Svatoňovice B – Žacléř B 3:15.

1. Hostinné D 14 2 0 190:98 74
2. Janské Lázně B 12 0 4 187:101 60
3. Žacléř B 10 3 3 175:113 56
4. Rtyně C 9 1 6 163:125 47
5. Poříčí B 8 2 6 152:136 44
6. Markoušovice A 5 4 7 123:165 33
7. Vrchlabí D 5 2 9 146:142 29
8. Trutnov 5 2 9 143:145 29
9. Velké Svatoňovice B 3 0 13 87:201 15
10. Lánov B 1 0 15 93:195 5

Regionální přebor 3. třídy – 16. kolo: Žacléř C – Poříčí C 8:10, Hostinné E – Markoušovice B 11:7, Dvůr Králové D – Úpice D 7:11, Velké Svatoňovice C – Janské Lázně C 8:10. (re)

1. Poříčí C 14 0 1 171:81 70
2. Hostinné E 12 0 2 152:82 60
3. Žacléř C 11 0 3 139:95 55
4. Janské Lázně C 8 1 5 131:103 42
5. Markoušovice 8 1 0 141:120 30
6. Úpice D 3 2 9 101:133 19
7. Dvůr Králové D 3 2 9 94:140 19
8. Rudník B 2 3 9 95:157 16
9. Velké Svatoňovice C 0 2 13 83:169 4

Autor: Michal Bogáň

5.3.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Miminka z našeho regionu
9

OBRAZEM: Právě jsme se narodili

Ilustrační foto.

ZOO bude do pavilonů a restaurace investovat přes 70 milionů

Vrchlabí uklízí sníh strojem zvaným Stalinovy ruce

Vrchlabí - Třináctitisícové Vrchlabí již několik desítek let s úspěchem používá na úklid sněhu speciální stroj vyrobený v tehdejším Sovětském svazu.

Dvě nemocnice zakázaly návštěvy

Semily - V nemocnicích v Semilech a v Jilemnici od pondělí platí zákaz návštěv pro všechna oddělení. Důvodem je chřipková epidemie. Zákaz platí do odvolání.

Pozemky ve skiareálu získá jejich provozovatel

Harrachov - Státní pozemky, na kterých jsou dvě třetiny skiareálu v Harrachově, nejspíš získá provozovatel tohoto krkonošského střediska. Podle registru smluv za ně Sportovní areál Harrachov (SAH) zaplatí 56,5 milionu korun. Dohodu s Úřadem pro zastupování ve věcech majetkových (ÚZSVM) však ještě musí schválit ministerstvo pro životní prostředí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies